Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

teuflerin
5. jún 2009

ahojte babulky..ako sa mate?ja som kakurat dosla z brigady, mam za sebou dvanasthodinovku som dost mimo...no a donna to ma mrzi ale osm rad aze to beries sportovo....no a ja idem aj za chvilku off.....zajtra na vas bude viac casu..ideme so segrou a frajermi posediet, hhe...inak sa mi moc nechcelo citat tak dufam ze tu nebolo nic extra dolezite...

reivka
5. jún 2009

no tak ja som tu ahojte, prave som dočítala čo ste všetko popísali........no teda donna to je mi luto, že su to nakoniec trochu zdravotne problemy nakoniec radosti......ale ved väčšina tu čakáme na to iste, tak iba dalej patriš k nám 🙂 ........my sme dnes boli ešte aj na jednej oslave narodenín tak sme prišli len predchvílou, no ale ako vidím tak neskoro a už tu nie ste 🙄

evulik6
5. jún 2009

ahojky...
prisla som vas kuknut....
donna, tak to ma mrzi ze teho nie si, ale beries to super...tak to ma byt...ved raz to vyjde... ale nechapem tie testy...to je sila teda fakt...

jaruska, vitaj medzi nami snazilkami... drzim palce aby sa ti rychlo podarilo otehotniet...

amaca
6. jún 2009

Ahojte,

tak tu je moj pribeh: snazilkovat sme zacali od februara, posledna MS bola 7.5. vyse tyzdna som mala bolesti v podbrusku, bola som unavena, stale sa mi chcelo spat. Bolel ma najskor iba lavy prsnik, neskor sa pridal aj pravy. a vcera rano som si nasla //.

Aj ked jedna je este slabsia, ale je tam🙂)

ako sa vlastne rataju tt? od prveho dna poslednej MS?

U lekara som este nebola, je to asi zbytocne skoro, nic by nevidel. V ktorom tt by som mala k nemu zajist?

Ako vlastne take prve vysetrenie prebieha?

michalag
6. jún 2009

Ahojte 🙂 ,
amaca, tak potichucku blahozelaaaam 😵

co dnes planujete v tomto otrasnom pocasi robit???

deda
6. jún 2009

ahojte baby,ja som mala poslednu MS 8.5.a este naprišla,meška sice len 1 den ale citim sa nejak čudne,stale mam kyselinu,toči sa mi hlava a som tiež stale unavena,ale s testom ešte počkam ,aby som nebola zase sklamana. inak neska som mala ist na festival ale je take divne pocasie, že si pojdem pozriet len k našim

zusika
6. jún 2009

ahojte nove snazilky...vyzera to s vami oboma dost nadejne... 😉 deda..ja som mala uplne rovnake stavy 🙂 testla som na druhy den co som meskala...a boli tak krasne //... dnes je odvtedy presne tyzden...urobila som si posledny test a tam su take palice ze mi skoro oci vypadli.... v pondelok idem na krv (donna -ja to neodkladam, len ma proste objednala az v pond. - to bude 6tt)
a amaca... ano rata sa to 1 den poslednej mrchy... na www.tehotenstvo.academy.sk ti to urobi pekny vypocet - v ktorom si tyzdni aj kedy by asi mohol byt datum porodu..a tam sa mile nove snazilky dozviete strasne vela krasnych veci.... Drzim vam palce....
Ja som dnes uspesne zohnala zazvorove keksy...lebo mi teda nie je uplne ze OK...ale to bude tym cudnym tlakom... nieco upracem, potom musim sadnut..a tak sa motam uz od 8.0... a kupila som si Mamidrink v DM...celkom mi to chuti, je to bez farbiv a konzervantov a obsahuje aj kys. listovu... a ked sa sa pytala na tie zazvorove lizatka v obchode tak na mna ocili oci... 😀 mozem si to objednat cez net..co vy na to? inak mi ponukala Ginger...tak uvidim....este nemam nevolnosti....tak ked to bude zle,uvidime... dnes je mi ale fajk nejako takzo a to ideme poobede na oslavu...a ja by som najradsej spala....
taaak babulky, idem sa zase posnazit nieco urobit... a hlavne najest....mozno este skocim kuk..ak nie, zajtra som tu urcite 🙂

evulik6
6. jún 2009

ahojte....

babule vyzera to super...asi z vas budu ozajstne tehule... to nevadi ze jedna je slabsia, dolezite je aby v najblizsich dnoch zosilnela... tak drzim palce...

miska, my sme boli na takom mensom nakupe doobeda, potom som piekla kolacik s jahodami a teraz nerobime nic, maly nespal, ani nechce, tatino zalomil ked ho isiel akoze uspat no a ja len cakam kedy sa zobudi a pojdeme asi do bojnic do perfekt baru za sestrou...a trosku sa prejdeme okolo zamku asi a tak....

zelam vsetkym krasny vikend 🙂

evulik6
6. jún 2009

aaa este som zabudla...

nasla som pre vas origos stranku toho tropicaria v budapesti...tak ak mate chut a cas kuknite si..je to aj po slovensky : http://www.tropicarium.hu/index.php?lang=sk

teuflerin
6. jún 2009

ahojte babule tak som vasp risla kuknut....obom novym snazilkam prajem prijemne pismenkovanie s nami, a novej tehulke potuíchu gratulujem....ja osm bola dnes u starkych a teraz som dosla inak mam novinu...asi to tak vyzera ze konecne s mojim drahym budeme sami.....asi sa stahujeme do bytiku o mesiac a pol..huraaaaa...drzte pakceky

deda
6. jún 2009

Dakujem baby,dufam,že mate pravdu....ked nepride do pondelka tak si kupim test....je mi fakt divne tak dufam že už nepride.....

januliatko1985
6. jún 2009

aaahojte 🙂 je tu este niekto? ...alebo si vsetky uzivate sobotny vecer?...vitam nove snazilky a drzim palce pri snazikovani 😉

teuflerin
6. jún 2009

ahoj januliatko ja som tu

januliatko1985
6. jún 2009

ahoj teu....co porabas?aj u vas je tak skaredo?ja skoro cely den sedim doma....nooo nudaaaa 😒

teuflerin
6. jún 2009

no u nas bolo cely den teplo, a fajn...slniecko aj svietilo poobede...no a teraz som dosla domov uz a vyzera ze bude prsat-...chapes....ale mam fajn naladu lebo sa s drahym budeme stahovat do svojho

januliatko1985
6. jún 2009

jooj,no to je super,konecne byvat spolu,aj ja som sa tk velmi na to tesila,sa pamatam....a a to sme boli len rok a pol spolu a az o rok sme sa vzali,je to super,ze sme si to vyskusali,a nic sa nezmenilo odkedy to mame na papieri 🙂

michalag
6. jún 2009

Ahojte, to je pocasie .... u nas doobeda trochu poprsalo a potom to bolo raz slnieckovo a raz zamracene a pred chvilou bola trochu burka

januliatko1985
6. jún 2009

cau miska...ty asi tiez travis vecer doma vsak?...a co ovulka uz bola?lebo som velmi necitala dozadu

teuflerin
6. jún 2009

no asi tak nejak, my sme spolu styri a pol roka...a brat sa chceme ked si vyskusame ako to pojde dalej v byvani..hhe..ale tak ked sme dlho vydrzali tak hadam to bude fajn....

michalag
6. jún 2009

jani sama neviem 😅 , to by zaujimalo aj mna

my sme spolu pomaly 6,5 roka a spolu byvame takmer 3,5 a tiez je to super, ale svadbu este neplanujeme 😝 🤐

januliatko1985
6. jún 2009

miska,ja som si myslela, ze ste manzelia... 😅

michalag
6. jún 2009

jani, eeee 😀 , ale to nezalezi len odo mna a nam to zatial takto vyhovuje 😉

michalag
6. jún 2009

no babenky, chcela som tu pobudnut, ale tu zacala taka burka ze idem racsej vypnut PC ... ak to prestane tak sem skusim este nakuknut 😉

minix
7. jún 2009

dobre ranko. 🙂

po dlhsej dobe som sa dobre vyspala a ani raz som nemusela vstat na vecko. Ale budila som sa stale na to, ze ma bolia prsia, ak lezim na bruchu.

Inak, aby ste si nemysleli, ja Vas citam, ale nemam cas odpisovat, cele moje oddelenie odislo na zurovacku do chorvatska a ja robim za 6 ludi. 🙂 Ale nesla som, lebo na tom vylete sa iba pije a okrem toho, je tam zima, no co by som tam robila? 🙂))

ako sa mate, kocendy?

zusika
7. jún 2009

ahoj minix...a dobre ranko aj ostatnym.. 🙂 to s tymi zurkami je veru uz raz tak, co uz...my sme vcera boli na 30-tke kamaratke a boli sme tam 3 tehulky.. bolo to strasne zlate... jedna z nich je oslavenkyna..takze sme mali nachystane aj detske sampanske, aby nam luto nebolo...najlepsie je jahodove,nikdy predtym som to nepila 😀
je fajn si vymenit skusenosti a rady s babami,ktore su kusok pred vami.. a som bola prekvapena kolko toho vedia chlapi... 😀
juuj a mam este nieco mile... mm sa zacal rozpravat s mojim bruchom a dnes mi povedal ze NAS lubi... je to nadherne,ked to povie on.... uz si na tu myslienku zrejme zvykol a paci sa mu 😉 nooo...takze plna euforie sa prave vrham do prace.... zase raz homeoffice... takze som tuuuuu.... 😉
uzite si den, vyzera ze bude pekne...

teuflerin
7. jún 2009

ahojte babulky tak som tu a ja.....inak zusika to je krasne sa tesim s tebou..ja cakam na datum patnasteho.....dufam ze sa podarilo...ale tak stale snzailkujeme takze este je moznost no nie?hhe....stae neivem ako su tie plodne a neplodne dni..nechcem sa do toho tolko vrhat aby osm nebola zblbnutaaa...

michalag
7. jún 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,
minix, tak ta tam nechali samu ☹ , a tie prsia ti teda vobec nezavidim a horsie je ak si na bruchu zaspavat 😅

zusika, je to krasne ked to povie buduci tatin vsak 🙂 ze uz vas berie ako dvoch 😉 😵

a kde mame evulik, reivku, januliatko, kleo - uz sa dlhsie neozvala 😕

Ja tento mesiac vobec neratat s tehu, pravdepodobne nam to nevyslo kedze v obdobi ovu bol keksik len raz 😅 ☹ a neviem ci bola ovu 15DC alebo 16DC .... ale dalsi mesiac to vyjde 🙂

zusika
7. jún 2009

babulky,nezufajte...len pekne snazilkujte a nezabudajte mat z toho radost!! 😉
Drzim palce....
inak aj mna vcera 1x boleli prsia..uz viem o com hovorite a vobec sa mi to nepaci... ☹
idem rychlo vymysliet nieco pod zub....

reivka
7. jún 2009

ahojteee, peknu nedelu
tu soooom miska 🙂 práve sme sa napráskali obedom a oddychujem pri PC, už ste mi chýbali, tak vás kontrolujem čo kecáte 🙂 ja neviem kedy budem mať ovulku ved tu píšete že na 14DC a niekedy až na 21DC tak asi hocikedy to môže byť, no nechám to ja asi tak a len budem čakať či mrchaňa príde 😒 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre