Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
27. jan 2009

halo halo...kde ste sa vsetky podeli? ☹

pata31
autor
27. jan 2009

Ahoj, no ja som tu 🙂 ale sa mi nejako nechce pisat, sme mali trosku krizu cez vikend ☹ aj ked sa to uz urovnalo...ale neda sa rychlo na to zabudnut...a mam este aj kopec roboty 😖
aj ked vcera sme si citali mena, co ktore znamena a ze jake by sme vybrali... 😉

evulik6
27. jan 2009

jaaaaaj, tak pretooo..ja ze ste si to vsetky rozmysleli.. 😉 a ake mena u vas zatial teda boduju? ja idem zajtra k dokine na kontrolu, som zvedava co mi povie, hadam bude vsetko ok... 🙂

pata31
autor
28. jan 2009

evulik, tak drzim palce, aby bolo vsetko ok...tak tie mena...mne sa paci Emma, Bibiana, Liliana 😵 ...a s chlapcenskymi to je horsie...asi po manzelovi Maroš a mne sa páči aj Viliam, ale mangelovi vôbec... 🙄 uvidííme 😵

desmodka
28. jan 2009

ahojte zienky, tak vy tu uz mena riesite?? no tak to je podarene 🙂
evulik ako u doktora???
pata nerozmysleli ste si to a nezacnete sa skor snazit??? 😀

evulik6
28. jan 2009

ahojte babenky, tak som po kontrole a vsetko je ok... mam brat ten femibion alebo aspon obyc.kyselinu listovu a prist mam ked mi vynecha menzes... 😉 Juuuj, taka som rada ze to mam vsetko ok...manzel ked som mu to povedala hned vyhlasil, ze tak to mozme ist na to aj dnes... 😀 Ale niee, este radsej pockam.... nech mam aspon tie tri mrchy za sebou ....teda ak ma muzik niekedy neoblafne 😀

evulik6
28. jan 2009

inak Pata pekne mena...ja som chcela tiez Emmu ale pred rokom mi ho ukradla sesternica pre svoju dcerku, tak uvidime este... este mame na to casuuuuuu 😕

desmodka
28. jan 2009

ahoj evulik, podla mna by ste tie kludne mohli ist nato hned... teraz uz nie je potrebne cakat po vysadeni hak, a ked tvoje telo nebude chciet byt tehotne, tak jednoducho nebude... chapes co som tym chcela povedat :D

desmodka
28. jan 2009

evulik, jaaaaaaaaaaaaaj prepac, jasne ze nie po vysadeni hak 😖 , ale plati to co som dalej napisala 🙂

pata31
autor
29. jan 2009

Desmodka...no nerozmysleli, este tuto hak a pak este jeden mesiac...takze ten zaciatok snazilkovania vychadza na koniec marca...akurat na moje narodky, tak to fajne oslavime 😉 😀 a tie mena, to sme len tak vlazne riesili...manzel si robi srandu, ze sa chlapec bude volat Vladan 😠 to ma z tej mudrej knihy o menach 😀 😀 najprv sa to musi podarit oplodnit a zahniezdit a pak to budeme riesit uz seriozne 😵

pata31
autor
29. jan 2009

Evulik, no blahozelam, ze je vsetko ok, tak sup na to, nech to ficiii 😉 😵 😵

evulik6
29. jan 2009

dakujem Pata... pre sitotu este pockam aspon tie dve mrchy, ked nie dve tak aspon jednu... 😀

desmodka
31. jan 2009

baby, len vam chcem oznamit ze vcera som robila test a boli tam // 😀 😀 😀
tak dufam ze uz coskoro sa pridate ku mne 😝

nella1
31. jan 2009

kocky, hlasim sa ku vam, chceli sme zacat teraz vo feb. ale z urcitych dovodov sme to posunuli na april, ale vsak to je za chvilku, tak sa tesim, ako sa tu budeme vsetky snazit, verim ze vsetky s uspesnym koncom 🙂

desmodka
31. jan 2009

nella vitaj, ja som tu uz len ako moralna podpora, ale dufam ze vam nebudem prekazat, budem vam posielat tehu virusy 🙂 // 😀 // 😀 // 😀 // 😀 // 😀 // 😀 // 😀 // 😀 // 😀 // 😀 // 😀 // 😀 // 😀 // 😀 // 😀 // 😀 // 😀 // 😀 // 😀 // 😀 // 😀 // 😀 // 😀 // 😀 // 😀 // 😀 // 😀 // 😀 // 😀 // 😀 // 😀 // 😀

nella1
1. feb 2009

super desmodka len tak dalej 😀 nech sa to na nas cim skor nalepiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 a gratulujem k baby dlho ste sa snazili?

desmodka
2. feb 2009

nella dakujem... no my sme sa snazili od aprila, len tak ze ked sa podari... ale od septembra sme zacali poriadne 🙂 a sa nedarilo tak ma doktor poslal na prefuk vajcnikoc a hned sa podarilo... 😀

pata31
autor
2. feb 2009

Jeeej...desmodka...tak to srdecne blahozelaaammm!!!!!!!! 😵 😵 dufam, ze sa aj na mna sa preniesol tehu virus 😀

evulik6
2. feb 2009

desmodka, gratulujeeem a drzim palceky... 🙂

pata31
autor
4. feb 2009

Cafte, baby...kde ste vsetky???
Dnes som bola na gynku, bo mam nejaky divny vytok, ale krcok mam v poriadku,este musim ist na ultrazvuk, ze mi kukne maternicu 😒 neznasam tie vysetrenia a ultrazvuk z vnutra!! 😠 preco sa to neda inaksie skontrolovat? 😖 ale hadam bude vsetko ok...a o mesiac vysadim HAK...sa tesim! 😉

evulik6
4. feb 2009

ahoj pata, neboj, urcite budes ok... noo neviem ci sa najde nejaka zena ktora ma rada gynekologicke vystrenia 😀 Ja to tiez nemusim ale tak tu chvilku to vydrzime, nie? Co uz nam zostava...

pata31
autor
4. feb 2009

dik...aj ja tomu verim...mozno to je len z HAK...no a tie vysetrenia vydrzim, ozaj nam nic ine neostava...ale je to neprijemne...

desmodka
6. feb 2009

ahojte kocky, tak uz sa vam to pomaly blizi.. snazilkovanie je za chvilu tu 😀
pata dufam ze to bude vsetko oki...
mne ked robil ultrazvuk zvnutra no to bolo nieco hrozne.. mi nevedel najst lavy vajecnik, tak mi musel crievko poprehadzovat, tak do mna stuchal 😀 nakoniec ale vykukol, uz som sa zlakla ze tam nie je 😝

pata31
autor
7. feb 2009

vau,tak to je zaujimave, ze ti ho nevedel najst 😵 ...tak to ja co som bola na ultrazvuku doteraz, tak vzdy vsetko ok...tak dufam, ze aj ted...

nella1
7. feb 2009

ahojte kocky 🙂 ja teraz len tak odbocim troska 😅 ze ci nemate strach z tej financej krizy, ked pozeram tie spravy...dost to citlivo vnimam a mam troska obavy co bude 😒 s manzelom pracujeme v zahranici a planujeme sa tento rok vratiat a mam strach z toho ci si vobec najdeme pracu 😒 ja by som sla samozrejme najradsej na matersku ak sa podariii 🙂 mam z toho zmiesane pocity a pocity zodpovednosti, aby sme nejako vyzili....asi sa moc zamyslam, co?

pata31
autor
8. feb 2009

Ahoj, nella...tak obavy urcite su, ale nejako bolo a nejako bude a nemienim materstvo uz dalej odkladat kvoli problemom sveta...ved v Afrike ako ziju...v uplnej chudobe a deti maju stale... 😉 😀 to som teda dobry priklad zvolila, co? 😝 😀 no ale urcite by bolo lepsie, aby ste si najprv nasli robotu, ked sa vratite, pretoze zit z rezervy sa neda dlho...tak drzim palceky, nech sa vam to podari 😵

nella1
8. feb 2009

to pata..jasne, to mas urcite pravdu ze stale bude nieco ☹ radsej budem verit ze vsetko bude oky a vsetko preto urobit... nechceme to uz ani my odkladat to urcite nie! rocky nam uz idu..a ja budem mat po 30tke, takze najvyssi cas 🙂 uz papate nejake vytaminky kocky? 😉

evulik6
9. feb 2009

nella1 ja papat femibion 800...odporucila mi to moja gynekologicka...inak nic specialne... ziadny kofein, alkohol a tak... 🙂

pata31
autor
9. feb 2009

ja este stale nic nepapam, nejako som sa nedostala este do lekarne 😒 ja by som este chcela aj schudnut nieco...lebo mam viac kileciek a nechcem byt v tehotenstve jak slon...ale zatial sa mi moc nedari... 😖

evulik6
9. feb 2009

pata, kasli na chudnutie... ja som schudla prve mesiace teho ani neviem ako... a po porode som schudla este viac... to som vazila menej ako pred otehotnenim... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre