Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

michalag
14. máj 2009

aj ja sa s vami zatial lucim 😉 ..... pekny zvysok vecera 😉 🙂

minix
15. máj 2009

dobré ránko, tak som tu dnes asi prvá. 🙂)

A vonku je zasa taký hnusný deň.

nikiarudi
15. máj 2009

no ahoj, tak robila som si test dnes ráno..asi okolo 4:15 pretože mi trebalo silno cikať... a nechala som si ho položený na stole vedľa postele, že ho kuknem keď vstanem...a niesom si úúúúúúúplne istá.. ale ja tam nejakého ducha vidím..ale asi si budem musieť urobiť ďalší test..až mám istotu..len neviem kedy... čo ty na to???

minix
15. máj 2009

niki, koľký deň by si mala byť po ovu, alebo ak nevieš, koľký deň by si mala byť po prvom dni menzesu?

zusika
15. máj 2009

Ahojte! Minix uz od 6.35?!? To som sa len obliekala do prace... 🙂 Nikiarudi.. noooo....duchovia strasia... tak nech sa teda pekne vyfarbia!! Drzim palce...

minix
15. máj 2009

ahoj zusi, ale ja som nerobila...to som iba vstala a zapisala teplotu do tabulky. 🙂))

nikiarudi
15. máj 2009

minix- zajtra je to týždeň čo som mala mať dni...

zusika
15. máj 2009

jaaaaj...no ved... som sa uz zlakla... 🙂

nikiarudi
15. máj 2009

zusika - ďakujem pekne 😵

kleopatris
15. máj 2009

dobre ranko 🙂
uz tu oxidujem aj ja

niki urob si radsej zajtra rano este jeden, ono test sa moze myslim nejak menit aj po hodke a tak, ale relevantne je to co vidis po prvych 5-10 minutach. tak si sprav zajtra a to tam bude uz taka tlstoska, ze sa jej zlaknes 😀

o 6:35 som ja este sladko buvala 😵

ja som akurat vypila zensky cajik na moje ubolene brusko a teraz idem nieco spapat 😝
ako sa dnes mate babulky? ja celkom fajn, sak je uz piatok 😀

nikiarudi
15. máj 2009

kleo - bodaj by si mala pravdu... 🙂

zusika
15. máj 2009

veru-vere..piatok.svetlo tohto dna! po dlhej dobe som mala 5.dnovy tyzden ze az divne to bolo... 🙂

minix
15. máj 2009

kleuska, brusko boli? no zelam, nech to skoro prejde... 🙂)

niki, ono fakt, ten vysledok moze byt skresleny, idealne je pockat, ako hovori kleo, tak 5-10 minut, viac uz nie.
pockaj na zajtrajsie rano, aby si mala koncentraciu hcg vyssiu a skus to testnut, to by malo byt uz dost, ked si viac ako tyzden po meskani.

minix
15. máj 2009

ja vas tu dnes opustim o 10,30, vyrazam na firemnu akciu, tak budem tu opat az zajtra poobede/vecer. Ale veeeeelmi sa mi nechce. 🙂))

pata31
autor
15. máj 2009

Ahojte...Minix..6:35 som este sladko spala, vstavala som az 7:30, sa mi dnes nejako nechcelo, to asi za to, ze mm ma volno 😀

minix
15. máj 2009

ahoj patka, to ja konstatne vstavam o 6,15-20, preto sa mi aj celkom lahko meria BT. 🙂)

kleopatris
15. máj 2009

minix boli, ale dnes uz je to lepsie 🙂
tak sa krasne bav na tej akcii, aj ked sa ti moc nechce. ono sa vravi, ze ked sa ti nechce tak bude super a ked sa tesis tak je to na prd 😉 takze bude dobre

uz by som aj domov isla 😵

kleopatris
15. máj 2009

ahoj patka 🙂 som ta zabudla pozdravit 😅

minix
15. máj 2009

kleo, ja by som sla domov, a lahla si do postele a spalaaaaaaa, tu je zas take hnusne depresivne pocasie...ze az. ble.

a vy mate pekne, kocky? inspirujte ma pocasim. :(

kleopatris
15. máj 2009

tu je tiez hnusne, ale vraj poobede ma byt slnko a 24 stupnov, ale neviem kde to vyhrabali v tej predpovedi 🙄

michalag
15. máj 2009

Dobreee ranko zienky 🙂 ,,

pata31
autor
15. máj 2009

Ahoj, Kleo...takze mrcha hneva?
Minix a ty este merias? som myslela, ze uz nie 😕
aj tu je hnus pocasie, nejako chladno, som sa naobliekala...a to kde mate tu akciu? asi nie vonku...tak sa len pekne zabav, sak to treba vyuzit, ze nemusis pracovat v piatok 😵

minix
15. máj 2009

kleo, takej predpovedi neverim, lebo netusim, kde by malo byt tych 24, ale kolegyna s tym prisla takisto. 🙂)

Pati, ja som povedala, ze domeriam tento cyklus a on este neskoncil. 😉 takze mam asi posledne dni meracky pred sebou, poctivo este meriam, uz to mam ako zvyk.

Mame to v Jasnej, v Grandhoteli, ale minuly rok tam bolo zima ako svina, dufam, ze tento rok to bude lepsie. ALe ja budem pracovat v piatok, venovat sa klientom, az do rana.. :(((

pata31
autor
15. máj 2009

Ahoj, Miska..ako mas?
Minix, takze to mas pracovnu akciu...a asi moc teplo v Jasnej nebude.. 😅
no a hod grafiiiiikkkkk...

michalag
15. máj 2009

minix, ale teplotka sa ti pekne drzi 😉 🙂

patka, celkom fajn, maly si dnes pospal do 8:00 😲 ale aspon som sa vyspala aj ja 😉 🙂

zusika
15. máj 2009

ja som dokonca pocula ze dnes ma byt na zapade 27.... ???? ....ved mrznem...a vcera ani nehovorim...som sa obliekla ako herecka...dnes mam uz aj bundu....ale aj rokavicky by som zniesla..som taka zmrzlina 🙂

pata31
autor
15. máj 2009

Miska, tak to ste si fajne pospinkali 🙂 mne sa dnes nechcelo vstavat, ani sa mi nic nechce robit 😅
idem kuk tie vase grafy...
Zusika, rukavicky? 😕 😀 😀

minix
15. máj 2009

no jasne, baby, to je pracovna akcia......takze preto je to zleeeeee.

grafik mate tutoka:

🙂)

http://www.fertilityfriend.com/home/26fcbb

keby ste vedeli, kolko mam na sebe vrstiev oblecenia, tak by ste aj zapochybovali, ci som zdrava. 🙂) dala som si bundicku teplu....ale je mi dobre. 🙂

pata31
autor
15. máj 2009

Minix, no pekne sa drzi teplotka, super, pfuj, pfuj, nech je tak aj zajtra... 😵
a aj ja som naobliekana a aj tak mi je zima a este aj som hladna, aj ked som ranajkovala 😅

minix
15. máj 2009

pati, uvidime, co bude. Ale nemam so sebou teplomer, tak to bude zajtra tak ze system nahoda. A budem merat az v nedelu, takze zajtra sa nedozvieme. 🙂)
Aj tak, zajtra budem vstavat pred siestou, a nebudem mat asi ani tri hodiny spanku za sebou, tak by to bolo aj zbytocne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre