Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
26. máj 2009

ahojte...donna, to mozno preto nebolo silnejsie, lebo si to nerobila rano...ale hlavne ze tie dve su tam... a mozno sa to nezda iba tebe... drzim palce...

zelam vsetkym krasne sny... dobre sa vyspinkajte, zajtra zase pokecame, pocula som ze ma prsat az do nedele...och ta predstava ma desi 😒

donna11
26. máj 2009

..evulik dakujem za povzbudenie...test radsej spravim az vo stv rano... 😉 ..

......a podobne prajem vsetkym sladke snicky ....bruuu nocku.. 🙂

bibi24
26. máj 2009

Ja som sem skocila len na chvilku ...
Donna, ja osm raz merala poobed a mala som presne ako ty, az 37, 9, som sa zlakla, ale zrejme to nic nie je, lebo mi nic nebolo...
My snazilkujeme podla chuti a moznosti....v case ovu sme sa snazili kazdy, kazdy druhy den, ale nie vzdy je to take easy...ale ved uvidime, teraz sa kvoli tomu nezblaznime... 😉
prajem vsetkym dobru nocku 🙂

evulik6
27. máj 2009

dobre raaaaaaaaaaanko....ja som tu dnes prva? 😕 😅

janurka
27. máj 2009

ahojte baby. Prajem vam krasne ranko... Ako sa mate?
Andzi ja nemôžem nič zaručit ale ja som začala brať kvapky gynex ( je to homeopatikum) a začala som ho brať v aprili a v ten mesiac som aj otehotnela. Dufam že je všetko v poriadku este sice nemam tehu knižku ale bola som včera u doky a ta mi zobrala znova HCG povadala že to minule by sedelo na 3- 4 tyžden a na uzv videla zatial len vačok ale že zodpoveda 5 tt. tak som rada (dufam že nabuduce tam už male uvidi) Každopadne nie som jedina ktora ma dobre skusenosti s gynexom. Brala ho aj moja sestra a tak isto otehotnela v ten mesiac ako ho začala brat... 😉 tak to už never´im že je nahoda... a este k tomu mi sme minuli mesiac snažilkovali uplne minimalneja neviem cez plodne dni asi len 2x a aha ho zatial to vyzera že uspešne... 😀 😀 😀

evulik6
27. máj 2009

ahoj janurka...
to fakt len dva krat? my sme 3... ja ze uz nemam sancu... 🙂 ja mam plodne dni hned kratko po ms, a potom po ovu mi to nejako nechuti, ale ani nebola sanca...
som rada ze si ok... len tak dalej...drzim palce

donna11
27. máj 2009

..dobre ranko... ☹ ...baby ja si myslim, ze ked nieco ma byt, tak to aj bude bez toho, aby sme sa museli nejako extra snazit.....nie?? 🙂

janurka
27. máj 2009

ano evulik, ja som tomu už vôbec neverila... ale nedalo mi to a na 10 DPO som urobila prvy test a len tienik sa mi objavil ale bol tam... a už to len pekne silneje... tak som zvedava čo mi povie zajtra na vysledky z krvi...

kleopatris
27. máj 2009

dobre ranko 🙂
uz som tu aj ja a pridavam pre zaujimavost moj divoky graf:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

http://www.fertilityfriend.com/home/27d283

nie ze by som z nich bola ako vzdy mimo, ale som....vy skusenejsie babulky, viete z toho uz nieco vycitat??

janurka
27. máj 2009

určite maš pravdu donna ... dnes si netestovala???

janurka
27. máj 2009

ahoj kleo tažko povedať z toho tvojho grafu... ja nie som velka odbornička , ja som si tento mesiac len prvy krat merala BT ale pred ovu som mala tiež teoploty kadejake rozhadzane ale to ovu mi už pekne rastla...

kleopatris
27. máj 2009

a nemas nahodou grafik, ze by som porovnala? 😉 teda len ak ho chces zverejnit 😅

donna11
27. máj 2009

...janurka dnes som to radsej vynechala..no uvidime...tep sa drzi na 37,2.......rano som do seba skusila natlacit kusok chleba (totiz rano nejadavam, neda sa mi), ze ci mi nebyva zle z toho, ze nejem, no ale asi nie, kedze mi opat bolo tak vselijak.....mozno to vsetko robi len psychika... 😒
....janurka podla mna sa nemusis bat, keby sa lekarke nieco nezdalo, urcite by ti to povedala.. 🙂

evulik6
27. máj 2009

ahojte...
ja som vcera zmerala len tak zo srandy a mala som 37,1 a dnes 37.... ale u mna taketo vysoke teploty nehraju velku rolu.... aj minuly mesiac som sa drzala dlho na 37 a potom tri dni pred mrchou mi klesla a bum...

donna11
27. máj 2009

...evulik ja tiez nemozem nic konkretne povedat, to len tak zhruba usudzujem z toho, ze vsade sa pise, ze tep by nemala klesnut pod 37...to vsetko su u mna len dohady.......horsie je, ze uz absolutne nepocitujem, zeby sa mrcha mala dostavit...

evulik6
27. máj 2009

donna, podla mna tam budes mat zajtra alebo pozajtra pekne kolajnice... 😉

evulik6
27. máj 2009

donna to ze by nemala klesnut pod 37 je blbost... je vela bab ktore boli teho aj pri 36,8....aj moja kamoska... taka teplota a dve ciarocky...

donna11
27. máj 2009

...evulik kiezby to tak bolo... 🙂 ......no ale dnes mam priserne rano, uplne zleee a normalne mi to teda teraz zily nejako extra netrha...
..a co sa dnes chystate porabat??.....evulik ty uz mas poupratane, co si dnes zmyslis??... 😀 (ja si totiz vzdy nieco najdem, ze estre treba upratat 😎 )

janurka
27. máj 2009

aj ja si to myslim že testik ti pekne stmavne... a grafik jasne že dam... mne ale zaujimava že pred mrchou klesla teplota čo by normalne nemalo...a ja som sa len zbytočne vystresovala (pritom som už mala 5 pozit. testov) a zatial sa nič nezmenilo... tep. už meriam len sem tam lebo teraz by som sa kvôli tomu len stresovala lebo je taka rozhadzana... tak už kašlem na to...
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

evulik6
27. máj 2009

nooo este treba umyt podlahy a kupelnu trosku dat do pucu 🙂

donna11
27. máj 2009

..aano evulik??..tak to ozaj je individualne......ja som asi nejaka "priteplena", kedze po dobu co meram, mi tep neklesla pod 36,8.. 😀 😀 😀

donna11
27. máj 2009

...janurka myslim, ze u teba je meranie teploty uz uuuuplne zbytocne..ty by si si teraz uz len mala vychutnavat tehotenstvo.... 🙂 ..to musi byt uzasny pocit.. 😉 ..
..evulik a okna mas ciste??...... 🙂 ..ja umyvam skoro kazdy tyzden... 😀 😎

janurka
27. máj 2009

ja pojdem za chviločku na prechadzku a potom sa dam tiež do upratovania a večer môžem žehliť ... juch juch ako sa tešim 😉

donna11
27. máj 2009

..janurka nebodaj je u vas pekne??...ja keby nemusim, tak dnes ani paty z domu nevytiahnem!!

janurka
27. máj 2009

ano je ... ale zaroven aj taky zmiešany so strachom čo ak niečo nebude v poriadku, čo ak ho tam pri najbližšom uzv opäť neuvidi a podobne. už som si povedala že sa nemmôžem zbytočne stresovať lebo "špendličku" môjmu nedajbože ublížim... tak sa snažim už myslieť len na to dobre... no neda sa to stale

janurka
27. máj 2009

ano u nas je este celkom fajn ale pomaličky sa zatahuje tak dufam že tu prechadzku stihnem 🙂

donna11
27. máj 2009

...tak si ju pekne vychutnaj..u nas celu noc prsalo a teraz je zatiahnute a nenormalne ma boli hlava...asi tak je u nas.. 😒

evulik6
27. máj 2009

nooo okna su v pohode...tie som umyvala pred nedavnom 😀

donna11
27. máj 2009

🙂 🙂 🙂 🙂

pata31
autor
27. máj 2009

Ahojtee...pozeram, ze ste sa fajne rozpisali, ale uz som to preluskala 😉
mne je dnes nejako divne, asi to bude aj tym pocasim...idem si dat jablcko, hadam ta blba chut v ustach prejde... 😝
baby, sak existuje tehu skleroza? bo ja som vcera aj dnes zabudla nieco spravit, chudak mm, lebo chcel najprv nieco doniest a dnes zase najst cd, kym som bola doma a som uplne zabudla 😅
Donna, ty si trubka, ze si nevydrzala az do rana 😀 dnes by boli ciarocky isto silnejsie, no ale sak ked zajtra testnes, tak uz isto budu kolajnice 😉 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre