Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
5. máj 2009

mna nikto nekontroluje 😉
ale za to od svtrtka do nedele (okrem soboty) budem na vystave makat 😅
tak sa majte, ja zdrhaaam 😀

evulik6
5. máj 2009

ahoooj patka.... pekny zvysok dna zelam

niki drzim palce nech ti to vyjde... 😉 aj nasa patka vysadila HAK a na druhy sup ostala teho...vidis....tak dufam ze aj tebe sa podari tak rychlo...alebo este rychlejsie???
😀
ja som tiez hladna, sakra , idem sa napapat asi... aspon nejaky jogurtik si dam...

nikiarudi
5. máj 2009

evulik ďakujem si zlatá.. veď určite vás budem informovať či to bude 😀 / ☹

kleopatris
5. máj 2009

no aj ja som zvedava ci to klapne alebo nie 🙂
patka pekny vecer, teda uz asi aj rano 😉

michalag
5. máj 2009

evulik, byva na druhom sidlisku 15-20 minut busom, takze pohoda 😉 🙂

evulik6
5. máj 2009

no ved to dufam niki... 😀
pozerala som tvoj album, mate krasne fotky zo svadby...a kolko veciciek uz mas pre mimi... dobreeee.... 😉

evulik6
5. máj 2009

ahaaa...no tak to je dobre ze to nie je az tak daleko...ja by som mala maleho tiez zaniest k niekomu nech si pekne oddychnem a porobim a tak...joooj dnes by som mala zehlit...ale tak sa mi nechce, krize ma bolia, asi to necham na zajtra alebo co...aj tak vecer budem mat inu pracu... 😀

evulik6
5. máj 2009

ozaj baby nepoznate niekto Termalpark Velky Meder? som to pozerala na nete a vyzera to tam supis, rozmyslam ze tam cez leto pojdeme .... ale neviem, mm chce ist radsej do tatier ako k vode... 😖 a ja zase vodicku uz len kvoli malemu aj ked hory maju tiez nieco do seba... 😕

michalag
5. máj 2009

babenky, tak ja sa na teraz lucim idem sa obliect a idem pre toho nasho drobca ... snad sa este dnes ozvem

evulik6
5. máj 2009

ahoj miska , aj tebe pekny zvysok dna zelam 🙂

nikiarudi
5. máj 2009

evulik...už 3x ti ďakujem pekne.. 😀 a pomaličky si nakupujem, sem tam keď ma niečo očarí a hlavne ma manžel musí krotiť, pretože ja by som najradšej kúpila hneď všetko.. 😵 😵 😵

evulik6
5. máj 2009

idem aj ja na chvilu od vas... snad sa sem este dostanem aspon pozdravit vas...tak sa majte zatial pekne, uzite si zvysok dna... rano vas tu budem cakaaaaat...papa

evulik6
5. máj 2009

niki nemusis dakovat...nooo to poznam, ja by som tiez stale kupovala detske veci...

no idem nieco spapat...tak sa majte zatial

nikiarudi
5. máj 2009

dobrúúúúú chuť všetkým vyhladovaným snažilkám a maminám... 😀 😀 😀

minix
5. máj 2009

ja som zdrhla, preto som nepisala, co budem tolko prasiviet v robote, ked mozem doma relaxovat?Akurat som dala urobit chlebik, aby sme mali doma cerstvy.

niki, ale mala si ten normalny menzes po vysadeni HAK,alebo to ma byt tato, co pride? 🙂 inak sme casovo na tom asi rovnako, ako tak sledujem, za predpokladu, ze nam to vyjde, ak nie, pozyvam ta do dalsieho mesiaca. 🙂)

ja sa bojim, ze tie detske veci, co podostavam, ani male nestihne vynosit a bude velke...niki, ty mas toho teda poriadne.

patka, uz si povedala v robote, ci este nie? 🙂

evulik, poznam termalpark, chodim tam, je tam super, ale su dost drahi, byvali aj lacnejsi....ale zasa mas tam co robit a pre deticky je to tam super....tak kludne bezte. Na ako dlho tam chcete ist?

minix
5. máj 2009

idem si dať po večeri popcorn, mňam. 🙂)

nikiarudi
5. máj 2009

minix táto mrcha je prvá normálna po vysadení.. teda ak príde.. 😀 😵 😀

minix
5. máj 2009

tak to si presne presne ako ja. 🙂
bavila si sa aj s gyndosom, ci je vhodne mat hned po vysadeni HAK? mne povedal, ze nie je dovod, preco nie, ale aj tak, clovek nad tym premysla.

nikiarudi
5. máj 2009

no ja som nebola za dokim, ja mám na neho mail keby potrebujem 😝 a už som počula kadečo.. niektorí ti povedia, že treba počkať 6 mes. iný 3 mes. a niekto ti povie, že netreba.. takže my sme si urobili po svojom.. 😀

michalag
5. máj 2009

tak som tu opat 😀

minix
5. máj 2009

aha, lebo ja som sa ho bola pytat, ze co a ako a on mi viac menej aj povedal, ze telo sa vie zariadit a ked je vsetko v poriadku, tak to bude aj hned trebars po vysadeni.

navecerana, Miska?

michalag
5. máj 2009

minix, dala som si par lyziciek zemiakov s karfiolom co som dnes robila ..... mali sme mat na veceru pizzu, ale nemame nejako chut, tak uz len nieco male zbastime 😝 😀 a mozno dame veceru v inej forme 😅 😝 😀

minix
5. máj 2009

pizza znie lepsie ako zemiak s karfiolom. 🙂

ten tvoj manzel, to je cislo. 🙂 no dufam, ze vam to dnes vyjde, a zajtra budes mat v grafe ovulku.

Maly uz je v hajanoch?

kleopatris
5. máj 2009

ahojky a pekny vecer 🙂

michalag
5. máj 2009

ale kde, este veceria a blazni sa ale musime si este umyt zuby

minix
5. máj 2009

ahoj kleo, vitaj v klube odlozenych zien 🙂

kleopatris
5. máj 2009

akurat kukam v telke taku relaciu, kde preoperuju zeny a tie su potom pekne...brrr des 😖 neviem, ci by som to podstupila

minix
5. máj 2009

ja by som na sebe nemenila asi nic a to nie som pani dokonala..jednoducho sa mam rada. 🙂

ja pozeram nejaku beckovu stupiditu na Jojke 😖

minix
5. máj 2009

kočky, nejak ste zmizli 😎

dobru noc, padam dole, idem si este citat a potom spat.
citame sa rano, kleo, pridi s nejakou dobrou teplotou. 😀

kleopatris
5. máj 2009

dobru nocku minix 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre