Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

minix
5. máj 2009

ahoj niki, dakujeme, vitaj a prispievaj. 🙂

my sme tu vsetky viac menej len tento mesiac. 🙂

kleo, ja idem pol hodiny iba z jedneho konca BA na druhy, tak sa nestazuj. 😀

minix
5. máj 2009

patka, v zivote by som sa neodvazila. 🙂

kleopatris
5. máj 2009

teraz som pozerala tvoj albumik, pekne fotos mas 🙂 a aj som sa docitala, ze este len zacinate, tak ako my skoro vsetky, lebo niektore to uz zmakli 😀

kleopatris
5. máj 2009

ja sa nestazujem, ja len hovorim 😀 ale mam kolegynky co byvaju za rohom a trosku im zavidim vzdy ked idem domov alebo sa rano dopachtim do prace a oni uz tu pol hodky sedia 😝

nikiarudi
5. máj 2009

ďakujem minix...
kočky kedy vám má prísť mrcha? ja by som mala mať teraz v sobotu, no dúfam, že nepríde..a budem môcť v nedeľu alebo pondelok testovať a nájdem //... 😀 😀 😀

kleopatris
5. máj 2009

baby sak piste nieco! lebo vam tu umriem nudou 😖

mne ma prist buduci utorok, ale uz teraz nejako viem ze svina jedna aj pride a testovat nemusim 😠 no co usetrim aspon euro tridsat za pepino test 😀

pata31
autor
5. máj 2009

Ahoj, Niki...drzim palce, aby si si nasla // co najskor 😉 😵

Kleo, ta co...tak zacni vyberat mena dopredu ked sa nudis 😝 😀 ci uz mas?

minix
5. máj 2009

ale nas tu pekne pribuda. 🙂)

ja zas zavidim tym, co chodia autom. 🙂 ja chodim autobusom.

Joooooj, moja mrcha. O 12 dni. Este ani nemam na to myslienky.

niki, ked si vysadila, mala si aj prvu normalnu menstruaciu alebo nie?

pepino test stoji 1,30? co vsetko za to mozes mat? nieco dobre na papanie, mnam. 🙂) zacinam byt hladna jak vlk.

minix
5. máj 2009

ake mas mena, kleo? 🙂

nikiarudi
5. máj 2009

to je aký test?? ja som našla na mimibazare jedného predávajúceho a má dosť citlivé testy aj ovu aj tehu.. len za euro.. a čím viac vezmeš tým lepšie...vraj sa dá dohodnúť na poštovnom... tu je link...

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4535844

michalag
5. máj 2009

ahoj niki, vitaj medzi nami 😉 🙂 😵

kleopatris
5. máj 2009

pre dievcatko mame Vanessa-Marie a pre chlapca zatial Maximilian 🙂 uz len aby baby prislo, mena uz by boli 😀

no tek nejak stal v dmke, tusim 1,30 😀 aj ked neviem ci vlozky nevyjdu na viac, ked si predstavim tych mojich 8 dni 😀

uz trepem riadne kraviny ale to z nudy 😅

michalag
5. máj 2009

mne ma prist mrcha az o 15 dni, takze este daleko 😝 😉

nikiarudi
5. máj 2009

miška ďakujem... 😀 😀 😀

kleopatris
5. máj 2009

ja neviem ja som kupovala podla bab tu, tie pouzivaju pepino testy, take tenke papierove, vraj su dobre...tak mam uz zasobu doma, lebo do SR nechodim tak casto a tu ich nemaju

minix
5. máj 2009

niki, ty to mas cele zmapovane. 🙂 ja som si teho test robila naposledy asi pred 5 rokmi 🙂 a to bolo vtedy riadne drahe.

miska, ty si doma?

evulik6
5. máj 2009

ahojte....uz som tu aj jaaaaaaa 🙂

vitam ta niki medzi nami snazilkami 🙂

barchee nesmut... ja viem ze je to tazke, ale je lepsie ked odislo samo ako by si musela ist na kyret ako ja... no a co sa tyka uhniezdenia, tak toto nazaciatku teho je len take akoze uhniezdenie, ono to uhniezdenie este prebieha potom dalej... pri dadkovi mi povedala hned na zaciatku ze je pekne prichytene a pri druhom mi povedala ze je to nejake slabe, ze uvidime ... a asi si myslela ze mi to tiez odide len tak s krvacanim ale nie...ono sa to prichytilo ale prestalo byt srdiecko... 😔 bol to moj darcek k narodkam a najhorsi zaver konca minuleho roku aky som zazila... novy rok som ani neoslavovala, vsetko bolo pre mna paseee

inak ja mam mat mrchu bud zajtra alebo az 8-9.5. .... dnes som myslela ze uz asi prisla, bo som sa tak citila vlhko a nic, iba nejaky biely hlienik... 😕 a brucho ma boli potom neboli...cela som z toho zmatena...ach, nech uz je sobota a budem vediet co sa deje

minix
5. máj 2009

maximilianom my hovorime doma Milan. 🙂 ale ty chces asi Maxima, co? 🙂

kleo, co 8 dni? to mas akoze taku mrchu?

miška, my sa nasledujeme. 😀

minix
5. máj 2009

evu, uz nech sa rozhodne, aby si bola v klidku, nech sa rozhodne akokolvek a jednoducho to treba akceptovat. 🙂

evulik6
5. máj 2009

ano minix ja viem.... ved zase ta mrcha rychlo prejde a mozme pokracovat, ale vies, teraz ma tie teploty drzali v tom ze mozno... a .rat na to... uz o tom nebudem ani hovorit, radsej o inom.... 😉 🙂

co dnes mate v plane s drahym minix? my asi nic, kamarat nam dovezie nabytok do dadkovej izby, tak asi budem trosku upratovat a tak... ale chcela by som si kuken ordinaciu, uz som ju davno nevidela a potom panelak, tak neviem ci tu vecer vobec aj budem

michalag
5. máj 2009

minix ano som doma 😉 🙂 , spravila som zemiaky s karfiolom na sposob francuzskych zemiakov, tak musim cakat 😅 😀 , ale kazdu chvilku je doma aj drahy a potom pojdem pre drobca ku starkej

evulik, to cakanie je otrasne, tak nech ta aspon nenatahuje a vies na com si

kleopatris
5. máj 2009

no ja mam 32 dnovy cyklus a z toho 8 dni kramy 😠 takze asi preto je taky dlhy aby som si trosku vydychla 😀 ale uz som si zvykla, takze ok 🙂

evulik6
5. máj 2009

nooo ved ano miska, je to otrasne toto cakanie.... ale vies ako sa hovori...kto si pocka ten sa docka 😀 😀 😀 no ved co ine mi aj ostava...ze? to je inak riadna capina ...neviem kto to vymyslel 😝 😀

kleopatris
5. máj 2009

ale ja si aj tak myslim evulik, ze nejaka nadej tam este je 🙂 ono ta brusko boli, lebo teraz sa to miminko riadne zahryzyva zubkami do tvojej maternice, aby vydrzalo 🙂

evulik6
5. máj 2009

miska a daleko byva starka? aspon si si oddychla od maleho trosku ze?

pata31
autor
5. máj 2009

Evulik 🙂

pata31
autor
5. máj 2009

no ja dnes asi skor zdrhnem, sa tu uz tiez nudim a boli ma hlava 🙄

pata31
autor
5. máj 2009

a som hladnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉 😝 😀 😀 😀

kleopatris
5. máj 2009

aj ja rozmyslam, ale namala by som ...potom musim v piatok ostat o to dlhsie ☹ a hladna som tiez 😝

nikiarudi
5. máj 2009

evulik ďakujem 😉 😀 😀
a ja som brala do nedávna HAK..a teraz je prvý mesiac čo som bez nej..tak som ešte celá taká zmätená ako bude moje telo reagovať..aj keď sme mali pár krát nechránený sex.. tak vraj po vysadení je veľká pravdepodobnosť otehu..ale neviem si ešte poriadne sledovať ovulku..a ani som si ju moc nesledovala, bo vraj môže byť aj viacnásobná..tak som zvedavá..ako to všetko bude.. 🙂
inak som mávala väčšinou 28 dňový cyklus..tak dúfam, že sa mi to nijak nepokašle..a hlavne nechcem, aby my musel doki vyvolávať mrchu..to radšej chcem nech mi mešká kôli tehu... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre