Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
22. máj 2009

ja som uz tu, mala som trochu nevydarene stretnutie s jednou pani z tv 😅
...pytaj sa Donna

donna11
22. máj 2009

..nebodaj bude z teba "hviezda" pati??.. 😀
..no ale, co ma trapi!!.....je mozne, zeby sa blizila ovu bez mrchy??....totiz opat mi silnie ten biely hlienovity vytok.. 😲 😲 😲 ..co to uz ma byt??....nachvilinku sa to trosicku ustalilo a opat silnie.. 😖

zusika
22. máj 2009

no donna..to iste som mala aj ja zaciatkom tyzdna a teraz to ustalo... tri dni ma bolelo podbruslo ja ze uz pride mrcha-dnes je prvyden kedy by mala prist - a teda nic... dnes necitim absolutne brusko ani nic....len som agresivna, ale to mam este od rana... 🙂 takze ja tiez neviem co....
inak dnes tu je fakt mrtvo... 🙂
a pati co ta TV? budes aspon v spravach?

reivka
22. máj 2009

tak ja neviem donna ale ty si nejaký divný exemplár ked ani mrchu nemáš tak dlho od meškania 😲

donna11
22. máj 2009

..zusi a mas aj ten vytok??......
......a mozno ani nevieme, s kym tu mame tu cest baby... 😀

zusika
22. máj 2009

no reivka...tak toto je dalsia z tych blbosti.. mne podla nejakych vypoctov krvi vychadza dievca, podla cinskeho kalendara tiez a tu chlapec... myslim, ze priroda si to rozhodne aj tak sama za seba

donna11
22. máj 2009

...reivka asi som a asi az moc divny!!........ja som sa vzdy vsetkemu vymykala... 😲 ..no ale ved uvivime...presne pred tyzdnom som mala dostat...ale ved tyzden nic neznamena, nie??..kolkym aj 2 tyz meska..

zusika
22. máj 2009

nie, teraz uz nemam, donna...
no a k tej anonymite - ved je to super nie....

pata31
autor
22. máj 2009

Donna, asi bez mrchy tazko, ze by zase prisla ovu...pochybujem...aj ked ludske telo je nevyspytatelne...ved v pondelok ides k dr, nie?
jaj, s tou tv...nie, nebudem v tv 😀 len oni chcu od nas barter a proste ta pani uz prisla na hotove, ze podpiseme zmluvu, ale sef si to chce est rozmysliet, tak bola kus nastvana, bo prisla z daleka 😅
Zusika, si agresivna? 😕

zusika
22. máj 2009

pati, ano - vytocila som sa kvoli praci uz o 6.0 - a ked si na to spomeniem som zase vo vyrtke.... 😠
toto veru nie je hormonmy, viem presne kto za to moze... a to som si myslela, ze homeworking bude v poho..

jeeejda..baby...prave som zacitila ze ma zacali boliet prsia.... mam strasne nutkanie si dnes robit test...ale musim este vydrzat do buduceho vikendu ... streda je finalny datum do kedy by mala mrcha prist....

donna11
22. máj 2009

..no mala by som ist... 😒 ..sice sa mi tam moc nechce..radsej keby ta mrcha dosla..
.....tak to sa tete z tv necudujem.. 😖 ..
..zusika mame si na teba davat pozor?? 😉

zusika
22. máj 2009

aaale nie...len sa vyhnime slovicku databaza... 😀
donna a teda test si robila a nic, mrcha tiez nikde?? interesante....

donna11
22. máj 2009

..neboooooj, budeme si, teda aspon ja davat pozor..a aka databaza?? 😉 😀 😀 😀
.....zusika aj ja vravim...to sa asi len mne moze stat... 🙂

zusika
22. máj 2009

toto som akoze nevidela.... donna... 😎 ako sa u nas hovori, k tomuto sa nebudem vyjadrovat.... 😀

donna11
22. máj 2009

....zusi to bol len nejaky error.. 🙂 ...nachvilocku vas opustim, idem na obedik..dobru chut vsetkym.. 🙂

zusika
22. máj 2009

dobru chut...ja musim najskor nieco vymysliet a navarit

zusika
22. máj 2009

nieco pekne pre tehulky... verim ze na leto aj pre nas.... 😉 http://www.drobcekovia.sk/?sekcia1=39&sekcia2=5...

reivka
22. máj 2009

zusi fajnéé, kedy budeme potrebovať? 🙂 😵

pata31
autor
22. máj 2009

aj ja som sa bola napapat 🙂 kysla fazulova polievka a zapekane zemiaky so syrom...mnam, len za chvilu asi budem hladna, kedze som si dala len polovicnu porciu 😅
Zusika, krasne plavocky, ale neviem, kam by som si ich obliekla...na plavaren sa bojim ist, aby som nechytila infekciu, v nejakej prirodnej nadrzi taktiez a more nehrozi tento rok... 🙄

pata31
autor
22. máj 2009

inac mne podla tej krvi vychadza chlapec, a podla cinaka to je tak na hrane dievca-chalpec, takze kto vie, ci to nakoniec nebude ten chlapec...
Zusika a tebe vysli podla krvi aj tvoji synovia?ze ci to funguje...

reivka
22. máj 2009

žeby si sa pomýlila a pýtala sa to akože mňa? 😅

pata31
autor
22. máj 2009

jeeeej...sorry, hej, teba som sa pytala 😅 som sa pomylila 😀

reivka
22. máj 2009

tak teda podla krvi vychádza všetko u mňa, teda na obidvoch a podla cinana presne naopak, takže nie 😕

pata31
autor
22. máj 2009

hmmm...dokelu, tak to asi bude chlapec...no ale hlavne nech je zdravy...
a teraz ti co vychadza podla krvi?

zusika
22. máj 2009

pati..som sa ako zlakla....ze moji synovia...fuuuu...ze kde by som zobrala...no mne sa tie plavocky strasne pacia... ja by som isla na kupko...len sa opalovat, potom ist pod sprchu...ved tak sa da... baby, ved kvoli tehotenstvu ja neprestanem normalne zit... nase maminy toto tak urcoite neprizivali ako my tu riesime "az somariny"
mna ked cakala moja mama...a citila ze porod uz na nu prisiel..este si od babky isla sama domov na BICYKLI po tasku.... no a tu som... 😉 a krv a mlieko.... 😀

pata31
autor
22. máj 2009

http://www.topky.sk/cl/10/468280/Kosicki-tinedz...
toto si precitajte...je to hnus, na zaplakanie 😠

Zusika, prepac 😀 a co sa tyka toho kupania, no mam obavy, bo nikdy nevies, kto sa kupal pred tebou, ci tam nebol nejaky cigan ci co...a ani ten chlor neposobi dobre...
ale dobry bonus, ze sla na bicykli po tasku 😀

reivka
22. máj 2009

no podla krvi mi vychádza dievčatko, tak sa teším že aspoň podla niečoho a ked budem tehu tak to otestujeme a poviem ti že ako to vyšlo

pata31
autor
22. máj 2009

no tak to som zvedava, co to bude 😵

zusika
22. máj 2009

no ten clanok... na plodenie deti by mal byt nejaky gombik...ze ked nechces si OFF a ked ano das ON.. ze si pripravena....nespravodlive to je cele... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre