Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

kleopatris
13. máj 2009

nevzdavam a o to viac to bude mrziet ked to nevyjde 🙄 no co nevadi, je to 50 na 50 😀

minix
13. máj 2009

miska, mozno cakas na svoju sancu... 🙂))) mas to niekde napisane, ze to bude teraz, tak to bude. 🙂)

neboj sa, kazdy sa raz docka. Asi sa musime fakt prestat snazit. 🙂

zusika
13. máj 2009

ale ved ja v dobrom... 😉

desmodka
13. máj 2009

ahojte baby, vas sem ale priibudlo, no mam z vas radost 😝 😝
nejake nove tehulky sa pridali k patke??? alebo vsetky cakate na mna??? 😀 😀 😀 (ja viem som vtipna 😅 )

kleopatris
13. máj 2009

my cakame na teba desmodka, sice uz poctivo trenujeme, ale vysledok pride asi az s tebou 😀
ako sa mas? co nove?

michalag
13. máj 2009

Ahoj desmodka 🙂
minix, ja viem ze raz to vyjde 🙂 😉

pata31
autor
13. máj 2009

🙂 Ahoj, Desmodka...pekne, ze si nas prisla pozriet 😵 ...ako sa mas??

michalag
13. máj 2009

babenky tak ja sa s vami lucim, ideme von 🙂

michalag
13. máj 2009

pa pa 😉 🙂

barchee
13. máj 2009

nechty spravené 😀 idem teraz troška upratať...nech manželík príde do čistého...šak bordel tu mám jak v tanku 😀 hnilá som volačo robiť nejako... ☹ dnes mám chuť sa ísť najesť volakde do dobrej reštiky...musím pozvať manžela 😀 konečne nám to peniažky dovolujú, tak si treba užívať 😅 no baby... môžu chodiť tehotné na masáže? 😕

kleopatris
13. máj 2009

barchee mozu, ale masiruju ich len posediacky...sestra ma kozmeticky salon a chodia dost casto ale vzdy radsej sedia 🙂

pata31
autor
13. máj 2009

aj ja by som potrebovala masaz... 😵

zusika
13. máj 2009

dobre vediet... s tymi masazami... 🙂
damy, lucim sa... pomaly balim... tak zajtra 🙂

minix
13. máj 2009

barchee, myslim, ze chrbat mozes...brucho ani krize by som si nedala....🙂)) tie nechty si si robila nejak dlho. Ja som prave teraz, ked je kriza, obmedzila restiky a setriiiiiiiiiiiiiiiiiim.

ahoj miska zatial.

desmodka, sice sa este nepozname, ale rada ta spoznavam. A cakame, kym nam ukazes ten spravny smer. 🙂)) 😉

masaz by som si dala aj ja a este akuuuuuuu.....mnam.

kleopatris
13. máj 2009

no aj ja mozem masaze, ale je mi to teraz prd platne, ze to ma u sestry all in, ked som tu v p.deli kdesi 🙄

pata31
autor
13. máj 2009

Minix, masaz mnam? 😕 😀
inac my teraz tiez nechodime do restyk...najnovsie kupujem mrazenu pizzu a robim doma...ale nema to svoje caro, ako ked si ideme sadnut...

kleopatris
13. máj 2009

no my ideme tiez len sem tam, ja ale nikdy nezvladnem celu porciu a potom mi je luto, ze ten zbytok musim vyhodit 😖 a tu pizzu jeme aj my, ked sa mi nechce varit strcim ju do truby a je hotovo 😀 😝

minix
13. máj 2009

segra masiruje, alebo ma na to maserku v ramci salonu?

no jasne, ja milujem masaze. 🙂)))

ja som kupila mrazenu pizzu asi pat krat a trikrat sme ju vyhodili...to sa neda s takou cerstvou dobruckou ani len porovnat... 🙂)

minix
13. máj 2009

kleo, ty si neberies domov? 🙂) ja vzdy.... presne preto, lebo je mi to luto vyhodit....a ja nemam problem zosrotovat celu pizzku....manm. 🙂)

kleopatris
13. máj 2009

ma maserku 🙂 ona robi len kozmetiku

pata31
autor
13. máj 2009

Minix, celkom dobre teraz predavaju tie pizze, nam normalne chutia...z Lidlu aj z Kauflandu su dobre 😉 ale cerstvo spravena, bude vzdy najlepsia 😉

barchee
13. máj 2009

minix - ja som si robila gelové nechty 😀 a reflexná masáž chodidiel? Tú asi nie, keďže sa tam tým pádom stimulujú aj maternicové body... No...ja sa len tak informujem, lebo si hľadám nejaké cvičenie na tehu čas...teda v predstihu 😉 hladám nejaké cvičenia pre tehotné...aké cviky sú vhodné na začiatku, v pokročilejšom stave a tak... 🙂

kleopatris
13. máj 2009

no to by som si nedavala, ono ti to moze aktivovat vselico, a este ked je taky "odbornik" moze viac poskodit asi jak pomoct...
inak ked nieco najdes, tak posli link prosim ...aj mna to zaujima, ja zatial jazdim len na rotopede a sem tam hopkam na fitlopte 🙂

minix
13. máj 2009

barchee, ja som si slubila, ze si na vlastne nechty nebudem patlat kadejake hluposti, tak neviem, kolko to trva. 🙂)
ked najdes tie cviky, tak sem s nimi. 🙂) a daj vediet, ak najdes aj nejake kurzy, vzdy je dobre riesit to v predstihu.

ja som bola v nedelu trosku na bike, ale len trosicku. 🙂) a tak ma bolel zadok po celej zime, ze az.

barchee
13. máj 2009

ok...posuniem linky 😉 minix: keď si ich sama robím, tak to trvá cca 2 hoďky ... lavú ruku mám gramblavejšiu, takže kým ňou spravím pravú, je to makačka, ale už je to ovela lepšie 😀 a nechty mi držia jak fras 😉 no mne sa po HAK strašne oslabili nechty ☹ tak musím improvizovať 😉

kleopatris
13. máj 2009

ja som mala gelove len svadbe, mam pekne celkom aj svoje, ale som sa bala ze sa mi polamu, tak mi ich u sestry spevnili len gelom 🙂 ale potom som ich nechala vyrast...mna to otravovalo furt si ich davat robit, aj sama som skusala, ale na to som troooska lenivka 😅

moni1412
13. máj 2009

reivka tak u nas uplne opacne 😖 snad to dokazem a prevratim ho na moje myslienky 😀

pata praveze ked je vypocitane pohlavie, tak by sa to nemalo prekryvat s plodnymi dnami, ked je aj ovulka..... 🙂 ja som tu na mk v teme o tomto casto a citala som ze aj takto pred ms sa uz podarilo. tak uvidime 😅

teuflerin
13. máj 2009

caute caute.....tak patka posli este jeden pluvanec ja som dosla neskoro:D.....som sa trosku ucila...zase..... a snazilkovala...... 😉 ....tak hadam to uz bude dobre poistene:D.....tak ja stale dufam ze sa aspon tento mesiac zadariiii......a co inak..prajem pekny podvecer....

barchee
13. máj 2009

jáááj, tak sme sa vrátili, boli sme sa napapať 😉 mňam vynikajúce bolo 😎 dnes manžel priniesol parný hrniec - teším sa na dobrotky, čo si v ňom spravíme...zvedavá som, aká bude ryža tam varená 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre