Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

januliatko1985
29. jún 2009

dobre raanko 🙂
janurka krasn fotecka ten utz....ianc pati ako bolo na tej svadbe ,ja idem tiez buduci tyzden na kamoskinu svadbu,to uz je tretia svadba v poradi v ratane tej nasej tohot rokua este na jednu pojdeme v septembri,dufam, ze uz budem tehu.v piatok som si robila ovulacny test aj v sobotu a vcera a boli tam dve ciarky,to asi ovu ude kazdu chvilku nie? 🙂

michalag
29. jún 2009

Ahojteeee 🙂 🙂 🙂 🙂 ,,

pati, to by ma asi porazilo 😠

michalag
29. jún 2009

janurka, je to ten najkrajsi pocit ked vidis ako sa babo vrti, vsak 🙂 😵 a este ked budes citit pohyby, to uz bude nieco 😉 🙂

januliatko1985
29. jún 2009

cau miska,no porad mi ty s tym ovu testom,lebo viem,ze ty si ho robila,pisala som o tom vyssie 🙂

pata31
autor
29. jún 2009

Zusika...no co na poradni...sa mozes spytat, co ta zaujima, postazujes sa apod...ja som zatial mala len jednu poradnu a to ma nic netrapilo, takze to bolo rychle 😉 ale dnes by som toho uz mala viac, ale maju dovolenku...tak pojdem o tyzden...a tie vysetrenia sa robia podla tyzdna tehu, raz ten utz, potom krv atd..
Janka, no na svadbe bolo fajn, aj ked sme sa nejako extra nezabavili...manzel bol fest unaveny, kedze v sobotu do druhej hral futbal...ja som zase fotila cely cas...a o jednej sme sli domov (mm chcel ist uz o desiatej 😀 ) ale prisli tam aj baby z caciny na odcepcenie a to bolo super! zlate boli a velmi pekne spravili to odcepcenie...
Miska, ja som celkom kludas, takze to beriem v poho...neviem, ale teraz pocas tehu som ozaj nejaka kludna 😕 pokial ma mm nenaserinka 😉 😀

michalag
29. jún 2009

jani, za chvilku, musim ist malemu nakreslit auticko 🙂

januliatko1985
29. jún 2009

baby,ja som konecne mala volny cely vikend,tak sme bolis mm u nas doma na spisi,super vyslo pocasicko a som s aprvykrat tohoto roku opalovala aby ma nespieklo na balatone,trosku sme opekali na dvore a boli sme na jednej akcii s nazvom medzinarodna sutaz vo vareni a jedeni bryndzovych halusiek,no to vam bola sranda,varila tam aj moja buduca svagrinka ,neskutocne rychlo to robili a najlepsie bolo ked styria clenovia ich druzstva museli tie halusky zjest, co najrychlejsie a bolo ich 3kg,plna misa teda,chudaci 😅

januliatko1985
29. jún 2009

ok miska,ja som tu

michalag
29. jún 2009

jani, ak boli obidve ciarky rovnako tmave alebo ta pod "c" silnejsia tak ovu moze prebehnut do 24-48hodin, tak sup sup do snazenicka 🙂 😉

zusika
29. jún 2009

pati, mna to len tak zaujima....ze co sa tam vlastne radi.....
inak babulky.... mam taku neprijemnu skusenost z vikendu.... pevne dufam, ze som iba prechladla - v piatok ma boleli strasne krize a potom vecer uz cele brusko, vajecniky - no ale uplne strasne, az som plakala od bolesti aj od strachu ze sa nieco stalo.... celu noc som nemohla spat, strasna bolest.... v sobotu to boli uz len take ubolene dozvuky....citila som len pravy vajecnik...no a vcera aj dnes je uz dobre, nic neboli....a mam aj tielko..... viem ze som strasne sprosta a musim si davat pozor (tielko neznasam!!) ...no ale podstatne je ze nekrvacam ani nespinim....ziadny takyto priznak nemam...aj ako hovorim uz je mi terat dobre..len ako mam vediet ci aj mimi je OK? na utz. tak skoro nejdem, 6.7. na odbery - tam by to aj z krvi zistili, keby nieco nebolo OK? no mam naozaj strach... aj ked to zas nechcem zvelicovat.... Poradite???

michalag
29. jún 2009

zusika, ☹ ☹ ☹ ale ak si nie si hoci cim ista chod racsej k Dr.mal by ta zobrat hocikedy nie len v objednany datum

pata31
autor
29. jún 2009

Zusika, mne dr vravel, ze ked su nejake problemy, treba prist...takze na tvojom mieste by som zasla za dr, radsej zbytocne, ako by nemalo byt vsetko v poriadku...

teuflerin
29. jún 2009

baby a to tu nikto neni?

januliatko1985
29. jún 2009

dakujem miska,ta pod C je zatial silnejsia,ale este dnes doobedu spravim dalsi test,som zvedava teda,teplota s a mi znizuje vid grafik pripajam:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

januliatko1985
29. jún 2009

tu sme teu tu sme.... 😉

michalag
29. jún 2009

jani, prepac pomylila som sa ...... pod "T" musi byt rovnako silna alebo silnejsia ako kontrolna

januliatko1985
29. jún 2009

miska,presne tak je to v navode, ze ak pod T je rovnako silna je vysledok pozitivny a ak slabsia tak negativny,ale uz ma boli vajecnik,tak asi to hned prideeee,juchuu,tak skoro tento mesiac asi sa mi to upravuje 🙂
a ty mas mrchu miska ci snazilkujete uz,nemam prehlad,lebo som tu dlho nebola a necitala vas,hmmm?
a vy ostatne snazilky ako este mrchujete ci cooo?

michalag
29. jún 2009

jani ja mam po mrche a teraz cakam cez vikend ovu ... a rozmyslam kedy zacnem robit ovu test ci na 10,11,12 den

Ty si kolky den zacala s ovu testom?

januliatko1985
29. jún 2009

misi,ja len tak zo srandy ,ze ci daco vobec ukaze som zacala na 13dc a zrazu tam bola slabsia ciarka,som nechapala normalne,minule som mala ovu az na 23dc,teraz to bude skor

zusika
29. jún 2009

volala som s doktorou, ze by to malo byt ok....ze ked nespinim a ani teraz nemam bolesti, tak by to nemalo nic byt...iba to prechladnutie... mi odlahlo, zlata je.... 🙂

januliatko1985
29. jún 2009

no vidis zusika vsetko je ok 🙂

michalag
29. jún 2009

zusika 🙂 ... a hned ti je lepsie vsak 🙂

zusika
29. jún 2009

ani mi nevravte.... 😀

pata31
autor
29. jún 2009

Zusika 🙂

teuflerin
29. jún 2009

no ja osm tu uz..mi to najprv neukazovalo ze pisete...takze tak viete....no a ja uz snazilkujeeeem.......tak dufam ze to bude uz ok tento mesiac...lebo ma asi porazi uz

zusika
29. jún 2009

ale ved aj prosec vyroby je krasny!!! uzite si to teraz... ja odkedy som tehu, tak nemam sex az tak casto... 😔 mm sa ma asi boji ci co.... 🤐

januliatko1985
29. jún 2009

teu,aj my snazilkujemeeee vo velkom,mohlo by to uz vyjst niektorej z nas tento mesiac 😎

teuflerin
29. jún 2009

dufam, ze hej..babulky poslite nam tehu virusiky:D..a jasne ze je ten proces krasny.....takze ja nesmutim...dufam

zusika
29. jún 2009

posielam....... tfuuuuuuuuuj.....tfuuuuuuuuuuj....tfuuuuuuuuuuuj..... 🙂 nech sa zadari!!!! 😉

januliatko1985
29. jún 2009

chytaaaaaaaam....maaaaaaam ho 😀 😅 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre