Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

minix
17. máj 2009

niki, este nie, ja som poverciva v tomto a najust sa nieco stane....nie.. nie nie, ja si pockam.

Akurat baby, poradte..mam zabookovane svadobne saty na september, asi bude treba ine, co? to budem mat koniec stvrteho mesiaca, tfuj tfuj, tfuj, tak uvidime...poradte, lebo s tymto skusenost nemam. 😉

miska, ja ta oplujem zajtra, ked pridem od dokiho, suhlasis? 🙂

mamartinka
17. máj 2009

aj ja uz chceeeeeem byt tehuuuuuuu. ☹

nikiarudi
17. máj 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

stačí??? 😉 😀 😀

mamartinka
17. máj 2009

niki dakujeeeeeeeeeem. 😉

nella1
17. máj 2009

zienky ja len nakukam a co nevidim 🙂 mame novu tehulku. super 🙂 vela stastia minix nech to vsetky dotiahneme do uspesneho konca a krasneho zaciatku. 🙂 /////////////////////////////////////////////////// pre vsetky babenky 🙂

michalag
17. máj 2009

mamartinka, myslim ze viacere 😉

ja ked som stretla dnes tu sesterku tak som jej trosicku zavidela ze uz ma brusko, ale jasne ze len v dobrom 😉

minix, jasne ze zajtra staci, ale dufam ze nam das vediet ako ste dopadli, hmmm?

minix
17. máj 2009

marti, budes, ale nemysli na to, potom sa to podari. my sme mali stasticko, urcite aj ty mas vo hviezdickach, len sa trosku musi pockat. 🙂

mamartinka
17. máj 2009

baby dakujem.len viete ked ja uz by som chcela a moc.inak nieco sa vas spitam.co sa robi ked uvidite bociana?my ked sme boli teraz na Slovensku tak sme isli z manzelom k nim a na poli boli 2 bociani.ja som im zakyvala.ale tak daleko boli na poli od cesty.

nikiarudi
17. máj 2009

minix ja idem k dokimu s útorok.. tak napíš zajtra už tú potvrdenú správu jo?? nech môžem teda oficiálne gratulovať..a ja sa pak v útorok snáď tiež ozvem... 😀

flyangel
17. máj 2009

Jeeeej minix ved to jasne pozitivne 😀 😀 😀

minix
17. máj 2009

urcite vam dam zajtra vediet, sak sa tu delime aj pozitivami, ale aj s negativami. skorej si myslim, ze mi zajtra dokino nepovie este nic urcite, lebo je to skoro, mala by som byt cca 4tt ak sa rata od poslednej mrchy.

zajtra som v robote a to sa budem nudit, tak vam budem pisaaaaaaaaaat.

Kocky, dam ten testik asi dole, lebo mi tu pisu kadejaki divni ludia, a zajtra ho ukazem Patke, evulikovi a kto len bude chciet, sama som zvedava na dokiho reakciu.

minix
17. máj 2009

ahoj fly, no to si myslim aj ja.🙂 tak uvidime zajtra rano.. 🙂

michalag
17. máj 2009

minix, zajtra ti asi vezme len krv

flyangel
17. máj 2009

juuj veeelmi ti drzim palceky moja 😉 to bude krasne svadba aj tehu 🙂 co za ludia ti pisu??dajte pokoj nasej minix 😝 😝 😀

mamartinka
17. máj 2009

neporadite neake typy na bocianov?

evulik6
17. máj 2009

ahojte...tak uz som tu...maly nie a nie zaspat, katastrofen...

minix, uz som si pozrela....kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasa...to mas riadnu kolajnicu... pekneee, ze by dvojicky? 😉 😀 ......potichucky gratulujem a drzim palce nech ti to dobre dopadne...

boze, aj ja chcem byt uz tehu.... 😢

minix
17. máj 2009

hej, miska, to si aj myslim, ale aspon budem vediet. 🙂)

nechcela som byt tehu na svadbe 4mes, ale neva...dufam, ze nebudem ako bomba. 🙂)))

tip na bociana : ja vzdy hovorim, ze mna sa to netyka 🙂

mamartinka
17. máj 2009

evulik to sme dve.ale ty uz ason jedno mas.

minix
17. máj 2009

evulik, ee, toto asi dvojicky nie, je to 15 DPO, tak to staci aj na jedno. 🙂)

kocky, stahujem to. 🙂)

barchee
17. máj 2009

minix, napísala som ti správu, ale už je nepodstatná 😉 potíšku blahoželám...a držím palec 😉

kleopatris
17. máj 2009

uz som tu zasa 🙂 sme akurat papali a nez som precitala, co ste za tu chvilu napisali, to trvalo 🙂

joooj minix jak ja sa s tebou vytesujem 🙂

evulik6
17. máj 2009

no ved prave preto ze to je 15DPO a vysli tie palicky kraaasne silne.... ale ved si robim srandu...mne to pri dadkovi tiez tak krasne ukazalo...aj pri druhom 😔

evulik6
17. máj 2009

no ktora bude dalsia tehoska? hm? ....ze by miska??? 😉 🙂

kleopatris
17. máj 2009

ale nam to tento maj vychadza 😀 jedna tehulka za druhou 😵 uz nech mi skonci mrcha a mozme aj my dalej snazilkovat

minix
17. máj 2009

barchee, odpisala som ti aj tak, jake ze nepodstatna? 🙂))

kleo kleo kleo, neboj sa, sice mi bude trvat este dobre skoro dva mesiace, kym to zacnem sirit dalej.....je to fasa pocit a nerada by som on prisla... 😀 a ja verim tomu, ze je to nakazlive. 🙂)) tak na Teba nakaslem a budes mat aj ty. 😉

evulik,hlavu hore, bude bude bude...len treba trpezlivost. A silu.

flyangel
17. máj 2009

neva minix budes krasna nevesta aj s malym bruskom...aj moja kamoska sa vydava v 4mes.a mala len mini brusko 😉

minix
17. máj 2009

kleo, a citis sa uz lepsie?

kleopatris
17. máj 2009

citim sa uz ok, dnes mi bolo uz super 🙂
a ty uz mas aj nejake priznaky? aspon malicke?

inak s tymi satkami, sak pockaj, uvidis jak sa ti bude brusko vyvijat a ked tak na poslednu chvilu vymenis, mozno maju ten isty model aj v inom cisle 😉

evulik6
17. máj 2009

minix, na mne to nebolo vobec vidiet ze som teho az piaty mesiac ...aj to som nemala nejake obrovske brusko... kazdy si v robote myslel ze si vymyslam ...keby mi nebolo zle tak by mi ani neverili... 😀

ano, je to krasny pocit , strasne drzim palce aj tebe aj ostatnym tehulkam....nech vam to vsetko dobre dopadne az do sameho samucickeho konca 🙂 mam z vas radost... 😵

minix
17. máj 2009

skorej sa bojim, ze pridem a nebude tam nic. 🙂) iba nejake osuntele saty. ale uvidime, sak to este nemame iste ani, ale tiiiiiiiisko dufame. Sak saty sa vzdy nejak poriesia.

Kocky, opustam vas na dnes, idem zo seba urobit cloveka, nech sa ma zajtra doktorko nezlakne🙂

predbezne dobru nocku a zajtra kecame.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre