Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

desmodka
12. apr 2009

aj ja dancujem 😀

andiekens
12. apr 2009

uz som raz mala take velke meskanie a bolo negat. tentokrat budem test robit az zajtra a urcite dam vediet !! 🙂 prsia ma praveze vzdy zvykli boliet, teraz vobec. akurat posledne dni citim, ze sa mi trosku zvacsili, ale naopak ziaden tlak ani bolest (hoci podla mna psychogenne zacinaju byt trosku citlitve..ale v takych chvilach clovek uz nevie, co je prirodzene a co prirodzene vsugerovane..🙂 v podbrusku ma bolelo vcera vecer aj rano, ale akoby zazkrakom pominulo. a dnes akosi moc pijem a curam a este k tomu ma nafukuje..ale to bude skor tym velkonocnym salatom :D
a maaalo vody prajem zajtraaa !! 🙂

michalag
13. apr 2009

Dobre ranko 🙂 🙂 🙂, tak ako vysibane?

andiekens, tak ako????

dnes takto:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38

pata31
autor
13. apr 2009

bre ranko...tak ja dnes trosku pokles...http://www.fertilityfriend.com/home/pata31
boli ma stale v podbrusku, ako by mala prist mrcha, tak neviem....Miska, tiez trosku pokles mas...hadam to zajtra zase stupne...
no ja uz som vykupana fajne, este ma prist brat so synovcom, tak to budem este raz mokra 🙄

michalag
13. apr 2009

pata, ja si myslim ze ten moj pokles je preto ze som merala o hodinu skor 😅 , dufam ze zajtra zase stupne 😝 🙂
ale u teba to nie je este stratene, pokial mrchana nepride mame vzdy nadej 😉 🙂 😵

andiekens
13. apr 2009

stale cakam na draheho..az poobede by mal dost. zatial mrcha stale nedosla (co je 13. den meskania- moje maximum meskania aj z minulosti).. ale uz ma zacali aj prsia boliet, tak neviem ci coskoro aj mrcha nedojde. uz mi trosku hrabe z toho sebapozorovania sa.. 🙂 som si dnes zacala merat teplotu a mala som 37,5. asi to uz teraz nema velky zmysel, test ukaze.

michalag
13. apr 2009

andiekens a ty si este netestovala? Kedy planujes testnut?

michalag
13. apr 2009

inak teplotu mas dost vysoku, tak to vyzera nadejne 😉

andiekens
13. apr 2009

doteraz som cakala, ze dojde mrcha..totiz mam sice pravidelny cyklus, ale obcas si zo mna riadne vystreli. takze som sa hned nehrnula do testov. kamoska mi skusala robit ultraznuk, ale nie intravaginalny, ked mi meskala 2 dni, ale nic velmi nevidela aspon v casti maternice, ktoru videla (nevidela ju celu kvoli plynatosti criev, ktoru som mala). tak som si povedala, ze pockam a ono sa to nejak nakopilo na dnes uz 13. den meskania 😅
teplotu som si dnes prvykrat merala, takze to nema velu vypovednu hodnotu.. 😒

pata31
autor
13. apr 2009

andiekens...no tak to mas vysoku teplotu...to nevyzera na mrchu...
Miska, aj ja meram v poslednej dobe nejako skor...stale sa rano zobudim skor...
oj baby, ja som sa dnes dvakrat vytrepala...raz som sa smykla na mokrej podlahe, druhy krat som sa zase potkla jak som utekala pred bratom...a to na balkone...tak som si fajne kolena trepla... ☹

desmodka
13. apr 2009

baby ja len na rychlo... idem von, drahy ma neoblial sa boji ze zajtra to schyta, tak radsej nedrazdi 😀 😀 😀
andiekens, nerozumiem naco tolko cakas, ja na tvojom mieste by som uz davno mala ocikany test 😝

andiekens
13. apr 2009

desmodka, inak to beries, ked babo planujes 🙂 ked je to skor o nahode, tak si stale myslis, ze len meska a, ze mrcha jedna vzdy raz dojde. hoci // by som teraz za nic nemenila.. 😅 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

desmodka
13. apr 2009

andiekens, no tak ked by si to tak chcela, tak sup sup testovat 😀 😀

barchee
13. apr 2009

ahojky babulky, vidím, že si užívate šibačov 😀 ešte že u nás sa tieto tradície nejako strácajú...ja som strašne nemusela tie trapnosti okolo šibania 😕 takže mi to veľmi vyhovuje. Ja som si dnes upratala, večer máme kamarátov na návšteve. Inak, andiekens - rob tesík 😀 som zvedavá...

pata31
autor
13. apr 2009

Barchee..u nas sa v tom chlapi vyzivaju...esteze ma rano do postele mm neolial, bo to by som vrazdila 🙄

barchee
13. apr 2009

júúúj, tak to som nezvášala úplne najviac 😠 a ešte keď sme boli s bratom malí...tatino sa skôr zobudil, zobudil aj brata, potom namočili nášmu už teraz nebohému dalmatínkovi Rikuškovi chvost a on keď sa tešil, strašne s ním švihal, takže sme s mamčou boli obe mokré od vody a Riky nás ešte aj dobre mokrým chvostom vyšvácal 😀 teraz ako bývam s frajerom sami, tak nejak sme upustili od šibačky...naši sa vždy idú kúpať niekam na termálko a my vegetíme domka 😵 tento rok nikto ani velice nevaril ani nepiekol, šak za necelý týždeň máme svadbu 😨 treba brušká šetriť 😀 ja som spravila len taký jednoduchý rýchly koláčik na večer pre kamošov...inak nič...juj teším sa na ňho 😉 piškót a navrch som vyšľahala jemný tvaroh a smotanu na šľahanie, a ešte navrch som dala čučoriedky ...oooo.... mňamka 😀 ... keď ma budú koláčiky napadať keď otehotniem...budem mať asi 300 kíl ... chichi 😀

andiekens
13. apr 2009

tak ono to vyslo negat ☹ aj ked mozno s troskou pochybnosti, kedze sme pritom nesedeli cely cas. pisali totiz, ze po 5 min je to nehodnotitelne a my sme si to vsimli davno po teste..myslite, ze by sa tam ten pruzok mohol stratit ?? podla mna volovina..priatel isiel kupit este jeden, ale necakam ziaden iny vysledok. zajtra idem na gyndu.

pata31
autor
13. apr 2009

Andiekens ☹ tak to ma mrzi...

barchee
13. apr 2009

andiekens...nemohol sa stratiť...ale to neznamená, že nie si tehotná...niektoré testy sú šiši a neukážu...skúste iný a keď aj ten nič... tak sa treba tešiť na ďalšiu ovulku 😉

pata31
autor
13. apr 2009

baby, mne zase tak blbo prislo...sme sa trosku tutkumutku a potom jak som vstala, tak som myslela, ze sa vygrcam... 😒 neviem, ci to nie je z tych vonaviek, co som mala na hlave nastriekane 😨 bleee...to je smrad...
inac aky ma byt krcok pred tehu...ja som skusala, ale sa mi zda taky makky, nie tvrdy 😒

evulik6
13. apr 2009

noooo patka, aj mne bolo zle pred mrchou na tycku... ale to mi obcas tak byva niekedy 😉 no ale u teba to moze byt aj tehu...drzim palce

pata31
autor
13. apr 2009

Evulik, mne aj vcera bolo zle...ale neviem...uz sa zase stresujem z toho 😔 ...uvidim zajtra podla teploty... 😕

barchee
13. apr 2009

ja mám také jemné pichanie v maternici teraz tak 2 dni ... sa tam zbadám, že si hladkám podbruško, lebo ma popichne...čudné...ovulkové príznaky mi už vymyzli...no uvidíme, snáď sa podarilo 😉 zvyčajne mám cyklus 26-28 dní, takže ovulka sa mi hýbe každý mesiac pár dní hore dole... 😅

zanas
13. apr 2009

Ahojte, pridavam sa ku Vam 🙂 tiez sme zacali tento mesiac skusat 🙂 a som strasne zvedava ci sa podari hned na prvy krat, alebo to bude trvat dlhsie ... tak sa neviem dockat maja 😀

evulik6
13. apr 2009

mne bolo zle asi tak dva dni pred mrchou... strasne... rano som sa zobudila a bolo mi na tycku... tak som uz vedela ze pride svina jedna... a aj prisla... 😀

neboj sa patka, ked to nevyjde teraz, tak nabuduce... nic sa nedeje... nebojkaj, raz to pride... len treba pockat a nechat sa prekvapit... a hlavne sa tolko nesledovat, ja uz som aj s meranim skoncila... vzdy ma to tak balamuti ze mozno teraz...tento cyklus mi prvykrat pekne stupla aj na 37 a nic... seriem uz na cele meranie...

evulik6
13. apr 2009

zanas vitam ta medzi nami... 😉

barchee
14. apr 2009

dobré ránko dámy 😀 tak ako? máme nejaké novinky? 😉

evulik6
14. apr 2009

dobre ranko babulky...ako sa mame? vyspinkane? ja tak vselijako zase... 🙂

evulik6
14. apr 2009

no idem od vas...musim trosku poupratovat a pojdem s daduskom von... tak pekny dnik zelam... ajojte

andiekens
14. apr 2009

ja sa pomaly chystam na gyndu, o 10.am som objednana, tak som zvedava, v com je problem..
dnes mi uz meskaju 14.den a uz druhy den mam zvlastnu bolest v podbrusku. sa mi v noci snivalo, ze som aj treti test robila a bol // 😅 . baby ako mne z toho fakt uz sibe a to sme sa ani nesnazili 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre