Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

michalag
21. máj 2009

Ahojte, tak som tu aj ja 😉

evulik6
21. máj 2009

ahojte....tak uz som tu aj ja...vonku je zase pekne teplo...

evulik6
21. máj 2009

a tu nikto??? 😒

bibi24
21. máj 2009

Ja som uz po obede, mala som zapecenu brokolicu + zemiaky a karfiolovu polievku, celkom sa dalo, lebo tato nasa jedalen, no nic moc niekedy... 😒
A cez leto? Zatial este nevieme...ale chceme sardiniu, len ta je troska draha a potom ako druhe asi taliansko, lebo tuto krajinu obaja strasne milujeme. Este nemame nic zajednane, zrejme to nechame na nejaky lastminute.
Teu - presne, ja som sa uz tiez nevedela dockat leta a tepla, ja mam toto obdobie strasne rada, ale aj jar, hlavne ked je taka pekna, ako teraz...takych prijemnych 25 stupnov...hmmm 🙂

michalag
21. máj 2009

evulik, ja som tuuuuu 😀

janurka
21. máj 2009

ahojte baby ja vam len chcem povedať že som dnes volala o vysledky z krvi a doky potvrdila tehotenstvo, len pri uzv mi našla aj cystu na vaječníku.... ☹ Vravela že je to u niektorych žien normalne že na začiatku tehotenstva sa urobí takáto cysta ale v priebehu tehu sa to strati alebo praskne. No a dnes mi povedala, že je to tehu ale este je to nizke (asi myslela HCG) a že niektore hodnoty mam kvôli cyste zvýšené... tak teraz bojim bojim že čo ... Mam strach že o tyžden tam uvidi len prazdny vačok .... ☹

teuflerin
21. máj 2009

ahoj janurka.budem na teba velmi mysliet..a neboj sa vsetko dobre dopadne..moja kamoska mala dva myomy na maternici tusim a krasne vynosila babatko..sice mala problemy, ale mala je krasna a zdrava....takez sa neboj....myomy sa jej potom stratili po tehotenstve..tak mylsim ze aj ty budes uplne v poriadku neboj sa.....

zusika
21. máj 2009

Janka, blahozelaaaaame!! treba len mysliet pozitivne a dodavat aj babatku odvahu..verim, ze ono citi ze ho chcete... 🙂
bibi, a prijemnych 25? neviem kolko je u nas, ale uz sa zacinam potit..bude to asi aj tym, ze som po obede vyslapala schody....ale aj tak..prijemnych je 18-20.. teda u mna... 🙂 keby som sedela na plazi, vobec neprotestujem ani pri 30-35 😎

michalag
21. máj 2009

janurka, potichucku blahozelaaaam 😵 😉 budem na teba mysliet 🙂 🙂 🙂

janurka
21. máj 2009

Baby ďakujem ste zlatučké... Tak budem zatial myslieť na to že to potvrdila a pokúsim sa nemyslieť na nič katastrofické... Ináč ja mám tiež rada teplúčko ale momentálne už pár dní je mi raz horúco tak že by som sa najradšej zobliekla do naha a potom zas je mi zima tak sa musím zakryť dekou... Takže mne je teraz ťažko povedať aká teplota by mi vyhovovala 😀

michalag
21. máj 2009

janurka ako ti to sekne pri mene 5tt 😵

janurka
21. máj 2009

😀 😀 😀 no to teda michalag 😀 😀 😀

michalag
21. máj 2009

janurka co sa rehoces 😀 😀 😀

janurka
21. máj 2009

tak že to je take zvlaštne 5 tt musim si na to veru zvyknuť 😉 juj ale som rada 🙂

pata31
autor
21. máj 2009

baby, ja som si dala zmrzlinu po obede 😅

michalag
21. máj 2009

janurka to ti verim 😉

patka, ja prave jem Misu 😅 😀

zusika
21. máj 2009

baby nedrazdite....ale ja tu mam este dve parene buchty a jahody 🙂

pata31
autor
21. máj 2009

a teraz som nejako vyhladla 😅 asi si dam este nieco sladke...

januliatko1985
21. máj 2009

Janurka,blahozelam ti,ech sa to aj na nas uz nalepi a nech sme tehu 😉

michalag
21. máj 2009

mnaaam jahody

januliatko1985
21. máj 2009

baby,nerobte chutky s tymi dobrotami,lebo hned volam mm nehc mi kupi jahodkyyyyy a daco faaajne 😝

teuflerin
21. máj 2009

babyyy..nedradzdite ked ja nemozem nic studeneee....bozeeee..to jak za trest

januliatko1985
21. máj 2009

ved ani ja nemozem studene,ale jahodky su v poho a s takou slahackouuuuu.juuj. 😝

janurka
21. máj 2009

pri vas človek aj vyhladne ... asi zavolám drahému nech mi prinesie niečo dobručké 😅

michalag
21. máj 2009

tak pri vas by som dlho dietu nevydrzala drzat 😅 😝 😀

teuflerin
21. máj 2009

nooo..krasne...a ja zavolam tomu mojmu nech mi prinesie jahodky......boze......ako by osm pojedla vsetko co mi pod ruky pride:D

januliatko1985
21. máj 2009

no,tak ja uz mam pred sebou chlebik so sunkou aj cajik,a jahodky budu vecer. 😅

michalag
21. máj 2009

babenky nejako zaspavam a zacinaju ma boliet krize, tak sa idem trochu vystriet na gauc kym maly spi 😉
tak zatial 🙂

teuflerin
21. máj 2009

babulky aj ja vas opustam...zatiiiim

januliatko1985
21. máj 2009

aj jaaa,idem trosku lahnut,zatim papaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre