Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

zusika
12. jún 2009

Dobre ranko vsetkym... tu je strasna kosaaaa....

januliatko1985
12. jún 2009

dobre zusika....tak sa prid ohriat do kosic,tu je celkom prijemne 😎

michalag
12. jún 2009

janka, maly je hore uz od 5:00 😅 😝 , ale som dobre vyspinkana takze maly sa v noci zobudil iba raz ze je smadny a potom spinkal 🙂
ahoj evi, zusika 🙂
Co dnes planujete robit???

januliatko1985
12. jún 2009

ja som spala ako zabita,a rano som bola straaasne unavena,esteze nemusim hned terz do prace ale az poobede,lebo by som asi zaspala na nohach...ale tu pri vas sa mi spinkat uz nechce.

zusika
12. jún 2009

robit, Miska... 😉 ale nie velmi.... aby mi to nahodou neuskodilo 😀

januliatko1985
12. jún 2009

zusika,len pomaly mas pravdu,musite sa teraz veelmi setrit,aby ste boli v poriadku obaja 😎

evulik6
12. jún 2009

ahoj zusi, miska...

jani ano tu je otrasne, kosa, rano som sa zobudila do ciernej oblohy a teraz zacalo liat ako z krhly...takze dnes budeme len doma sediet... och... ja nemam rada taketo pocasie... deprimuje ma 😒

moj maly je hore od 6:15 dnes... ale to asi preto, ze vcera zaspal skor kedze cez den nespinkal...

januliatko1985
12. jún 2009

no,takze cierna obloha urcite dorazi aj sem ked ja akurat pojdem do prace,som to vedela 😠 najradsej by som sa vyvalovala doma a pozerala von oknom ako prsi ako ist do prace,joooj,s mi dnes velmi nehcce...nechces sa vymenit evulik 😅 😵

januliatko1985
12. jún 2009

idem si daco pod zub,lebo uz odpadavam taka som hladna,ja bez ranajok neviem existovat ...hned som naspat

michalag
12. jún 2009

aj tu je zamracene a fuci dost studeny vietor, ale my musime ist za chvilku do mesta, tak hadam nezacne prsat kym aspon neprideme domov

jani bruuu chut 🙂 😉

januliatko1985
12. jún 2009

dakujem uz so naspat,dala som si tuniaka s kukuricou a chlebik,to milujem ,mnam 😝 ...obed uz mam navareny od vcera vecera som robila perkelt,tak dnes mam veget, a mozem tu byt s vami

januliatko1985
12. jún 2009

pozeram iska,ze mas grafik v tej druhej teme a ty tiez celkom fajn teplotky mas 😉

bibi24
12. jún 2009

Ahojte baby, tu je pekne a svieti slniecko, aj ked je o nieco chladnejsie 😉
Misi, zajtra idem do ZV, tak priprav pekne pocko 😀 Inak mne ten ovu test ukazal zase slabsiu ciarku, tak ja som uz z toho jelen...a netusim uz ani ako sa volam 😀

michalag
12. jún 2009

jani, ja neviem, ja mam taketo teploty stale po ovu, takze zatial to beriem ze ..... 🤐 a mozno ma prekvapi 😅 😝

januliatko1985
12. jún 2009

dobre ranko bibi 🙂 a bt si nemerias?

januliatko1985
12. jún 2009

ved to miska,to ani nevies,co mozes cakat od vlastneho tela 😅

evulik6
12. jún 2009

uz neprsiiii 🙂

michalag
12. jún 2009

Ahoj bibi 🙂 , budem sa snazit, ale neslubujem zazraky 😝 😀
jani, presne tak

bibi24
12. jún 2009

Jani, nie nemeriam, do toho sa mi nejak nechce....Ale ak nic tento mesiac a buduci (to budeme prave pocas ovu na dovolenke), tak mozno od augusta sa na to dam....Lebo uz teraz sa sledujem viac ako je normalne a som z toho mimo, tak keby som k tomu pridala este aj meranie, tak sa scvoknem 😀

januliatko1985
12. jún 2009

bibi....ja este len teraz meriam prvy mesiac aj to az po mrche som zacala par dni,a uz som si na to tak zvykla akoby som to robila uz sto rokov,este mam oci rano zatvorene a teplomer uz je v .... 🙂 ale velmi sa na to az tak neupinam,co ma byt to bude,ale posledne dni ma ta vyssia teplotka fakt tesi 😅

michalag
12. jún 2009

no babenky, ja sa s vami na chvilku lucim, idem maleho obliect, aj seba a ideme do toho mesta, ale ak sa podari, tak za nejake 2 hodky sme doma
tak zatial 😉 🙂

minix
12. jún 2009

patka, nie je pravda, ze na vas kaslem, citam vas 😉 presne viem, kto co a ako sa ma. 🙂))
len mam v robote vela a nestiham tak, ako by som si predstavovala.

ale citam denne,. 🙂)

reivka
12. jún 2009

ahojteeee dievčatá, ja som dnes zostala doma, malý sa ráno nevedel zobudiť, vstal až o 5 min. 8, som myslela že ani škôlku nestihneme, iba sme trochu meškali a to ešte plakal že nechce ísť, že chce pozerať Wall-e 😀

januliatko1985
12. jún 2009

vitaj minix 🙂
to sme radi,ze nas citas....ale ako sa mas?
ahoj reivka 🙂

reivka
12. jún 2009

ahoj janul za pár dní testuješ? som zvedavááá 🙂

minix
12. jún 2009

no mam sa celkom fajn, uvidime, ved odvtedy co som vam to tu oznamila, sa nic nezmenilo, na kontrolu idem az teraz po 3 tyzdnoch, v pondelok, tak uvidime, ci sme vobec zdravi a zivi.

V januarovej teme totiz par bab o male doslo v prvych troch mesiacoch, tak je to take... clovek mysli na vselico.

Ale v pondelok to bude jasnejsie.

januliatko1985
12. jún 2009

reivka,hej tak o 2-3dni testujem,ak nepride ms 😵

evulik6
12. jún 2009

ahoj minix...nemysli ty na take veci, uricte budete ok...
je mi luto tych bab, viem si predstavit ako sa citia...tiez som si tym presla a ja ked raz otehotniem budem mat bobky akonahle mi vyjdu // ☹ je to hrozne... predtym ma taketo nieco ani nenapadlo, a teraz ked som to prezila tak budem v strachu asi celych 9 mesiacov... och...

minix
12. jún 2009

ahoj evulik, dufam, ze to tak bude. 🙂) do pondelka predsa vydrzim 🙂))

zusika
12. jún 2009

ahoj Minix!!! Ja teda vobec nemyslim na to, ze by sa to nemalo podarit a prist az do statsneho konca...absolutne nie... citim sa uplne rovnako ako by som ani nebola...a preto to tak mozno neriesim.... verim, ze je to vsetko OK.... tak netreba mat pochmurne myslienky... ked nastane nejaka situaciu, budem ju riesit, ale teraz nie.... na co?? teraz sam musime iba tesit minix... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre