Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

reivka
16. jún 2009

niki ten plastový riadik čo máš v albume je tupperware?? pači sa mi tam jedna vec 🙂

nikiarudi
16. jún 2009

reivka nie to je tommee tippee 🙂 to som našla niekde na ebay.co.uk tuším... 😅

reivka
16. jún 2009

dik, idem pozrieť kde sa to da kupiť 🙂 😉

janurka
16. jún 2009

baby tu je članok o tom lietani v tehotenstve
http://primar.sme.sk/c/4116774/cestovanie-v-teh...

michalag
16. jún 2009

reivka, tak ty planujes az ked bude jeden den meskat?

zusika
16. jún 2009

niki...super!!! a skus oklamat pas tak, ze si das iny datum mrchy..posun to o dva tyzdne, ked vies ze kde si podla lekara.....
a co je to ten prenala box..ci co si dostala od lekara..inak, kolko krat si tam uz doteraz bola, kym si dostala knizku???

reivka
16. jún 2009
zusika
16. jún 2009

vdaka za clanok..presne ako som si myslela, janurka... 🙂

reivka
16. jún 2009

miška ano najskôr ked bude meškať 🤐

nikiarudi
16. jún 2009

zusika.. bola som tam už 3x ale to preto, že mi to doteraz skoro vôbec nebolo vidieť... a neviem či to je dobré tak oklamať ten pas.. a či to ide...
janurka má 8tt v pase.. janurka - kedy si mala poslednú ms..???

nikiarudi
16. jún 2009

no baby, dala som si teda 25.4 poslednú ms.. ale inak bola 11.4 som musela mať poriadne posunutú ovulku.. ale to všetko je tým, že som vysadila HAK...takže už aj mne ukazuje 8tt... 😝 😀 😀

janurka
16. jún 2009

ja som mala poslednú ms 23. aprila a mam 26 dnový cyklus

reivka
16. jún 2009
janurka
16. jún 2009

takže mne to ukazuje správne 😉

zusika
16. jún 2009

reivka, toto som uz veru videla a rozmyslam nad tym, ale lamem si hlavu ze ci je to tam potom uchytene nafest v aute....lebo ved obcas soferuje aj mm....a taky pas ma nanic....a este k tomu sa do Ba steidame na 2 autach.a stale to prehadzovat...musim to vycihat a uvidim

teuflerin
16. jún 2009

ahojte babulky, zajtra sa ozvem co a ako, idem uz off..ideme spat do domu..a tam neni net, drzte pacle aj ja vam drzim vsetkym..ahojte

zusika
16. jún 2009

podla druheho obrazku som asi pochopila pointu toho pasu....ty si vlastne sadnes na nieco ako sedak...kde je nieco ako suchy zips a medzi nohymi akoby pritiahnes klasicky pas....a este sa to upevni zozadu sedacky....ale ved toto si doma vyrobim!!!!! a ucel to splni tak isto... a nechystam sa vyburat!!!

reivka
16. jún 2009

teu držim palce 🙂

zusi ved ty si teda šikulka, začni vyrábať vo velkom aj pre nás 🙂

zusika
16. jún 2009

no a nie, reivka...??? urcite nieco vymyslim.... vieme ako na to!! mame doma sijaci stroj...., nejaku latku a istenie zo zadu sa da pouzit aj z nejakeho opasku....
no a niky...ten posunuty datum, ved je jedno co si tam das.... neklames nas, ked ti lekar povedal ako to je.... 😉

zusika
16. jún 2009

idem domov, ladies!
pa zajtra!! pekny vecer

pata31
autor
16. jún 2009

uz ma zacina boliet hlava z tej anglictiny...a zacina mi byt aj blbo, zase 🙄
Zusika...nova fotecka?peknaaa! 😵

reivka
16. jún 2009

zusika tak toto si ty! no hned lepšie vyzeráš 🙂 tam predtým si vyzerala dosť prisno

reivka
16. jún 2009

tak aj ja som teda v civile a nie wedding foto 🙂

januliatko1985
16. jún 2009

no aaahojte,tak som konecne tu.som dnes robila od rana a poobede som bola s mm a so svokrou na zahradke trosku,nazberat jahodky,dam si teraz s cukrom mnam 😝
ta moja mrcha potvora uz pomalinky konci,konecne takze hned po nej ideme na vec 😀
teu....este pockaj,kym neni ms tak mas nadej,drzim palce....inac ste toho dost vela popisali...ste dohnali vcerajsok 🙂
zusika...nova foto?symposka si 😎

januliatko1985
16. jún 2009

jee reivka aj ty mas novu fotecku 🙂

reivka
16. jún 2009

ano janulka 🙂

reivka
16. jún 2009

som doma, mam tu v pc fotky, tak sa môžem hrať, v robote nemam fotky

januliatko1985
16. jún 2009

ja cem tiez zmenit fotku,taku kde mam len tvar ale nemam taku aktualnu ,musi ma mm odfotit 😎

reivka
16. jún 2009

nooo janulka, ved si tu asi uz len ty svadobne, nie?

januliatko1985
16. jún 2009

hej hej,no ale idem nejaku foto vyhrabat,momeent

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre