Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

bibi24
20. máj 2009

Inak ja som teraz dost casto v kontakte s malym babom. Narodil sa mojej svagrinej predcasne v 35tt syn a teraz este len bude mat 2 mesiace, tak viete aky je malicky? Ked sa narodil bol ako mala babika, take malo baby som este nikdy nevidela. A len teraz je taky akurat - 3,5kg a 50 cm 🙂 a je nadherny. Aj vcera sme boli kocikovat a potom som sa z neho vytesovala 😵

donna11
20. máj 2009

...jeeeej bibi, ani nevrav...ja ked teraz vidim malinke babo, hned som z neho hotova..tie malilinke rucicky a ked ti stiskne prst, jeeeeej.... 😉

bibi24
20. máj 2009

Michalag - myslis? Podla mna este nic nie je stratene 😉
Pati - zeby sa uz hlasili tehotenske nevolnosti?
Donna - ty si podla vsetkych priznokov urcite v tom 😉 mam takeho tusaka 🙂 A co budem dnes robit? No bohuzial sediet v praci 😠 a podvecer sa chystam do obchodov, zhanam saty na svadbu. 🙂 Nie na moju. 😀

donna11
20. máj 2009

..a ja sa bojim, aby som nakoniec nemusela ist na hadicku, mam z toho panicky strach...kludne to moze byt nejaky zapal v zaludku al cosi podobne... ☹

bibi24
20. máj 2009

Donna, no presne 🙂 Akurat vcera som obdivovala jeho male prstiky a nozicky 🙂 Ale napriek vsetkemu stale este nie som taka, ze sa idem zblaznit z toho, ak to tehotenstvo hned nevyjde. Ved aj to snazenie a cakanie na to je pekne, nie? 🙂 A ked to pride, tak pride.

bibi24
20. máj 2009

Donna - to hadam nie. Vsak este par dni pockaj a uvidis co sa z toho vykluje...

donna11
20. máj 2009

...misi aj podla mna hned netreba zufat..este mas cas.. 😉
....bibi aj ja musim sediet v robote, ale nastastie tu nikoho niet, tak mam v podstate aj volno..a kedy sa chystas na svadbu??....ak nejake saty zozenies, mohla by si poslat foto... 😉

donna11
20. máj 2009

..bibi presne...ved niet sa kam ponahlat...a ked to ma prist, tak to pride..nic netreba zbytocne silit... 😉 ..
.....a neboj, cakam, uvidim...nesilim......ale ked sa to nezlepsi, budem musiet riesit, ozaj to nie je dobre...vcera som si chcela dat trosku cerveneho vinka a normalne som si dala 3 glgy a dost..ostalo mi blbo... 😝

michalag
20. máj 2009

babenky ste zlate ze ma chcete povzbudit, ale po dnesku uz tusim 😅 😝

donna11
20. máj 2009

..misiiiiiiii..ja tiez stale tusim.. 😀 ..a stale nic.......sice dnes skoro vobec necitim bolest v podbrusku, ale vcera to bolo neskutocne... ☹ ..kedy by si mala ocakavat??

michalag
20. máj 2009

(ne)ocakavam ju okolo nedele - utorka (4-6 dni)

reivka
20. máj 2009

ahojte, bibi k tym satam - odporučujem pozri si www.super-orient.com

donna11
20. máj 2009

...joj prepaaaaaac. 😲 ...niekde sa mi stratilo (ne).. 🙂 ...teraz je podla mna este priskoro nieco z toho vyvodzovat..pekne si uzivaj cakanie a nemysli hned na najhorsie.....ked ti poviem, ze ja som bola tiez ako na ihlach prvych par dni po ovu, ale potom som to nejakym (neviem akym sposobom) vypustila z hlavy, nie uplne, ale nejak som si to nepripustala...radsej som to brala, ze sa nepodarilo a hotovo...

michalag
20. máj 2009

babenky ideme my von, kym este nie je tak horuco, tak potom sem nakuknem 😉
zatial pa pa

donna11
20. máj 2009

...ahoj reivka..tak ako dnes??
......misi pozor na uuupal... 😉 ...dobre sa prevetrajte...pa

pata31
autor
20. máj 2009

Donna, ale ja som vcera jedla, akurat, ze mi bolo zle z obeda, tak som nemohla a potom vecer prisiel ten vlci hlad, ale kym sa spravili spagety, na ktore som dostala chut, tak mi zacalo byt zase blbo a jak som to zjedla tak ma az naplo...neboj, ja jem normalne, pokial mi nepride zle 😉 ale zaujimave, ze posledne dni mi len vecer byva zle 🙄

aj ja idem na svadbu za mesiac, a netusim, co si obleciem 😅

pata31
autor
20. máj 2009

Reivka krasne saty maju na tej stranke..len skoda, ze na mna nic 😅 😀

reivka
20. máj 2009

donna, no asi tak normal, ale ty si určite tehu 😉

reivka
20. máj 2009

pati, ved také pod prsiami strihnuté a odtial rozšírené 😉 🙂

reivka
20. máj 2009
bibi24
20. máj 2009

Reivka, dakujem pekne, pozriem.
Donna, suhlas, zatial pockat, potom riesit 😀 Na svadbu idem 6.6. manzelovej sesternici, ktora inak tiez caka babo 🙂 Tehu vsade okolo 🙂 A zhanam take polo letne, polo spolocenske saty, kratke, ktore by som mohla vyuzit aj na sestrine promocie, aj v lete, aj na stretnutie zo strednej skoly idem, takze prilezitosti mam habadej 🙂 Ja mam svadby inak velmi rada 😵
No a s tymi tehu a netehu priznakmi je to podla mna take strasne individualne, ze sa neda na nic spoliehat...Ja inak ocakavam/neocakavam tiez tak sobota - pondelok, mozno utorok. Uvidime. 😉

pata31
autor
20. máj 2009

Reivka, krasne, ale to by musela byt velkost aspon xxl 😉

donna11
20. máj 2009

..pati aspon ze tak a aspon ti nebyva zle cely den.. 😉 ...no za mesiac sa da toho vela stihnut, len treba dobre hladat..🙂)..
..reivka to moze byt aj zaludok zapaleny, podrazdeny... ☹ ....moze to byt cokolvek.... 😖

bibi24
20. máj 2009
reivka
20. máj 2009

pati ale nooooo to hadam nie

reivka
20. máj 2009

donna a prečo by ti meškala mrcha? 😉

bibi24
20. máj 2009

Baby, tie saty na tej stranke su prenadherne, veru vedela by som si vybrat 😵 Prave som sa do niekolkych zamilovala 🙂 Ale myslite, ze ked si to objednam a nevyskusam, ze mi to bude aj dobre?? neviem neviem
Reivka - nemas skusenost s objednavanim? Alebo maju aj klasicku predajnu?

donna11
20. máj 2009

..reivka tie saty su fakt pekne...
....bibi ja som tiez mala problem na promocie so satami a na poslednu chvilu som take krasne saty nasla, nie moc slavnostne, take akurat, vhodne na vsetko....idem zistit, kt obch to bol, tam maju dost pekne veci...

pata31
autor
20. máj 2009

Bibi, aj tie su nadherne! ale ja to tak vidim, ze si kupim len nejake nohavky, top mam kupeny celkom pekny, taky okolo krku...
Reivka, no bohuzial ano 😒 ja som uz teraz big a ku koncu tehu budem jak slonica 😔 😀

donna11
20. máj 2009

..reivka ja som v nedelu ci sob testovala a bola /... ☹ ...preto radsej myslim na vsetko ine, nez na tehu....nechcem byt opat sklamana...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre