Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

barchee
9. júl 2009

janurka: 16.7. by som mala dostať krámy...tak uvidíme... 😉 testy neriešim... len ma depkovali...spravím si až keď krámy neprídu.

teuflerin
9. júl 2009

barchee spravny pristup..a som rada ze osm tu neni sama..takto vecer...ale asi vas opustim....lebo to tu uz asi nebude take rozbehnute ze?.......inak mas termin ako ja, dufam ze sa budem tesit spolu...ja mam tiez 15-16

reivka
9. júl 2009

teu vy máte s barchee ozaj rovnaký termín, tak a vidíš aj barchee to už chytá tie nerváky

dnes som mm povedala o gynexe a on že chod si to teraz hned kupiť a to bolo pol šiestej 😀 tak zajtra idem

janurka
9. júl 2009

hej ale začni to brat reivka ked ti môžem poradiť až v prvy den mrchy ked ju teda dostaneš , čo dufam že nie ... ale takto by sa to malo brat. a potom sa to berie tri tyždne a tyžden prestavka... aj ja som to takto brala a vidiš podarilo sa . tak som si ista že ak to tento mesiac nevyšlo buduci to už vyjde.... 😉 😉 😉

reivka
9. júl 2009

a prečo to nemôžem začať brať hned?

teuflerin
9. júl 2009

baby tak mam kupit aj ja ten gynex?a ked nedostanem mrchu tak co s nim potom...hm?tak si to mam kupit este pred dovcou kebyze ju nahdoou dostanem, co hadam nie 😀 tak zacat brat uz na dovci ci?a kolko to stoji?

barchee
9. júl 2009

reivka...ja nechytám žiadne nerváky, som absolútne kľudná 🙂 som vyrovnaná s tým, že ak tento mesiac prídu krámy, pôjdem ku gyndovi, či je všetko ok...ak hej, tak snažíme ďalej 😉
teu: držím palce 😀

reivka
9. júl 2009

veru tak teu, ja myslím že nie som tehu tak sme sa dohodli s mm že na dovči si urobime babo a ked nedostanem tak ti to predam 😀
ja som tu v jednej teme čitala, že baba otehotnela a vtedy mala 1-krát keksík za mesiac, no náhoda jak sviňa, mne sa to nestane ! 😖

janurka
9. júl 2009

no reivka lebo gynex by sa nemal brat v tehotenstve a najlepšie je začat ho brat od prveho dna kedy sa ti všetko začina v tele od znova, teraz to už aj tak velmi neovplyvniš ... a nemuselo by sa kvoli nemu uhniezdiť . lebo kedže ho berieš tri tyždne a potom maš pauzu babatko ma čas sa uhniezdit a ked sa ti potvrdi že si tehul tak už to neber. a ked ho kupiš a nepoužiješ tak ho predaš na internete napr. ja som zbytok toho a jeden novy dala mojej mamičke lebo ma nejake ženske problemy a nevie si ho teraz vynachvaliť. Nechcem zachadzať do podrobnosti ale už nema ani vytoky ani nič podobne. takže naša rodinka naň neda dopustit. a stoji okolo 650 sk. no 20€ aj niečo ...

janurka
9. júl 2009

tak to je fakt nahoda. moj mm ma znamu ktora otehotnela a pritom uživala HA a mali este aj kondom a predsa sa stalo. tak ale to už sa povie že to tak chcel asi osud alebo čo .. 😀

janurka
9. júl 2009

a tu vam posielam aj link možte to aj cez net objednať : http://www.energy.sk/sk/menu_x1135x.asp

reivka
9. júl 2009

dik janurka, viem že sa to da aj cez net, ale radšej asi behnem do mesta lebo je tu jeden energy obchod a viem kde
videli ste to video čo som vam poslala link? pozrite 😉

reivka
9. júl 2009

idem kupat chlapcov mojich, lebo som im kupila dnes pistole na vodu na dovču a nevydržia, ale potom pridem 😉

janurka
9. júl 2009

tak to video je uužasne ... som sa tak rehotala .... no 100 bodov fakt

reivka
9. júl 2009

aj ja som sa rehotala 😀

flyangel
9. júl 2009

reivka janurka ma pravdu s gynexom...

reivka
9. júl 2009

dobre, od 1. dňa to budem brať 😉

flyangel
9. júl 2009

🙂

janurka
9. júl 2009

super. som zvedava na vysledok, myslim že bude potešujuci... 😉 😉 😉

reivka
9. júl 2009

to dufam 🙂 😉

flyangel
9. júl 2009

urcite ano... 😉

tatranka111
9. júl 2009

baby a ten gynex mi pomože, ked nemám ovu? 🙂 🙂 🙂

reivka
9. júl 2009

ja neviem a možno ano

reivka
9. júl 2009

tatranka ale píšu tu baby, že berú kvapky femi od Valoviča a roky nemali ovulku a teraz ju majú, a beriem ich aj ja 😉

janurka
10. júl 2009

dobre ranko žienky. Vyspinkane?

reivka
10. júl 2009

ahoooooj ty už si tu? 😕

reivka
10. júl 2009

teu, ked budeš čítať - ja som včera hovorila že ty to NEmáš dostať až 15.teho a dnes mi zaplo že ja ešte neskôr vlastne až 18.-19. 😀 😀

janurka
10. júl 2009

ano ano ... ja stale tak skoro vstavam ... 😉

michalag
10. júl 2009

Dobre ranko 🙂 ,
ja som tiez celkom dobre vyspinkana 🙂 ... len skoda ze som nemohla dlhsie, ale co uz pri malom musim vstavat o 5:00 aby nerobil zlobu po byte 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre