Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

kleopatris
14. máj 2009

ja sa hladam este v stlpci 27 a v novembri mam 28 🙂

reivka
14. máj 2009

no vidíš tak ty pata zisti čo čakáte a ked to potvrdíš tak ideme podla toho 🙂

reivka
14. máj 2009

tak ja neviem ako mám starú krv 😕

kleopatris
14. máj 2009

ja neviem, ja si myslim, ze to zavisi, ktora manzelova spermia je najsilnejsia, najrychlejsia a najpriebojnejsia a podla toho ci nesie x alebo y. ci to je zavisle az tak na nasej ovulke to neviem 🙂 ste vedeli ze ked sa vajko a spermia spoja, tak sa este len musia tie jadra vo vnutri vajka hladat? ja som myslela, ze ked prenikne je proces oplodnenia zavrseny... 😲

reivka
14. máj 2009

teda asi tak ako som ja stará 😀

minix
14. máj 2009

nema ten datum nahodou byt vekom, kedy sa to dieta pocalo? 🙂 niekde som to tusim nasla, ze to je ten vek...ja mam potom jasne, 26 🙂
Inak, sranda, ze sme tu skoro vsetko podobny vek.. )

minix
14. máj 2009

kleo, ake jadra sa tam musia hladat? 🙂 ty sa nudis, ze studujes tieto veci? 🙂))

reivka
14. máj 2009

a celkom určite v tom či to bude dievčatko alebo chlapec majú prsty aj genetické predispozície, teda z kolkých chlapcov a dievčat je partnerl a z kolkých partnerka, ked je v rodine prevaha jedného pohlavia tak je to jasné

kleopatris
14. máj 2009

no ja mam taku krasnu knizku a tu sem tam citam a tam su take veci, ze zasnem...napriklad ze 1 spermia zreje az 70 dni!
no kazda bunka ma jadro, spermia ma jedno a vajko ma jedno 🙂 a to vajko ho ma napr na lavej strane a spermia prenikne na pravej strane, a tak sa musia hladat, take romanticke mi to prislo na tej fotke 🙂
mna take biologicke vecicky strasne bavia tak ja preto to studujem 😀

reivka
14. máj 2009

no ale hádam nezrejú všetky spermijky naraz ! 😲

zusika
14. máj 2009

ten vek krvi - to sa ratalo nejalo.. vek 26: 7 - to je ten cyklus krvi... a to je 3 a nieco..talze vek krvi je 3 roky..to iste aj s vekom partnera.. a tam sa potom porovnava este nieco..ale to uz fakt neviem... 🙂
na rade je jedna z mojich dalsich blbych otazok - ale skusim... je to indiskretne, ale... davate po TOM nohy hore? alebo zostanete lezat nejadu dobu/do rana...alebo aka je tam finta??? ja fakt snazilkujem dva mesiace..takze som amater . otazka pre mamicky a patu... hmmm? baby radte ....

zusika
14. máj 2009

aka je to knizka? ja sa zatial spolieham na internet... a na vas, holky... 🙂

reivka
14. máj 2009

zostanem ležať a kludne aj do rána a ešte aj na ľavom boku lebo vtedy vraj bude dievčatko 😔 🙂

kleopatris
14. máj 2009

ja som snazilkovala 2 tyzdne este len 😀 a davala som hore nohy a este mna manzel poucoval, ze vyssie musim dat panvu a tak, ze to videl v telke 😀 ale nepomohlo to i tak...si myslim, ze to netreba, asi neist na wcko po tom je najlepsie a asi to staci 🙂 ja uz ostavam len lezat asi tak 10 mninut alebo celu noc, ked sa snazime pred spanim

kleopatris
14. máj 2009

http://www.martinus.sk/?uItem=3331
uz sem sem myslim ten link kopirovala 🙂 ja ju mam sice v nemcine, ale je aj v cestine a su tam taketo obrazky 🙂
http://www.lennartnilsson.com/

reivka
14. máj 2009

kleo to je náááááááádhernééé video

kleopatris
14. máj 2009

aj tie fotky si pozri, pokial si este nevidela na tej stranke, mna tak uchvatili, ze som si musela knizku kupit 😀 a je este lepsia ako som ocakavala

reivka
14. máj 2009

aj tie fotky sú veľmi pekné, super takto to vidieť 😉

minix
14. máj 2009

kleo,inspirovala si ma tou knihou. 🙂))

inak, k tomu "podrzaniu" v tele - ja som si tak nedavno krasne uhnala mykozu, lebo pre baby, co su na toto nachylne, sa odporuca, aby po styku pockali 30 minut, to staci, tie spermosky za ten cas vraj prejdu tam, kam maju a potom ten zbytok je zbytocny. CO ma skoro nasralo, lebo ja som kvoli tomu, aby sa nam podarilo, mala nohy hore asi 30 minut a potom som to nechala este aj na noc. A o tri dni mykoza jak svina. 🙂))

reivka
14. máj 2009

práve som našla nádhernú vetu: "Vychovávať dieťa znamená rešpektovať jeho detskú osobnosť so všetkými jeho zvláštnosťami a bezpodmienečne ho prijať."

nikiarudi
14. máj 2009

ahojte kočky, tak ako ide snaženie??? ja idem zajtra ráno testovať, pretože mrcha stále nechodí... 😀 😀 😀

minix
14. máj 2009

ahoj niki, kedy si ju mala dostat? 🙂)

kleo, ale ta kniha je vypredanaaaaaaaa :(

kleopatris
14. máj 2009

ahaa, to som nevedela, ze je vypredana, tak skus pohladat v inych knihkupectvach, ono vysiel uz novsi diel myslim, tak mozno je to ten starsi 😒 a ocakavaju novy 😕 v nemcine ju maju este urcite 😀

kleopatris
14. máj 2009
reivka
14. máj 2009

ale ja som tam našla knihu že Metoda Ludmily Mojžíšovej a tam je komentár ku knihe že niekto podla toho cvičil a zrazu po 12 rokoch snaženia otehotnela 😲

kleopatris
14. máj 2009

no nad tou som tiez rozmyslala, vraj to velmi pomaha a lekari to tiez odporucaju a ze aj chlapi to maju cvicit na zlepsenie spermii...ale ja pockam, az keby sa nedarilo tak nam ju naordinujem

boze baby jak ja sa dnes nudim 😒

reivka
14. máj 2009

asi si ju objednam lebo mavam stále zápchu a tam je že to pomáha aj na to tie cviky, tak že by som to preventivne cvičila na všetko aby som bola celá taká zdravá 😅

pata31
autor
14. máj 2009

joj, baby, mna te teda fajne picha v tom chrbte..som mala problem ist s kabelkou na ramene 😖
Nikiarudi..drzim palceky na zajtra, potom napis, ako to dopadlo! 😵

reivka
14. máj 2009

a veríte veštcom? že by povedali že kolko budete mať detí a čo to bude? či chlapec alebo dievča?

nikiarudi
14. máj 2009

minix..mala som ju dostať ešte v sobotu... a už som mala aj poriadny sex, aj horúcy kúpeľ a nič mi tú mrchu neprivolalo.. tak som na zajtra ráno zvedavá... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre