Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
8. júl 2009

Ahojte..u nas same mraky...a ja som sa obliekla dost letne...ale aj tak mi je horuco a sa mi zle dycha...zase je blby tlak 😠 v noci som sa zobudila, ze ma hlava boli, nastastie do rana to preslo, lebo vacsinou ked ma v noci zacne boliet hlava, tak potom ma boli aj cely den.. 😔
no od zajtra mi zacne makacka, kedze idem na vystavu...takze styri dni tu nebudem...lebo to budem urcite uplne znicena, vystavena...u nas v celom meste budu trhy, a ja budem vystavovat na zimnom stadione, takze si zase neuzijem trhy...hadam na buduci rok, ked budem mat babo a nebudem musiet pracovat...

teuflerin
8. júl 2009

dobre ranko dievcata....ja som tu rozlucku pozerala ale len do polovice, lebos om zaspala a podla mna tobolo celkom pekne..sice to nebolo formopu pohrebu....ale zase to bolo velkolepe...take ako on....sice som ho moc nemusela, piesne boli pekne, ale on nie az tak, no bola to hviezda, tak si to zasluzil......

u nas celu noc prsalo, tak neviem co dnes budem robit, je trochu este mokro, hadam trochu vykukne slniecko a ususi sa to....

zusika
8. júl 2009

teo, oni ten pohreb mali uz predtym.... a nemyslim si ze bol naozaj v tej rakve...
tusim v noci prsalo vsade .... nevieme aky ma byt vikend na zapade?

pata31
autor
8. júl 2009

ja som pozerala len trosku ten pohreb, resp. v telerane davali ukazky, takze tam som to videla...bolo to celkom fajn spravene, nastastie ho neviezli po meste v sklenenej rakve, ako chceli jeho bratia...tak to bolo urcite lepsie..a aj to, ze len spievali, ze sa netancovalo, bolo urcite dostojnejsie...

teuflerin
8. júl 2009

no hej zusi..som mysleal tu rozlucku nie ten pohreb.....ale pochopili sme sa.....no bohvie ci tam bo,, to uz sa nikdy nedozvieme

zusika
8. júl 2009

no uz dost o tom...dnes o 11.30 bude davat Ta3 zaznam

evulik6
8. júl 2009

ahojte...

aj ja som pozerala rozlucku s MJ, a mne sa to pacilo...podla mna to pekne urobili, bolo to vznesene a take ako sa patri na taku osobnost ako bol ... myslim ze si vela vytrpel v zivote... a co sa tyka toho ci bol v tej rakve, tak podla mna bol... nech odpociva v pokoji... aj mna najviac dojal ten koniec, bolo vidiet ze rodina naozaj trpi a ta jeho dcerka...chudatko... musi to byt hrozne...

no idem, len som vas chcela pozdravit, idem do mesta s malym...ahojte a pekny dnik 🙂

janurka
8. júl 2009

aj ja idem nakoniec do mesta.. sprchlo tu ale teraz prestalo a sem tam slniecko vykuknu ozaj len sem tam ale nechce sa mi doma sediet
🙂

tatranka111
8. júl 2009

ahojte baby 🙂
aj u nas sa teraz rozpršalo......božeeee ved ja mam veci vonka........ utekáááám

tatranka111
8. júl 2009

mimochodom už je mi lepšie, ale nechcem to zakríknut....klop, klop, klop (na drevo)
asi zabrali vaše priania aby mi to prešlo 🙂

pata31
autor
8. júl 2009

Ahoj, Tatranka...ty si z PP, ze? bo aj tu zacalo prsat 😠 a ja mam dnes len slapky... 🙄
inac super, ze ti je uz lepsie 😵

reivka
8. júl 2009

ahojte 🙂
miška a baby, včera som blúdila netom a vyčítala som tam, že jedna baba otehu týždeň po ovulácii tak zbytočne sa niečoho držať, príde to hocikedy 😉

tatranka111
8. júl 2009

pati
nie niesom z PP, ale dlhoooo som tam bývala 🙂 🙂 🙂 , asi pred piatimi rokmi sme sa odstahovali

pata31
autor
8. júl 2009

Tatranka, a kde teraz byvas?

jejda, ja som sa objedlaaaa 😅 ...som bola doma na obed na francuzaky..mnamky 😉 😀

reivka
8. júl 2009

pijem práve alchemilkový čajík, ked nepomôže, tak neublíži 🙂

janurka
8. júl 2009

no ahojte žienky .... tak ako sa mate? dnes to tu nejako nežije

pata31
autor
8. júl 2009

ahojte, tak ja sa s vami lucim na styri dni...neviem, ci sa dostanem na net pocas vystavy...
papa 🙂

janurka
8. júl 2009

tak ahoj pati a drž sa na tej vystave... vela sil ti prajem... a nech ti to zbehne 😉

evulik6
8. júl 2009

ahojte...tak som vas prisla kuk...

jani, ja sa mam fajn... a ty? ako?

som vam nestihla ani napisat, ze kamaratka vcera porodila synceka, tak zajtra ju idem kuken do nemocky, strasne sa tesim...

patka tak sa mi maj, ja uz s tebou nebudem, bo v sobotu rano odchadzam na tyzden, tak sa drzkaj ... 😉

januliatko1985
9. júl 2009

dobre ranko,to som prvaaaa? 🙂
co sa chystate dnes robit?ja by som najradsej nerobila nic,mtak je vonku krasne.....musim pomaly balit na dovcu,v nedelu poobede odchadzame a v sobotu na svadbu,tak nebude vobec cas a zajtra vecer ideme na pierka k tej kamoske ,co sa vydava, tak to musim vsetko nejako sklbit....inac tu je nadherne teraz a do robotky idem az poobede,tak dufam, ze to vsetko postiham, co mam na plane 🙂

zusika
9. júl 2009

Dobre ranko!!! no Jani, cakaju ta rusne ale zato krasne dni...tak si ich uzi.... 😀
ja sa velmi tesim na vikend, lebo potom ma cakaju este dva volne dni - pon/ut. robim doobeda z domu a nemusim sa nikam tepat.... a potom sa vyvalim na balkone a budem sa slnit 😀

januliatko1985
9. júl 2009

zusi,to siteda uzijem,len nech nam tam bude svietit slniecko, to je na dovci najdolezitejsie...a ty sa ako mas?ziadne nevolnosti a tak podobne?

zusika
9. júl 2009

tuk, tuk - veru nie.... a ak ano, iba obcas ... zistujem ze vecer nemozem - by som nemala jest, lebo potom mam strasne krce...a plne brusko..... no nic moc.... a uz sa mi zle spi na bruchu..zacina ma potom tlacit brucho...

januliatko1985
9. júl 2009

jooj,ved o chvilocku budes mat bruskooooo,tak sa nim budes urcite pysit.....ja sa tiez na to tak veeelmi tesim,uz len 5dni a uvidim na com tento mesieac som....uz treti den ma sem tam pichne v brusku.......
no ,idem ja daco porobit, som ja ale lenoch dnes, este som ani neranajkovala,tak idem 😝

michalag
9. júl 2009

🙂 Ahojteeeee 🙂 ,

zusika
9. júl 2009

cau miska! ako sa mate?? dnes to vyzera na pekny den tak asi budete vonku, co?

michalag
9. júl 2009

zusika, dakujem za opytanie, mame sa fajn 🙂 .... aj u nas je celkom pekne, len na oblohe je dost mrakov, ale hadam nebude prsat 🤐 ... ja uz mam po ovu, tak teraz len cakat ci alebo ....
a ty ako, pozeram ze si si posunula TP

zusika
9. júl 2009

ano, Dr. mi povedala ze az 6.2.... ale urcite sa to este bude menit s bliziacim sa datumom....
no tak drzim palce.... !!! silno, silno!!!! nech tu tak nekricime my s tym "tt" v statuse... 😎

janurka
9. júl 2009

ahojte žienky už som tu aj ja. No dnes vyzeral byť krasny den, no nejako to mne nevyšlo lebo som sa pohadala so sestrou s ktorou som mala ist aj s mm na dovču a tak mam po krasnom dni ☹ Dufam že aspon vy ostatne sa mate fajn

zusika
9. júl 2009

ale jani, o hodinu to bude dobre....a ak nie, zajtra zacnete novy den... na dovo chcete ist vsetci tak si to nepokazite...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre