Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
16. jún 2009

baby, dnes sa nebudem moc zapajat...musim sa uciiiiittt 🙄

reivka
16. jún 2009

janurka davaj si na seba pozor aj na fazulku 😎

zusika
16. jún 2009

pati uuuuuuc saaaaa!! drzim palce...to vykecas, nekoj

reivka
16. jún 2009

ved ešte nekojíííí 😀

pata31
autor
16. jún 2009

nekojiiiim...a ani nebojiiiiim 😀 😀 😀

zusika
16. jún 2009

jeej...neboj..vidite na co ja myslim.... 🙂
ale som si prave boookla hotel v milane ..sa tesim...snad v 5 mesiaci mozeme letiet a bude to OK....

reivka
16. jún 2009

!!!!! bolo vedecky zistené, že ked letíte lietadlom, dostanete sa do takej výšky a blízkosti ozonovej vrstvy, že v tých výškach prežijete žiarenie rovnajúce sa rtg žiareniu niekoľko krát počas letu, čo je nebezpečné v tehotenstve a v prvom trimestri spôsobuje potrat!!!!!!!!

reivka
16. jún 2009

ja som sa to dozvedela neskoro 😔

adela29
16. jún 2009

ahojte ... my sa snazime uz osem mesiacov a stale nic ☹ , ale snad uz aj na nas pride. pri prvom sme sa tiez pokusali pol roka ... tak drzim vsetkym snazilkam a aj uz cakatelkam palce 🙂

reivka
16. jún 2009

adela tak dobre že si prišla do tejto temy, tu sa pomaly na každú dostane, všetky tu otehotnievajú 🙂 😉

adela29
16. jún 2009

tak som rada, ze uz som v poradovniku 🙂

pata31
autor
16. jún 2009

Reivka a ty si letela tehotna?? 😕
nejako mi to ucenie nejde...som kecala s panom z vedlajsieho kancliku, tak mi stiahol moju oblubenu pesnicku, taku staru vykopavku - Rosana od Toto...fest sa mi paci, tak teraz si ju pustam 😀

zusika
16. jún 2009

reivka a toto co bolooo??? akoze sokova terapia??? ja budem snad uz v 5-tom..... ved nestras!!!!

reivka
16. jún 2009

pati ano, ale som to ešte nevedela 😠

reivka
16. jún 2009

preto sme si na tento rok naplanovali dovolenku autom 😉

pata31
autor
16. jún 2009

Reivka, tak to mi je luto...to sa ani neodporuca v prvom trimestri lietat...ale v druhom sa uz moze, nie?...aj ked pises, ze to ziarenie tam je... 😕

reivka
16. jún 2009

ja by som už ani v druhom ani v tretom nešla, jednoducho si na 9 mesiacov odpustit lietanie

zusika
16. jún 2009

neprepadat panike...ja by som nesla v 1trimestri, ale potom uz by som bola v pohode..ak teda nie su ziadne problemy.... ved nekazte mi radost... ☹ aj ked som sa nasrdila.... letenky su krasne za 13.40 € no ale potom prides k vyslednej sume 38€ lebo poistenie, batozina a si v kely..... su to zdieraci..... zurim...ale zase 5tis./os. na vylet do milana, ubytko v centre mesta...to mi zas to stoji...ved potom budem uz len doma sediet...

reivka
16. jún 2009

ved potom som už aj ja mohla doma sedieť ale čo som z toho mala

zusika
16. jún 2009

Reivka..myslim si ze je to velmi individualne...ak sa budem citit dobre, nemam preco sediet doma... a cakat ze sa nieco mozno moze stat...
mna to tvoje nestastie naozaj mrzi, ale nie je nikde napisane ze sa to stane vsetkym a vzdy... ja budem radsej optimista, ak sa nenahnevas....

reivka
16. jún 2009

ja sa hnevať nebudem, si už velká nesieš si za svoje rozhodnutia sama následky

reivka
16. jún 2009

povedz radšej niečo pekne, idete tam len tak, ako sa dopravíte z letiska do hotela? poznaš to tam?

zusika
16. jún 2009

mam tam kamaratku...takze pride po nas.... ona byva v krasnom mestecku Como...je to asi hodku od milana...ze je to tam ako pri mori...ale chystam sa tam uz dost dlho...tak teraz ked nejdem nikam na dovcu, si urobim aspon takuto.... jeden den budeme u nej, a dva dni v milane, pamiatky a nejaky baby shopping..mne to bude asi na nic .. 🙂
jasne, je to moje rozhodnutie....je to daleko, ale musim bookovat co najskor...neviem dokedy to mozem odkladat, aby na ten termin este bolo miesto v lietadle... Reivka, nie je mi to jedno...nemysli si.... jasne ze sa poradim s lekarkou...a ked ona povie ze urcite nie, tak nepojdem....

reivka
16. jún 2009

vyzera to dobre, išla by som a pri tom baby shoppingu môžeš už niečo aj nakúpiť 🙂

teuflerin
16. jún 2009

ahojte babule..tak som tu po skuske...musim sa pochvalit mam to za Acko..a mrcha este nikde...tuk tuk...poplujte ma....este osm si dnes aj kamoskine brusko chytila....mala som to dostat v nedelu, to bol 31 den....a tak neviem ako to mam ratat...ale tak uvidime...mierne bolesti boli..dnes aj mini kvapka jemne nahnedla vytoku ale potom uz vobec nic..tak enviem, mam zmatok v hlave

reivka
16. jún 2009

sikulka 😉 super

teuflerin
16. jún 2009

dakujeeem..len aby to aj to druhe bolo potom ze sikulka:D dalsia tehulka...vidis uz aj rymujem:D

reivka
16. jún 2009

no vyzera to tak, ked tak dlho ti meska už, urob test, my chceme test! 😀

teuflerin
16. jún 2009

no sak hej, len sa bojim ze nic este neukaze vies..to neni asi tak vela ci?ja mam strach strasny co ak bude len jedna/

reivka
16. jún 2009

no ale ked ti tolko meska tak by ukazalo, ved na testoch je že ukažu v 1. den meškania

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre