Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

michalag
16. jún 2009

Ahojte
teu, sikulka 🙂 , podla mna by ti uz nieco ukazalo 😉 , testuj testuj 😉

reivka
16. jún 2009

žeeee?! no ukaž nam test teu my chceme vidieť // 😀

reivka
16. jún 2009

teu kde si? 😕

teuflerin
16. jún 2009

som tu nehnevajte sa..ale bola som si spravit nieco pod zub..no tak hej..tak skuim?ci este pockam..ale tak neivem, sak idem asi vyskusat teda......boze to je strasne....

janurka
16. jún 2009

teu blahoželam k skuške , si ozaj šikula... 😀 inač k tomu lietaniu, neviem ako to je ale sestra bola v druhom mesiaci ked leteli na svadobnú cestu do egypta a aj sa radila s doky a ona povedala že je to uplne v pohode že sa lietanie neodporúča až v tretom trimestri lebo tam ta zmena tlaku a to všetko nevplyva dobre a asi by to mohlo vyvolať predčasny porod... ale neviem asi je to ozaj individualne... ja by som velmi rada šla na dovolenku koncom leta len neviem či to bude možné... ☹ manžel by si to po naročnom roku určite zaslúžil no a my ked sa budeme citit lepšie tak dufam že nam to doky dovoli ... ved tam budem len oddychovať... a zuši myslim že ty si sa pytala či teraz budem len doma... tak vyzera to tak že dokoca tehu ano lebo v mojej robote by som nemohla robit ale mam aj vychadzočky tak chodim na prechadzky a snažim sa stale niečo robit aby som sa nenudila. Ale bude to fuška do januara

michalag
16. jún 2009

teu, ved to je horsie cakanie ako ked je skuska 😅 😝 😀

teuflerin
16. jún 2009

...no ahojte..tak som si robial test...a ukazalo len /..tak ja uz neviem, uvidim ci do konca tyzdna dojdu, alebo do stvrtku, ak nie tak skocim na gyndu..lebon eviem, vobec sa necitim ze by mali dojst..a u mna je mrcha vzdy sprevadzana neskutocnymi bolestami tak neviem..netusim....co si mylsite???,

reivka
16. jún 2009

teu to tak rychlo?? ved ešte sa možno ta druha / ukaže 😉

michalag
16. jún 2009

teu ☹ ☹ ☹ to ma mrzi ☹ ....a nemala si posunutu ovu? este je stale nadej kym nepride ta hnusana 😉

reivka
16. jún 2009

neviem teu čo si mam mysliet, myslela som že sa už budeš tešiť 😒

michalag
16. jún 2009

teu, do 3 minut by malo ukazat vysledok

teuflerin
16. jún 2009

no sak som mala asi pat minutiek, akoze kuknem ho este teda..ale tak ja neivme, sak mam nadej kym nepride...nie?....mozno to este neukazalo alebo neviem..ale tak ja dufam ....chapete..a ked nie tak na dovolenke sa hadam zadari...sak tam nebudem na nic mysliet..budem si len uzivat....

reivka
16. jún 2009

kam ideš na dovolenku teu?

teuflerin
16. jún 2009

no ideme do tunisu...do monastiru.....15teho jula......

reivka
16. jún 2009

super, my ideme do chorvatska 18. to tu nikto nebude 😨

michalag
16. jún 2009

reivka, bude, teda aspon ja urcite

teuflerin
16. jún 2009

no tak potom budeme mat co robit a dobiehat ale tak my tam mame net tak vas budem chodit informovat, dovtedy mam este mesiac skusania...chapete a ked nie tak hadma ze z tunisu dojdeme traja:D

reivka
16. jún 2009

🙂 maly tunisan v brušku 🙂

janurka
16. jún 2009

teu to ma mrzi ale čitala že je aj nejaké percento žien ktorým tie domáce testy nezachytia hladinu hcg až vyšetrenie u lekárky to potvrdí... možno si jedna z nich...

zusika
16. jún 2009

vy nas tu nechate??? pekne.... teu, monastir je pekny.... ja som bola v Neabule...ale boli sme sa pozriet aj tam.... Teu, nesmut.... este nic nie je stratene!!
aj reivke zavidim chorvatsko.... ale v dobrom.... juj, no veru uz zacnu tie dovolenky... ja budem mat na konci auguta a potom v tom septembri....mam este 22 dni.... teda potom mi zostane nejakych 8 po lete... ale to uz zoberiem pred materskou....

teuflerin
16. jún 2009

no ja osm si tiez cakala kym dto niekto napise a potvrdi mi to..lebo sa mi cosi take marilo..tak ja mam nejake male percento nadeje ze som jedna z nich...a budem verit az kym mrcha nepride, nie????

a reivka ano presne tak...donesieme si ho na pamiatku:D

reivka
16. jún 2009

ale tu baby niektoré majú také testy, že ja by som ich zahodila že negativne a oni ich maju vraj pozitivne, tak možno aj ty maš nejaky naznak zatial iba, ved si stale nedostala teu 😉

teuflerin
16. jún 2009

no ska mozno hej, ajs om svoj uz vyhodila..uz nejdem nan kukat, co ma byt bude..nechcem sa stersovat..aby osm nebola potom mimo ked dojde mrcha..musim na to nemylsiet ako doteraz...uzivat si to len....leboje to fakt o psychike....

reivka
16. jún 2009

ozaj, viete čo, moj mm mi povedal že som asi tehu lebo mam ine prsia 😅 už si namyšla lebo by to chcel 🙂

teuflerin
16. jún 2009

no pekne..mozno je to sybyla a naozaj si..neivem ake je kde y/i.......boze...juj baby, ako vam v dobrom zavidim co ste uz tehu....aj ja ceeeeem....

reivka
16. jún 2009

ved možno si 😉

michalag
16. jún 2009

reivka, ty mas dostat 24 ?

teuflerin
16. jún 2009

no uvidime..ahdam hej....dam kazdopadne vedeit..a reivka no, povedz.....kedy cakas necakas mrchu?

reivka
16. jún 2009

miši 25

michalag
16. jún 2009

tak to mas skoro po mne, jeeej tak silno drzim palce 😉 ... uz by mohla opat pribudnut nejaka tehulka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre