Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
27. máj 2009

Minix, supeeer, som rada, ze ti to dr zase potvrdil 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a si videla bublinku?

teuflerin
27. máj 2009

ahoj minix...tak ako sa citis ako oficialna tehulka?gratulujeeeem...velmi...a tesim sa s tebou...

zusika
27. máj 2009

ake dobre spravy na rano!! aj ja blahozelaaaaam, minix.... velmi sa tesim!! 🙂
aaaaach... no baby...dnes by (ne)mala prist mrcha...a ja akosi necitim, ze by to malo prist...vcera som mala ten pocit, ale dnes je dobre.... juj, ako si to zelam...mat zrazu tiez nejake tt namiesto snz..... drzme si palceky... 🙂
a straaaaasne ma boli hlava, sice nepri, ale je pod mrakom.... v BA....

janurka
27. máj 2009

zusi tak ti držim palčeky nech mrcha nechodi... 😉

donna11
27. máj 2009

...ahoj zusika...tak siiilno drzim paste, aby nedorazila...telepatujem ju, aby sa stratila na 9 mes.. 😉

zusika
27. máj 2009

ano, ano....dakujem!! 🙂 a aj tebe blahozelam... 🙂 krasny 5tt 😉 ak predsa dorazi, skusim ten gyn..nieco..musim to este raz pozriet co ste tu niektora pisala to homeopatikum....

teuflerin
27. máj 2009

jooj zusika aj tebe teda drzim palceky...u nas este stale prsi:(......dufam ze ti ta mrcha nedorazi..kedy budes testovat..cez vikend?

zusika
27. máj 2009

no baby, tak sem virusy..nejake tfuj, tfuj...

zusika
27. máj 2009

teu, noo ved uvidim co bude este do vecera, a ak to potom vydrzim, tak asi v sobotu... ale to je este predcasne....

michalag
27. máj 2009

babenky, tak nam trosku poslite virusiky, nech sa mozeme tesit za chvilku aj my ostatne

zusika
27. máj 2009

aaha...nasla som to...tak janurka to bola... Jani aka je cena toho gynexu? kupim v lekarni? a ako sa to uziva/ako casto - kedy?

evulik6
27. máj 2009

minix, supeeeeeeeeeeeeeeer, gratulujeeeem... krasa....

inak som pocula ze tu na koniku to ukazuje o nieco dopredu... neviem ...

zusi, drzim palce nech nedorazi...

michalag
27. máj 2009

evi, to som pocula aj ja ze to ukazuje o tyzden skor

evulik6
27. máj 2009

ano ano...aj ja chcem virusiky... sup s nimi

teuflerin
27. máj 2009

no virusiky sem....haloooo

janurka
27. máj 2009

zusi v lekarni to nekupiš dostaneš t ojedine v predajni energy neviem či je to aj v tvojom meste ale môžeš si to objednať aj cez internet... ma sa to brat hned od prveho dna cyklu čiže ked ti dorazi mrcha, no aj keby si to este nemala doručit by ti to mali do dvoch dni (asi) tak by si to začala brat hned ako ti to pride a berie sa to 3 tt a potom tyžden prestavka... ak by si už bola tehu tak to neber dalej... ja som to brala 2 xdenne pred ovu som si davala tych 7 kvapiek na 5min. pod jazyk (nemala by si to davať na kovovu lyž, bud plastovu alebo rovno nakvapkať pod jazyk) a po ovu som znižila na 2x po 5 kvapiek . ale možeš to brat aj 3 x denne pošlem ti link a tam si to naštuduješ
http://www.energy.sk/sk/menu_x1135x.asp

evulik6
27. máj 2009

no kde ste s tymi virusmi...? zase budete rozdavat az ked tu nebudem ☹

michalag
27. máj 2009

haloooo virusiiiiky, kde ste???

teuflerin
27. máj 2009

hmmm..janurka tak to by som ja ten gynex nemohla brat ako som to precitala teraz...no nevadi..vyskusame cosi ine.....

bibi24
27. máj 2009

Ahojte babule 🙂 vsetkym prajem krasny den...aj ked u nas zamraceny. Ja som sa sem dostala az teraz a tiez citam same dobre spravy...aj ja sa pridavam minix ku gratulacii 😉 super, len tak dalej, nech je vsetko tak ako ma byt 😉

minix
27. máj 2009

mam sa dnes super, nestacim sa divit, vobec mi nie je zle, akurat ma total presla chut na syry...co som doteraz jedla na kvanta, tak teraz nic. :((

uvidime, ako sa budem menit. 🙂

kocenky, posielam Vam viruuuuus. Tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj-- 🙂 chytajte si co najviac.

evulik6
27. máj 2009

no ja sa dnes tych virusov asi nedozijem...musim ist varit a s malym sa trosku pohrat

donna11
27. máj 2009

...aj ja si prosiiiiiiiim.. 😲

minix
27. máj 2009

a druhy krat vam dam.

tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj

😉

evulik6
27. máj 2009

dakujem minix.... si zlata 🙂

bibi24
27. máj 2009

Michalag, ja som vcera zistila, ze ty si zo zvolena 🙂 ja som tam byvala 18 rokov 😵 A este tam obcas zavitam, lebo stale tam mame bytik...aj 13. juna idem do zv, lebo idem na stretko zo skoly 🙂

minix
27. máj 2009

dozili ste sa. 🙂)

ja mam dlhotrvajuce virusy, tie tu preziju pre vas vsetky. 🙂

teuflerin
27. máj 2009

dakujeme minix..ja chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam......

a som teda zvedava co nam vy tehulky budete hovorit, ze vam presla na to chut alebo ste na nieco co nemate radi chut dostali:D...

janurka
27. máj 2009

teu prečo by si ich ty nemohla brat ? aj ja posielam virusik tttttttttttfffffffffffffffuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjj 😉

bibi24
27. máj 2009

Zusika...tak verim, ze tebe nedorazi..drzim palce 😉 Mne zase uz hadam budem pomaly aj koncit, tak sup do dalsieho snazenia 🙂 idem si tiez precitat o tych homeopatikach...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre