Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

minix
19. máj 2009

baby, ja som krava. 🙂))

evulik6
19. máj 2009

preco minix???? testovala si? 😀

zusika
19. máj 2009

?!?????

pata31
autor
19. máj 2009

Evulik 😵 😵 a to vlastne kedy sa zacina chodit na predporodnu pripravu? to asi az vo vyssom stadiu... 😕
Zusika, aj ja tak fungujem, ze si stanovujem ciele...a teraz sa mi jeden splnil, no ale nasleduju dalsie a dalsie...treba nam napr. prerobit byvanie do zimy, sice netusim, ako sa to stihne a ma to uz teraz stresuje... 🙄
ale nie je dobre, ked sa az tak sledujes, lebo potom to jak narokom nepride...
a na tu deratizaciu by som urcite neostala aj keby som nebola tehu...fuj, neznasam to, ked viem, ze nejake chemikalie su vo vzduchu 🙄

inac aj vam sa chce tak spat? dnes som mala problem vstat..take postelove pocasie je dnes 😅

pata31
autor
19. máj 2009

Minix...zase nas natahujes? 😕 😠 😀

pata31
autor
19. máj 2009

Zusika, tak pre teba este...chytaaaj:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
nech pomozu virusiky 😉 😵

evulik6
19. máj 2009

patka tearz presne neviem...ale kuknem ti na nete na bojnickej nemocnicnej stranke to bude urcite napisane...

minix
19. máj 2009

hej, evulik, ako si mi to povedala, tak som si povedala, ze nemam co stratit, zobrala som poslednych 10 EUR, co mam v penazenke a sla som do lekarne, tam som si kupila test, reku, ked aj nemam ranny moc, tak ma to uz nespasi, lebo sak ked som, tak by to snad mohlo ukazat. 🙂)

a hadajte, co mi to ukazalo. Dve krasne silne ciary, ta akoby testovacia tam bola zretelna ihned. Skusim to odfotit a ukazem vam.

pata31
autor
19. máj 2009

dik Evulik 😵

minix
19. máj 2009

baby, ja nenatahujem, ale ked je tu sefka, tak nemozem tukat do MK. 🙂))ň

michalag
19. máj 2009

Ahojte babenky 🙂 🙂 🙂 🙂 ,

tak ja som dnes ako prastena 🙄 maly sa v noci budil, lebo sa bal burky

pata31
autor
19. máj 2009

Minixxxxxxxxxxx.......ty si maska, nas tak natahujes 😀 ale super, super tehulka 😵

michalag
19. máj 2009

minix supeeeeeeer tehulka, tesim sa s tebou 🙂 🙂 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zusika
19. máj 2009

🙂 😉 😀 😅 minix....ja sa taaaak tesiiiiim!!!!! 🙂 😀 😅 😵

evulik6
19. máj 2009

minix supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer...no vidis, si tehula...len si tam bola prilis skoro... ved uvidis...neboj sa...

patka tak od 16tt su tie cvicenia....
kuken: http://www.hospital-bojnice.sk/odd/gyn/index.html

reivka
19. máj 2009

ahojte
no minix tak ty sa už môžeš tešiť, už môžeš aj posielať vírusíky 🙂

pata31
autor
19. máj 2009

Ahoj, Miska...ja som spala v noci, ale aj tak som taka jak prastena 😀 ...ma hlava pobolieva 🙄
sranda, ze ta burka presla celym Slovenskom v noci...u nas bola nadranom...
jej, a ja som sa o piatej zobudila, ze jeden hnusny vtak piska akoby niekto na pistalke piskal, tak som zavrela okno, bo to sa nedalo pocuvat a nie to este spat 😠

reivka
19. máj 2009

ja teda také problémy nemám, ja spím a nič nepočúvam 🙂 až ráno som videla mokrú zem 🙂

pata31
autor
19. máj 2009

Evulik, dakujem...no to mam este cas na to 😵 sice ved to je o mesiac a pol uz...vau 😀 to letiii

michalag
19. máj 2009

tak aj ja by som spala ako zabita, keby sa maly nebudil, ja som az vtedy pochopila ze je burka ked som videla sa blizkat aj cez zatiahnute zaluzie 😅 😀

evulik6
19. máj 2009

to vazne reivka? to mas super...ja sa zobudim hned... ale moja sestra je presne to iste co ty... aj tanky by mohli padat a s nou to ani nepohne...nastastie mojho maleho to tiez nezobudilo...

zusika
19. máj 2009

Pati, vdaka za virus... a aj u nas vsera piskal nejaky vtak - dokonca dvaja akoby sa rozpravali...a mne to znelo ako keby vrzgala j hojdacka...otravne to bolo!!

reivka
19. máj 2009

včera som stretla jednu známu s pol ročným dievčatkom a tak mi to ťažko padlo ☹ 😢

minix
19. máj 2009

ja inak burku prespim, ale moj drahy ani nie a tak ma zobudil....a prisli sme na to, ze nejde prud, lebo hodiny na mikrovlnke v kuchyni boli vypnute.. 🙂)) ale rano dikybohu uz siel.

kocky, idem to dat do albumu, kuknite sa na to.

zusika
19. máj 2009

reivka...ale ved ty mas tiez krasne deti a dalsie urcite pride...

pata31
autor
19. máj 2009

a tie vtaciky stale zacnu okolo piatej vyspevovat, to sa vzdy zobudim...no ale aspon idem na wecko, bo to mi stale ide uz mechur roztrelit 😝 😀
Reivka...no sa ti necudujem, ked tak tuzis po dievcatku... 😔

pata31
autor
19. máj 2009

jej, Minix, konecne aj ja uvidim tvoje ciarocky 😵 jupiii 😀 😀

reivka
19. máj 2009

budem čakať a čakať a čakať a raz to príde 😔

reivka
19. máj 2009

normálne sa teším že uvidím minix testík, lebo ja strašne chcem vidieť // (aspoň nejaký pozit. test uvidím) 😖 🙂

minix
19. máj 2009

máte to tam, kuknite. 🙂)

A keď mi zajtra doktorko povie, že nie, tak prídem tam osobne a prediskutujeme to. 🙂)

reivka, ty mas ale uz dve deti pred nami naskok. 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre