Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

moni1412
25. júl 2009

pata tak to je to super obdobie uz..... mne je prave cely den zle, unavena som a pri Deniskovi je to zabava 😀 ale zvladneme nejako. dakujem a drzkaj sa 😉

evulik6
27. júl 2009

ahojte... 🙂
prisla som vas pozdravit a hned aj idem... pojdem s malym do mesta ... ako ste si uzili vikend?

Patka ako? uz je lepsie?

januliatko co noveho? drzim palce 😉

pata31
autor
27. júl 2009

Ahojte...pozeram, ze sme vikendovali bez konika...a dnes zase zacina pracovny tyzden 🙄
joj, mne je uz treti den rano blbo...normalne az na odpadnutie mi je...resp. tak hodku potom ako vstanem to zacne...rozmyslam, ze asi zavolam dr...a cez vikend mi aj trpli prsty na ruke...neviem, co to ma znamenat...

janurka
27. júl 2009

pana beka pati , radšej zavolaj dr. a budeš kludnejšia. ja mam dnes poradnu tak uvidim aj sa tešim aj bojim . už chcem mat potom.

zusika
27. júl 2009

Ahojte kocky......
Pati jasne ze volaaaaj!! to nie je sranda, ked ti to uz dlhsie trva.... ani nevies ci sa nieco nedeje.....
Ozaj, uz si bola na 3D? Resp. sa chystas...ved uz by si mohla vediet co to bude....

Ja som dnes bola na prvej poradni a som velmi spokojna..... na vsetko co som sa pytala povedala ze mozem....
aj cvicit, aj sa kupat aj kavickovat, aj lietat aj melirovat vlasy..... no tesim sa z toho..... 🙂

prajem pekny den!!!

🙂

nejake nove tehulky???

pata31
autor
27. júl 2009

no uz ma to preslo, ale zavolam...zatial som nestihla...
a na 3D som este nebola, ale uz nad tym rozmyslam, mozno na buduci tyzden...
nestiham baby dnes..

bibi24
27. júl 2009

Ahojte...no teda, to co? Tu sa nic nedeje, nikto nepise? Co ste sa vsetky prestahovali do inej temy, ci dovolenkujete?

Pati, nic nepodcenuj, radsej zajdi za Dr. 😉

nikiarudi
27. júl 2009

jeeeeeeeeej čaaaaaaute kočky, tak ja už viem čo je tá naša malá bublinka..a bude to dievčatkooo.. tak sa moooooooooc moc tešíme... 😵 😵 😵

tatranka111
27. júl 2009

nikiarudi
jeeeeej tak to sa teším s tebou 😵 😵 😵

nikiarudi
27. júl 2009

ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem moc moc moc moc mooooooooooooooc 😵 😵 😵

tatranka111
27. júl 2009

a už ste rozmyšlali nad menom pre malú? 🙂

pata31
autor
27. júl 2009

jeeej...Niki...tak to je supeeer 😵 a to si bola na utz? aj ja uz chcem vediet.. 😕

zusika
27. júl 2009

niki blahozelaaam!!!
🙂

bibi24
27. júl 2009

Niki, to je super spravicka 😵

janurka
27. júl 2009

niki to je užasna spravička.... blahoželaaaam ... kráááásne 🙂 ja som dnes bola tiež v poradni opäť mi robila utz a zobrala som so sebou aj manželička takže videl ako sa krasne drobček hýbe... Bolo to krásne sledovať jeho výraz na tvari ked videl ako si tam drobčo pláva... 😀 😉

pata31
autor
27. júl 2009

jej, Janurka, parada...manzel musel byt ozaj nadseny... 😵
inac som volala dr, ale vlastne som len so sestrickou rozpravala..tak aspon uz robia tento tyzden, bo minuly nerobili...tak asi tam zajtra zajdem, ale az okolo obeda...

janurka
27. júl 2009

no to je super pati, radšej chod a budeš kludnejšia že je všetko v poriadočku...
A mm bol fakt uneseny, ojkal tam v ordinacii ako naozaj 😀 😀 😀

evulik6
27. júl 2009

ahojte...
niki tak gratulujem k dievcatku... a to ti povedal ze na sto percent?

patka som rada ze si volala, zajtra tam zajdi, budem drzat palce aby bolo vsetko ok... ale myslim ze bude... 😉

pata31
autor
27. júl 2009

Ahoj, Evulik...mam trosku obavy, ze tam pojdem zbytocne, ale ked sa necitim dobre, tak ma hadam len ubezpeci, ze je to normalne alebo co...ale nejako ani nevladzem chodit dlhsie...ma potom taha brusko, resp. ho mam okolo pupku take tvrde...tak radsej len zajdem.. 😉

teuflerin
27. júl 2009

ahojte baby..tak ja som uz doma z dovolenky, bolo uzastne..horuca a este raz uzastne.....inak mi prisla...ale som aj nasadila spat tabletky......dohodli sme sa tak s drahym, trosku nastali problemy v praci a ideme sami byvat, tak sa najprv zabyvame a skusime mozno o rok, po svadbe alebo tak.......

inak blahozelam moni...a niki tebe tiez k dievcatku......a vy sa ako mate ostatne babulky......

januliatko1985
27. júl 2009

Caute kocky....som nebola na nete cely vikend,lebo som pracovala,nebolo casu,ale zato som samozrejme testovala,lebo este furt ms neprisla,testik som robila v sobotu rano a bola tam slabulinkaaaaaaa ciarocka aj v nedelu bola taka ista,nemam to v albume,lebo by to asi nebolo vidno dobre a videl ju aj mm,ale kym nebude silna tak sa nebudem dopredu radovat, aby som to nezakrikla, asi ta ovu bola posunuta tak to vyzera,ved dnes mam uz 45dc a ms nikde a prsia mam tke naliate,ale ma nebolia,sem tam v brusku pichne a husty biely vytoka viac nic 😕

januliatko1985
27. júl 2009

co uz bubateee?idem aj ja zalahnut,precitam knizocku a zajtra rano na kupkooo do madarska sa tesim a ked budem testovat tak dam vediet, ze co a ako...majte sa ,dobru nocku vsetkym 🙂

evulik6
27. júl 2009

ahoj teu...vitaj spat... tak to budeme skusat spolu ...ja tiez planujem az tak o rok... 😉

patka, verim ze bude vsetko ok, ale je lepsie ked pojdes... aspon budes kludnejsia ze to nic nie... drzim palceky 😉

januliatko... potichuuuucky gratulujem, a zelam ti z celho srdiecka aby ti ta ciarka pekne silnela 😉

bibi24
28. júl 2009

Ahojte baby...aj tu niekto je, alebo zas bieda?

Januliatko, fiha, no vyzera to nadejne, tak drzim siiilno palceky 😉

Teu, vitaj doma...a preco taketo rozhodnutie?

A kde je miska? nejak som ju dlho nevidela...

janurka
28. júl 2009

ahojte baby...
teu vitaj doma, naspäť v krutej realite po dovolenke 😀 tak škoda že to musite odložit ale tak čo už, ked vam to tak bude viac vyhovovať...
januliatko to je skvele, uplne super... aj ja len tak potichučky a este zaklopkam aj na drevo... 🙂 tfuj tfuj tfuj nech len silneje.... 😀 😀 😀
a pati daj vediet čo ti doktor povedal

pata31
autor
28. júl 2009

Ahojte...
Teu, vitaj spat v nasich kruhoch 😉 a muselo to byt asi tazke rozhodnutie...
Janka, tebe zatial potichucky blahozelam...super! 😉
a moj dr dnes robi az od 11h...ale este sa rozhodujem, ci pojdem, bo dnes mi uz nebolo blbo 😅
inac babanko citim coraz viac, aj pred chvilkou sa mi prevalilo v brusku...a v noci bolo nejako spriecene v bruchu, som sa zobudila, ako ma tlaci niekde dole vlavo... 😵

bibi24
28. júl 2009

Pati, radsej chod...nic za to nedas a budes pokojnejsia 😉 Ja by som isla.

janurka
28. júl 2009

ano davam bibi za pravdu radšej chod pati nič netreba podceniť... aspon ta skontroluje a upokoji ak to nič nebolo

evulik6
28. júl 2009

ahojte...
patka tak to je super ze ho citis coraz viac... zle ti mohlo byt aj preto ze sa babo roztahuje v brusku :D

teu, urcite to bolo tazke rozhodnutie vzdat sa teraz snazenia,...tiez som si tym presla ale bude to takto lepsie...aspon pre nas... a cas ide celkom rychlo tak nam ten rok (u mna mozno aj viac) ubehne snad rychlo 🙂

zusika
28. júl 2009

ahojte, teu vitaj spat.....
kocky, nahoda je blbec a ked ste si teraz povedali ze snazilkovanie odlozite, tak mozno sa potom zadari uplne necakane.... Drzim vam v kazdom pripade palce na akejkolvek ceste, ktorou sa vydate... 🙂
pekny den§

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre