Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
14. dec 2009

Miska, stale 2v1 a ani nic nanasvedcuje tomu, ze by sa to malo najblizsie dni zmenit...absolutne ziadne zmeny necitim...akurat, ze sa mi v noci snivalo, ze mi robili cisarsky a ze mi manzel musel z rany utierat krv 😀 co by on hned odpadol pri niecom takom 😝
a dnes som ho mala doma, bo rano zvracal, hnacky mal a sa vratil o desiatej z roboty totalne vycerpany, sa len doplazil do postele, skoro mi odpadol, chudacik...rano ide k dr, tak som zvedava, co mu povedia, ale neviem, ci to nema z nervov, bo aj mamu ma v nemocke, aj ked to uz je celkom ok s nou...tak neviem, co mu je...
Janurka, tak predsa sa len dr pomylila...dost riadny omyl 🙄 ale hlavne, ze ste ok...ja mam az vo stvrtok poradnu..a ty svoju dr otravujes??? 😕

janurka
14. dec 2009

no tak to pomaličky aj vyzera že ano ... lebo som tam dosť často aj mimo poradne a sestra ked bola pred rokom tehotna tak este častejšie... tak už nas ma asi plne zuby 😅 😅 😅 ale ved stale si poviem že na to je tam aby pomohla ked to potrebujem nie? aj ked len upokojiť že sa nič nedeje...

pata31
autor
14. dec 2009

aha, no ale sak jasne, ze ona je tam na to, aby ta vysetrila, upokojila, ze je vsetko ok, ked si nie si ista, sak nie si odbornik, aby si vsetko vedela 😉

januliatko1985
15. dec 2009

ahojte, tak som po dlhom case tu , nejako nestiham.
a vy sa ako mate? vidim pati, ze ty sa este drzis, ale uz to asi dlho nepotrva cooo? 😀
ja sa mam tak , ze je mi skoro kazde rano zle a aj poobede, ale jedno stastie, ze negrcam 😅 prestava mi chutit jest a som straaasne unavena, vobec nevladzem nic robit.
k dr idem az 29.12. a bude uz aj tehu knizocka, tak sa potm pridem pochvalit aj prihodit fotecku.a brusko mam take nafuknute, ze mi rifle zacinaju robit problemy 😅 uz som aj take kilecko pribrala.
tak sa zatial drzte baby....papa

michalag
15. dec 2009

Ahojte 🙂

patka zeby 😕 😕 😕 ???

jani som rada ze sa mate dobre, neboj ono to urcite prestane a potom si to budes uzivat v plnom dusku 😉

pata31
autor
16. dec 2009

Miska, stale som kinderko 😉 už mám pocit, že budem navždy tehotná 😅

januliatko1985
16. dec 2009

ahojte...pati, ze kinderkoooo 😀 este vydrz a o par dni uz budes mat v naruci krasne dievcatko.
miska, krasne brusko uz mas, som pozerala, ze uz v 7tt si trosku mala, tak isto aj ja a uz sa mi tiez dost naduva, sami to zda skoro.
chcela som sa vas baby opytat, ze ked teraz pojdem na utz a bude mi robit ultrazvuk, tak bude ho robit cez brusko alebo vnutorny??

pata31
autor
16. dec 2009

Jani, no uz by to mohlo byt, ale ked mi ani brusko neklesa, ani poslickovia takmer ziadny... 😔
a mal by ti robit z vnutra utz...zo zaciatku to nie je vidno cez brusko...

januliatko1985
16. dec 2009

pati,dik za radu, lebo chcel ist aj manzel so mnou, tak v tom pripade nepojde, ale potom najblizsie uz bude asi cez brusko robit nie?som zvedava kedy ma zase potom objedna.uz teraz je mi dlho co mam ist 29.12 😵

michalag
16. dec 2009

patka a ja ze uz a vy ste este doma, ale vsak uz sa ti to krati 😉 a kedy mas dalsiu poradnu ak by dovtedy nic

jani, na zaciatku sa robi sono len zo spodu a az od 19-20tt sa robi cez brusko 😉 ... a dakujeme ... mne sa zda ze teraz mi rastie rychlejsie ako pri Samkovi

Baby mna asi porazi, ako som tehu tak som uz 3x chora ☹ 😒 , hrdlo, nadcha, ale co nechapem je ze ked fukam nos tak stale tam mam aj zrazenu krv a tiez ma boli lava strana akoby sanka, poriadne ani otvorit usta nemozem, nikde som sa neudrela, tak nechapem nemoze to byt zapal kosti zo zubu, alebo ja neviem a k zubarke ist teraz nemozem lebo som chora a najhorsie je ze nestihnem ani preventivku u zubarky 😠 , ked sa serie tak vsetko naraz a poriadne 😠 😠 😠

pata31
autor
16. dec 2009

zajtra mam poradnu...som zvedava, ale asi mi povie to iste, co minule...
Miska, no tak to mozes mat ozaj zapalene, moze to byt nebezpecne, segre az ochrnula tvar, ked sa jej zapalil nerv pri klbe na sanke...takze na tvojom mieste by som sla, aj ked si chora...alebo aspon sa spytaj obvodneho dr...

pata31
autor
16. dec 2009

jaj, segre polka tvare ochrnula, nie cela... 😅
no idem sa skulturnit, osprchovat a tak...tak zatim pa 😉

michalag
16. dec 2009

presne boli ma to presne ako ty pises, teda aspon myslim ze je to klb a ked zatnem zuby, tak akoby to islo od zuba , no zajtra asi zajdem k zubarke a spytam sa jej, kedze moja obvodacka ma teraz akurat do piatku volno 😒

michalag
16. dec 2009

patka, ja som pochopila a popravde som aj precitala polka tvare 😝 😀

pata31
autor
16. dec 2009

inac ja som mala raz klb zapaleny a to boli jak svina a este ked mi do toho pichli injekciu s niecim proti zapalu, tak som skoro odpadla tam... 😅

michalag
16. dec 2009

patka a dufam ze nemyslis ten klb v sanke 😕 🙄 🤐 ?

nam konecne nabehol net a konecne sneziiiiii 😵 😵 😵

pata31
autor
16. dec 2009

hej, ten klb v sanke...ale to som mala trosku dlhsie s tym problem, nastastie od vtedy nic ...klop,klop 😉
aj u nas snezi, ale len tak slabucko...

michalag
16. dec 2009

tu uz asi tiez prestava ☹

fuuuj 😝 to muselo boliet

pata31
autor
16. dec 2009

veru ze bolelo... 🙄 on mi to pichol rovno do klbu, som musela drzat uplne otvorene usta a jak mi to tam zacalo iect, tak to strasne bolelo, ma tam musel kriesit... 😅

pocuj, tebe ako zacal porod pri Samkovi?

michalag
16. dec 2009

patka, opis 😝 😀

Ja som podvecer dostala strasnu chut na kofolu tak sme ju isli kupit a potom sme sa isli spolu este prejst ale dlho to netrvalo lebo ma zacali boliet krize (vtedy mi to este nedochadzalo ze to moze byt ono, lebo pri dlhsej prechadzke ma boleli krize skoro vzdy), ale ked som si doma lahla a oddychla tak to preslo a cely vecer bol uplne v pohode, isla som si spokojne lahnut a rano ked Igi akurat odisiel do prace (5:00) tak ja som musela ist na wc, lebo ma strasne bolelo brucho na velku (to som uz mala tlaky na konecnik) a zatial mi nic nedochadzalo, ale ked mi odtiekla cast plodovej vody tak som sa dovtipila o co ide 😉 ... neboj urcite to rozoznas ze sa nieco deje 😉 🙂

pata31
autor
16. dec 2009

diky...ja som len chcela vediet, ze ake priznaky si mala... 😵
kamoska zase dostala chut na slaninu, ale do obchodu uz nedosla, bo jej po ceste praskla voda...takze si z toho mozem vyvodit, ze ked dostanem na nieco neodolatelnu chut, ze to moze prist 😉 😝 😀 😀 😀

michalag
16. dec 2009

😀 😀 , no to neviem 😅 , ale ja by som uz daleko na tvojom mieste nechodila, ak by sa Tamarka rozhodla prist 😉

pata31
autor
16. dec 2009

no akurat idem dnes na predporodnu...a to sama autom...bo ma nema kto odviest 😨 ...a rano uvidim, ci pojdem zase sama autom do poradne...ked nasnezi, tak ma tam ocino hodi...
a este by mi trebalo dokupit nejake darceky...akurat rozmyslam, ci ist do mesta skor, ze vbehnem do nejakeho obchodu...

michalag
16. dec 2009

ved aj keby si nahodou nestihla nakupit darceky tak pre vsetkych by bol ten najkrajsi darcek mala Tamarka 😵 🙂 😉

barchee
16. dec 2009

ahoj babulky 🙂 stále vás chodím sem čítať a potíšku závidím drobčekov 😅 chcela som vám všetkým popriať krásne Vianoce a zdravé nádherné bábätká 🙂 Paťka držím moooc palce každú chvílku 😀 my ideme s najväčšou pravdepodobnosťou na jar na IVF-ICSI, manžel má máličko spemičiek, takže iná možnosť nie je, jedine že by sa velice rozhodla motyka vystreliť 😝 ja si idem teraz porobiť postupne 3 hormonálne profily a ster na chlamýdie, potrebné pre poisťovňu a keď to budem mať hotové, hor sa vypísať a poslať žiadosť 🙂 Takže babulky, srdečne vás pozdravujem 🙂

michalag
16. dec 2009

jeeej barchee, tak to vam drzim palce aby sa vam potom uz konecne postastilo a co ty vies, mozno sa podari aj bez 😉 ... aj vam krasne Vianoce 🙂

pata31
autor
16. dec 2009

Barchee..ahoooj,tak aj ja ti prajem krasne Vianoce a nech sa vam hlavne vydari ivf, aby si aj ty bola coskoro tehulka 😵 a dakujem, ze na mna myslis 😵

no idem ja predsa do toho mesta, co ked ma nahodou zajtra posle dr na porodku.. 😅 😝

pata31
autor
16. dec 2009

ahojte, tak som dokupila darceky a uz mam vsetko 😵 uz len pobalit...hadam ma zajtra neposle dr hned do porodky...
no ale zajtra uz nejdem autom, fajne nasnezilo, som sla z pripravy len tak pomalicky, opatrne.. 😕

pata31
autor
17. dec 2009

Ahojte, tak ja balim a idem do porodky...som mala vysoky spodny tlak...nejakych 135/98, tak mi rovno dal dr papierik na prijem...bojim, bojiiiiiiiim 😅 myslite na mna...
a mi povedal dr, ze mi vyvolaju porod, takze dnes, mozno zajtra asi uz nebudem kinderko...

desmodka
17. dec 2009

patka, drz sa!!! a ocakavame ta tu s Tamarkou!!!!! 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre