Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

desmodka
4. mar 2009

kleo... zacni pit cervene vino.. to pomaha vyvolat mrchu... 😀 😀 ... mozno to este stihnes a na dovcu pojdes uz bez... 😝

kleopatris
4. mar 2009

no tak by som mala zacat a rovno po litroch 😀, ja som sa dnes potesila ze teplota stupa, ze mrcha pride a ono je to presne naopak 🙄 mam sa este co ucit dievcata 😀

desmodka
4. mar 2009

kleo ked predpokladam ze si asi 7 po ovu, tak mrchu by si mala dostat niekedy v stredu, ale kedze budes pit vinko 😀 tak mozno aj skor... neviem to je len moja uvaha... a tak tych par dni nejako dobojujes na dovolenke, alebo este je tu jedna moznost, ze si oddialis mrchu 😀

kleopatris
4. mar 2009

nie ja teraz nechcem zasahovat do mojho hormonalneho systemu, sak sa teraz este len spamätava z tabletiek ....nevadi, o babo sa snazit aj tak este nemozme, tak sa na svadobnej ceste budeme k sebe len tulit 🙄 ja tiez predpokladam, ze niekedy v stredu, lebo ta prva mrcha prisla asi po 30 dnoch, ak pride aj tato tak, tak dostanem v utorok alebo v stredu. no necham sa prekvapit.
ale je super, ze ste tu a poradite, sak ja citam kraviny a knihy o tom ako sa babatko v bruchu vyvija a tak, ale vobec netusim ako ho splodit 😀

desmodka
4. mar 2009

kleo preskocila si jeden level 🙂, ty nam potom budes radit s vyvojom 😀 ....
baby neviete ci predavaju este pharmatex????

evulik6
4. mar 2009

ahojte...neboj , kleo, mrcha dorazi a na dovce ju mat uz nebudes.. uvidis...ked mas pravidelny cyklus tak sa neboj... ja som mavala tiez, no po MA mi to nechodi tak ako volakedy...no co uz...

kleopatris
4. mar 2009

len ja neviem, ci je pravidelny, este to bude len druha mrcha po tabletkach 😒

desmodka
4. mar 2009

kleo kedy si mala poslednu mrchu???

kleopatris
4. mar 2009

8.februara zacala

desmodka
4. mar 2009

no ked ti pride mrcha 11. tak to bude 32 dnový cyklus... 😀

kleopatris
5. mar 2009

Dobre rano babulky 🙂

desmodka dakujem za analyzu a silno dufam, ze mas pravdu 🙂

Baby, vcera som citala jednu knizku a tam pisali, aj ked je to mozno blbost, ze zeny, ktore sa narodili s nizsou porodnou vahou maju vyssi sklon k potratom...a zase v druhej pisali, ze vitamin E - samozrejme prirodny velmi pomaha pri otehotneni (vraj neplodne kravy dostavali vysoku davku nejakej travy, co obsahuje vela vitaminu e a vsetky otehotneli!). Ja teraz len citam a citam a coskoro budem magor z toho 😀. Inak fakt super knizka je ta prva, neviem ci ju poznate, je taka trosku alternativna, ale mne sa zda super. Vola sa Nova doba porodni od Vlastimil Marek..len tak keby Vas zaujimalo 🙂

desmodka
5. mar 2009

dobre ranko
kleo, to je blbost s tou porodnou vahou, ja som mala skoro 3,5 kg a prisla som o mimi... tomu neverim...
inak to je zaujimave ze zeny prirovnavaju ku kravam 😀 😀 😀

evulik6
5. mar 2009

dobre ranko desmodka...ako sa mame? ja na figu, je mi nejako zle, vcera ma hrdlo bolelo tak som si nasadila tbl , dnes hrdlo uz celkom ok len mi je nejako blbo....
inak teplota stale to iste... 😒

pata31
autor
5. mar 2009

ahojte...ja dnes hlasim teplotu 37 🙂 som zvedava na zajtrajsiu...manzel rano kukal, ze co to robim 😀 😀 tak som mu to vysvatlovala... 😵
mne je dnes uz lepsie..akurat ma kus oci bolia...to z toho cumenia do pc 😔

evulik6
5. mar 2009

ahoj pata, pekna teplota.... a grafik nam neukazes? 😉

desmodka
5. mar 2009

evulik tak stale hadik?? to som velmi zvedava co z toho bude 😀 ... u mna mandle stale bolia... este budu aj zajtra boliet a potom prechadzame na soplik 🙂.. u mna je to taky ritual.. inak sa napchavam acylpirinom, snad zabere... evulik nemoze to byt tehu blbo??? 😀 😀 😀
pata aj aj som dnes mala 37 🙂, ale u mna to nic neznamena, kedze abstinujeme 😠 .. viem si predstavit tvojho draheho 😀 😀

desmodka
5. mar 2009

evulik ked kuk na ten patin graf co prvy krat dala (asi str. 11) tak to uvidis 😀

pata31
autor
5. mar 2009

evulik, ukazem, akuratze tam nie je zatial na co pozerat 😀 vcera som merala az po hodine, jak som bola hore...taze vlastne az dnesna hodnota je prva...a to je nejaka vysoka teplota, nie? 😕 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
inac aj mna kus boli hrdlo, ale to za to, ze som vcera pila mirindu 🙄

evulik6
5. mar 2009

aha jasne..zabudla som ze to ukaze ked si kuknem stary grafik... 😀

tehu blbo? nieee ...zistila som ze to z toho ze som dnes este nejedla...rano som hned varila a nejako som pozabudla 😀

evulik6
5. mar 2009

no to mas v pohode teplotu...zalezi aj na tom kde merias..ci v ustach alebo tam dole 😉 kazda baba ma inu BT...no ved uvidime co nam povedia dalsie dni merania... inak ja som sa dnes rozhodla ze meriam iba do mrchy a potom s tym koncim... 😒

pata31
autor
5. mar 2009

no ja meriam dole...podla mna treba tam 😉 a preco chces skoncit? nechavas to na nahodu?

evulik6
5. mar 2009

ano, pata...chcem to nechat na nahodu... budem sa riadit tym ci mam vlhke dni alebo nie...ovulku mavam v strede cyklu takze pohoda...vies, ja v noci vstavam kvoli malemu a citala som ze aj to ovplyvnuje BT 😖

pata31
autor
5. mar 2009

aha, no jasne, ked vstavas k malemu, tak to ma na tu teplotu urcite vplyv...ale sak ked poznas svoje telo, tak je to v poho...ja som zacala ted len kvoli tomu merat, aby som zistila, ci sa to podarilo, ci nie...ale aj tak to budem vediet az okolo 16.marca 🙄

pata31
autor
5. mar 2009

baby, no kde ste? co porabate? ja dnes nemam moc roboty, tak bludim po nete...

kleopatris
5. mar 2009

to sme dve 🙂 a tu nikto nic nepridava 😒 tak pozeram ine temy 🙂

pata31
autor
5. mar 2009

ja som si uz aj kancelariu upratala, bo sa nudiim 🙄 a z pc ma boli hlava...

kleopatris
5. mar 2009

no mna dneska tiez nejako boli hlava a vsetci v kancelarii zivame a zaspavame....nielen vo svete je kriza, ale aj u nas.... 😒

pata31
autor
5. mar 2009

u mna totez...ja som navyse sama v kancliku...taze nemam ani s kym pokecat 😒

kleopatris
5. mar 2009

tak to mas blbe, to by mi bolo smutno ☹ ale zase na druhej strane mozes nerusene pozerat internet 😉
nas je v kancli asi 30....a musim tieto nase stranky pozerat viac menej potajme 😀 nemusia vsetci poznat moje tajne plany 😅

pata31
autor
5. mar 2009

hej, ma to svoje vyhody 😵 a ked chcem pokecat, tak idem do vedlajsej kancelarie, ale to je uz ina firma...abo niekomu zavolam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre