Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
18. jún 2009

brat tiez chvilu v politike bol, ale to bol riadne vystresovany...takze kus ta chapem 😕
materska je nasa spaasa 😀

zusika
18. jún 2009

jow, jow....

pata31
autor
18. jún 2009

😀 😀
joj, som hladna a aj zle mi je..nieco by som zjedla, ale mam tu len jogurt a piskoty a to mi teraz nebereee...mm vraj varil fazul.polievku, tak som zvedava...minule spravil palacinky fajneee, ma prekvapil 😵
a uz zacinam mat kus nervy z tej angliny...kustik 😉

pata31
autor
18. jún 2009

no tak pekny vecer, ja idem balit, mm pride po mna...a pak ta anglina...
paaaa

barchee
18. jún 2009

ahojky babulky, dávno so tu nebola.... 🙂 ste sa rozrástli volako všetky, nie? 😀 Počujte, vnímali ste niektorá keď sa vám vajko uchytilo? Teda nie ako pocit bolesti...ale niečo...čo ja viem...ja som 24 DC teraz, cca + - 10 DPO, teda ešte furt v uhniezďovacom čase...a dnes mám celý deň taký ružový hlienik...krámy mávam jak hodinky na 28.deň...takže neviem, čo si mám myslieť o tomto...radšej si nemyslím nič 😖 len chcem vedieť, či ste to nejak cítili alebo tak...

reivka
18. jún 2009

možno to bude to, čo si želáš, ja neviem ale vraj je to v gynekologii normalne a nič zle to neznamená

barchee
18. jún 2009

takže pokračuje to takto, mám také slabučké krvácanie jak na konci krámov...neviem no... čudné to je... inak nič necítim... ☹ ale keď by to boli krámy, to by znamenalo, že na dovolenke bude ovuláááciaaaa 😀

reivka
18. jún 2009

no ved uvidíš, či sa to rozbehne alebo zastaví podla toho 😒

michalag
19. jún 2009

Ahojteeeee 🙂 ,
dnes prvaaaaa 😝 😀 😀 😀

zusika
19. jún 2009

ahojte...teda zatial ahoj Miska...
Barchee..ja ti poviem, presne som vedela kedy k tomu doslo..a to uhniezdovanie je tak na 4 den.... po oplodneni....
Pati tak ako si dopadlaaaa???? Oslavuje imaginarnym sampusom???
Baby..ale mne dnes nie je zle....prave naopak....citim sa super....aj ked ospala.....

pata31
autor
19. jún 2009

Ahojte...tak som to dala za jedna + aj z pisomky som mala jednicku (co som bola ozaj prekvapena), takze mam total zase len jednicku 😀 😀 😀 😀 a ma prehovorila nasa lektorka, aby som chodila aj na jesen, ze aspon na pol roka...ale som rada, bo sme dobra partia 😵
no a co tu vcera skusali tie mazoretky, ako som si myslela, tak to je dnes sportovy den deti...takze mam na cely den program na pocuvanie (kedze tam nevidim) 😉 😀 😀

zusika
19. jún 2009

🙂 aspon mas zabavku..
a velmi ti blahozelaaaaaaaaaaaaam!!!

pata31
autor
19. jún 2009

diiikkyyy 😵 😵 😵 konecne mozem hodit anglinu do kuta...aspon do septembra 😉
a fajne, ze ti je dobre, aj mne je zatial ok, uvidime, co bude poobede a vecer...aj vcera mi bolo nic moc...

pata31
autor
19. jún 2009

Miska a ty ako?

pata31
autor
19. jún 2009

a kde mame ostatne babenky? 😕

zusika
19. jún 2009

asi uz maju vikend 🙂

pata31
autor
19. jún 2009

aj ja by som dnes brala volno...
idem si dat ceresnicky...

zusika
19. jún 2009

fuuj..som si prelakovala nechty ( 😀 v praci) a strasne mi to smrdi.... a zas tu od rana kruzi ta helikoptera co vcera..je otravna ako velky komar....

bibi24
19. jún 2009

Ahojte baby 🙂

bibi24
19. jún 2009

Zuzi, aj ja som si prave lakovala nechty 😅 tiez v praci 😀

pata31
autor
19. jún 2009

no baby, to musi byt teda riadny smrad 😀 ja som si nelakovala nechty od svadby (cize asi rok) 😉

zusika
19. jún 2009

jee...bibi...to je dobre.... 🙂
pati sa som tymto trosku posadnuta..musim mat vzdy upravene nechty.... a vecer idem do divadla....takze cervene saty, cervene nechty 🙂 a v utorok idem konecne na nove..asi po 2 mesiacoch....
ale k porodu ich chcem dat zase dole...aby som babu neublizila..a potom si ich casom zase dam urobit.... ale este pol roka mozem mat pekne rucky tak preco nie...a gel nie je skodlivy...

pata31
autor
19. jún 2009

a co pekneho davaju v divadle? Annu Kareninu?
ja mam svoje nechty celkom pekne, aj na svadbu som si len nechala dlhsie a mi pekne nalakovala a vyzeralo to super 😉 mne inac vadia laky apod...a gelove nechty uz vobec...to by som ich asi na zahradke znicila... 😅

bibi24
19. jún 2009

ja mam svoje nechty kratke, pretoze sa mi hrozne a casto lamu...takze ja si ich musim pravidelne lakovat a spevnovat 😒 cize som tiez zatazena na upravene nechty 😀

pata31
autor
19. jún 2009

no idem ja na obed, bo som feeeest hladna...v poslednej dobe ma prepada takyto vlci hlad...minule v posteli o jedenastej vecer...som si musela ist dat chlebik, bo mi bolo az na grcanie z toho hladu 😉 😀

zusika
19. jún 2009

idem na Tanciaren...ale uz aj o Kareninovej premyslam...lenze to uz do divadelnych prazdnin nestiham...ideme este v stredu do TT na taku dobru komediu.... no a potom uz su prazdniny....takze az po lete....

evulik6
19. jún 2009

ahojte...prisla som vas pozriet...maly nechce spat... neposlucha... 😠

pata31
autor
19. jún 2009

Zusika...tak to chodite asi dost vela do divadla...ja som bola asi pred rokom naposledy...
Evulik, ahoj, a co to? ma zly den?

evulik6
19. jún 2009

pati neviem...ani vcera nechcel spat...a neposlucha v poslednej dobe stale..... uz som z neho unavena... absolutne v nicom ma nechce posluchnut... asi ma to uzasne obdobie vzdoru 😠 😠 😠

pata31
autor
19. jún 2009

jaaj...odobie vzdoru..no to si teda uzijes 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre