Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
2. máj 2009

no kleo to by som aj ja rada vedela... na FF mi to pripada ako predzvest ovu, bo vzdy mi oznaci ovu az ked teplota stupne a na WK mi ozancuje ako ovu ten pokles...tak ani ja sama neviem ako to vlastne je

michalag
2. máj 2009

kleo, podla mna by mala ovu prebiehat, ale mozno sa mylim 😝
inak aj ja mam taku BT dnes a krcok tvrdy a zavrety, tak som tiez z toho v soku

kleopatris
2. máj 2009

no sak prave aj mne to minule na wunschi tak oznacilo ked bola nizka, tak idem asi trosku pogooglovat, ze co vygooglújem 😀
a ako sa inak mas? teplotka super, ako som citala, tak len tak dalej 😉

kleopatris
2. máj 2009

tak krcok som este neskusala testovat 😝 ja neviem ci by som ho vobec nasla 😅

michalag
2. máj 2009

kleo, tak potom napis co si sa dozvedela, aby sme boli mudrejsie 🙂 😉

michalag
2. máj 2009

kleo, podla mna nasla, ked som ho nasla ja, tak ho najde uz asi kazda 😝 😀

evulik6
2. máj 2009

nooo to je teda hanba fakt....ale to sa dalo cakat ze prehrame, ale tolkoooo...
Zigo teraz nie je v muzstve, vlastne tam nemame poriadnych hracov... no vies, ked je obrana nula bodov tak ani ten najlepsi brankar by vsestko nevychytal...nas bol teda pekne ostrelovany...chudak, bolo mi ho strasne luto...ked dostal siedmy tak to janko zabalil...uz mu praskli nervy...
nech idu uz domov, iba hanbu robia...

evulik6
2. máj 2009

ja som tiez krcok este neskusala 😝
inak sa mam dobre ... iba som dnes od rana nejaka podrazdena a trosku ma pobolievalo brusko...ale uz to preslo...asi to nevesti nic dobre 🤐

michalag
2. máj 2009

evulik, prave sa o tom rozpravam s drahym a tiez vravel nech idu racsej domov, lebo ak by sme aj postupili, tak by sme si spravili este vacsiu hambu ako teraz .... presne chybaju nam tam hraci ako Hossa, Zigo, Visnovsky, Gaborik ...... proste chyba tam niekto kto vie dat gol ..... to by sme mozno nieco dosiahli,

kleopatris
2. máj 2009

tak prave citam, ze zena moze otehotniet, ked ma styk aj 5 dni pred ovulaciou! tak to som nevedela 🙂

kleopatris
2. máj 2009

a preco nesli? asi uz nemaju chut nas reprezentovat a uz asi aj starnu a ziadnych mladych nadejnych nemame ☹ to uz bolo asi s hokejom na slovensku 😢 jediny sport v ktorom sme boli fakt dobri...

michalag
2. máj 2009

idem vyniest smeti a za chvilku som spat, tak hadam vas este stihnem

evulik6
2. máj 2009

ano kleo je to tak... ale to musia byt riadne spermosky potom... 😀

miska, presne..aj ja to hovorim... ved oni si nevedeli ani len prihrat, ani ten blby puk trafit, padali ako hnile hrusky... a par uvodnych sekund som si myslela ze mozno nieco aj zahraju, trosku stastia sme mali , potom uznali ten trapny gol jagrov a uz som vedela ze sme v ri..i 😝
ale neva, este trapas s normi co myslim ze tiez bude pekny a nech idu kade lahsie, ked su mantaci 😀

minix
2. máj 2009

ahooooj kleo, ahoj evu.

Kleo, krasne zistenie, ze aj ty si zahoracka. 🙂))

no viem, ze mozes otehotniet aj 5 dni pred, ale to za predpokladu, ze ti krpati bojovnici preziju v tom vodnatom hlieniku.

Ja som ten krcok este neskusala....ani neviem vlastne, co mam citit. 🙂))

a hokej? nekomentujem....

kleopatris
2. máj 2009

takze citam, ze ked teplota v nasledujucich dnoch o 0,2 stupna stupne ako predchodzich 8 dni, tak uz prebehla ovulacia...takze asi ked je 8 dni nizsia, tak tam niekde by sme mali byt plodne??

evulik6
2. máj 2009

kleo, niektori este hrali tak nemohli, iny boli zase po zraneniach a iny si povedali asi ze nech si zahraju mlady....

minix
2. máj 2009

baby, ja sa po dnesku, ked som si bola viac menej ista ovu, uz asi ani nepozorujem. 🙂)))
aj FF mi ho predpovedal na dnes.

evulik6
2. máj 2009

plodne dni ti kleo nezacinaju ovulaciou... pred ovu 3-5 dni tusim su plodne a po ovu este asi 2.. 😉

ahoj minix... tak si prisla... 😉

kleopatris
2. máj 2009

no aj mna uz to prestava bavit sa pozorovat, sak furt mam nizku teplotu, furt myslim, ze mam ovulaciu a chudak manzel musi skakat....sak uz mna ani nebude chciet vidiet, ked budem takto pokracovat 😀

no som zahoracka a riadna 😀

kleopatris
2. máj 2009

ahhhaaaa, tak sme to mozno trafili 😵

minix
2. máj 2009

no sak ale ja som takisto nutila priatela do akcie ako kralika, a ked pridem na to, ze nakoniec tie plodne dni ani neboli, tak mu to ani povedat nemozem. 🙂))

dnes to pre istotu este poistime 🙂))

evulik6
2. máj 2009

minix, ale ty mozes mat teraz posunutu ovu po HAK, je to bezne... takze uvidime, len treba vydrzat...
ake je to zvlastne ze? ked na ovu cakame ako na spasenie sveta? 😕

evulik6
2. máj 2009

ano baby je to des takto sa pozorovat...mne uz z toho svihalo trosku, tak som prestala a ta moja ovu prisla tak rychlo ze by ma to ani vo sne nenapadlo.... 😕 😲

kleopatris
2. máj 2009

no keby sme aspon vedeli, ze ta mrcha je 😉 no ale sak na buduci mesiac budeme asi kazdy druhy, treti den a tak ju nemozme netrafit 🙂

minix
2. máj 2009

no sak ja som nikdy tak na ovu necakala, fakt este nikdy v zivote. 🙂

akurat to priatela prestane bavit, lebo som mu nahovorila, ze je to teraz, co som si aj myslela, ale ak to nevyjde teraz, tak sa nic nedeje, na druhy mesiac to musime trafit presne. 🙂

Kleo, zartujes? to je aka frekvencia? 🙂) taku sme tusim nikdy nemali....

evulik, uvidime, kedy z toho zacne svihat nam, tak este odolnym.

Ja som rozhodnuta pokracovat uz iba v teplote.

kleopatris
2. máj 2009

no tak vyzera to tak, ze ked je teplota nizka a v priebehu 48 hodin vysoci hore, tak prebehla ovulacia a ze ked je teplota vysoka 16 dni v kuse, tak by zena mala byt tehotna...to je mi ale veda 😀

minix
2. máj 2009

kleo, tomu nepochopime, co je vlastne dobre a co zle. 🙂 som len zvedava, kedy budem mat ovulku. Ta buducomesacna by mi mala vyjst na cas, ked nebude priatel doma, takze pre mna je posunutie len vitane. 🙂

ake boli male hole skrecky?

kleopatris
2. máj 2009

no super boli, uz zacinaju cernat, asi budu sierne 😀 ale take male susniky hole, slepe ale aj tak nadherne a jak furt cickali mliecko, stara zrala a postavila sa a oni jej vyseli na cickoch 😀 😝

minix
2. máj 2009

no som rada, ze som tie skrecky nemusela vidiet. 🙂)

baby, sme my ale cele jedna velka veda.....ale naserie ma, ked sa tu budem snazit ako drak a ovula pride na 20.den. 🙂))

evulik6
2. máj 2009

ja som rozhodnuta s tym vsetkym skoncit... 😉
inak zase ma boli brusko trosku, citim sa tak predmrchovo...ach...no asi budu tie moje teploty len plany poplach...co uz...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre