Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
22. jún 2009

Ahoj, Reivka...tak ako mas po vikende?
Teu..no hej, znamy by mali kupit psa...my mame bulmastifa a ten je perfektny na strazenie...postarka ma problem dat listy do schranky...ale na druhej strane aj k detom je perfektny, neter so synovcom po nej lezu, vozia sa jak na konikovi apod. 😉 😀 😀

reivka
22. jún 2009

jaaaaa patka, no čo ti mám povedať...........včera sa mi zdalo že dostanem mrchu, lebo som mala na toaleťáku také červené tenke ako vlas.......potom mi bolo nejak divne, večer som grckala 🙄 .........a dnes rano sa mi zase objavilo trochu červené tak asi prichádza krvavá mary ☹

michalag
22. jún 2009

Ahojte babenky 🙂 🙂 ,,

reivka
22. jún 2009

ahoj miška 🙂 tuším sa nám zrovnal cyklus a sme na tom rovnako 😉

michalag
22. jún 2009

a uz prisla svinucha mrchata? ... dufam ze nie

pata31
autor
22. jún 2009

Reivka to zvyknes grcat pred mrchou?? 😕 hnusna mrcha...
Ahoj, Miska...ty si v poslednej dobe vysmiata...to sa mi paci 🙂

reivka
22. jún 2009

pati prave že nie! ja vôbec nechápem 😕

reivka
22. jún 2009

no miška ja neviem, tak ked som videla trochu červeného tak asi čoskoro sa rozbehne 😨

bibi24
22. jún 2009

Zusi, nooo, ved sa tes...neboj, vsetko bude dobre 😉 Som zvedava, co povies, ked sa vratis.
Patka, no ja som dnes 12 dpo (vcera ked som testovala bolo 11dpo) a dc som cca 29, 30. 😒 Mrcha este neprisla, ale tak ja si myslim, ze test by uz bol ukazal...
Reivka, Miska, ja sa hlasim k vam..aj ja mam podobny cyklus 😉
Teu..aj ja mam maltezaka a sice je maly, ale steka tak, ze by iste aj zlodejov odplasil 😀

michalag
22. jún 2009

pati, ked mrcha prisla, tak svet sa mi nezruti, aj ked obcas ma chyti depka ze preco sa nam este nepodarilo, ale pride dalsi cyklus a vtedy si poviem "tento to uz vyjde" 😉 🙂 .... a ja uz jedneho certika mam tak si zatial vychutnavam celymi duskami len jeho 🙂 😵 😵 😵

pata31
autor
22. jún 2009

Reivka, tak to je viac ako divne..a testik si neskusala? 😕
Bibi, no to ti este nemusi ukazat na 11dpo...mne az na 14dpo ukazalo ten slaucky tienik...takze este nie je vsetko stratene.. 😉
baby, ale ste sa zladili 😀

michalag
22. jún 2009

reivka a neskusala si testik???
bibi, aj podla mna je to skoro na testik 😉 , ak nepride za nejake 2-3 dni, tak potom skus a uvidis 🙂

bibi24
22. jún 2009

Ano Reivka, suhlasim s Patkou, ze to mas troska divne...
No, vsak uvidim, ze ako sa to bude vyvyijat u mna, aj ked ja si nechcem davat ziadne falosne nadeje. Som bola velmi prekvapena, ze ma to tak zobralo a bola som taka smutna...som si myslela, ze to beriem viac v pohode, ze ked sa nepodari, nic sa nedeje. Ale stale musim mysliet na to, ze co ked sa nepodari dlhsie....hrozim sa tych kolotocov vysetreni. Asi by som mala mysliet pozitivne, ale ked momentalne mi to nejde. 😒

reivka
22. jún 2009

miška ja zase ked vidim ake máme pekne zlaté deti, tak o to viac strašne moc chcem dalšie a neviem sa dočkať ďalšieho takého zlatého, ja ich asi príliš lúbim 🙂 😀 a čo je pekné, že môj mm je tiež sklamaný ked dostanem mrchu tak aj to ma trápi

bibi24
22. jún 2009

Miska, tak ty mas teda o zabavu postarene s malym certikom 😵 Aspon myslis na ine veci a nie na blbosti ako ja. Keby som aspon v praci mala tolko roboty, ze na nic nemyslim, ale ako naschal sa u nas posledny tyzden nic take extra nedeje. Ale od stvrtka som na cestach, tak sa aspon zamestnam.

januliatko1985
22. jún 2009

dobre ranko baby 🙂
tak konecne som aj ja tu lebo,mali sme pokazeny pca este tolko roboty osm mala,ze vobec som nemala cas sem prist...uz ste mi chybali,inac vela ste toho nepopisali.
miska to je skoda , ze ti prisla,mne uz skoncila pred troma dnami tak sa pojdeme pustat do snazenia poctivo,pojdem si kupit ovu testiky 🙂
pati, ja osm vedela, ze tu anglinu zvladnes.
zusika,ked sa vratis od dr tak sa hlas , ze co a ako🙂
deda,srdecne ti blahozelam 🙂

bibi24
22. jún 2009

Baby, ale ved vy to mate tak super, ze uz mate deticky...viete, ze mozete otehotniet, ze nie je ziaden problem a ze naozaj je to len otazkou casu 😉 hlavu hore....

michalag
22. jún 2009

bibi, nie je to pravda, ked spi tak si spomeniem nato, ale akonahle pride mrcha, tak som uplne pokojna

reivka
22. jún 2009

bibi aj u teba je to isto otázka času, ved ako aj u nás len nech už je TEN ČAS! 🙂

teraz ked budeme všetky mať rovnaký cyklus tak to bude sranda 🙂
a ja a testovať??? nemám prečo, to ma len klame moje telo, lebo ja grckam len ked som tehu aj mm si hned myslel že som, ale to by sa mi neobjavila zase červená 😒

no nič všetky naraz sa pripravíme na štartovú čiaru 😀

pata31
autor
22. jún 2009

Reivka, no ved je vela zien, co zo zaciatku spinilo...no ale netreba si davat falosne nadeje, co bude, bude...ale mohlo by to byt 😉
pocuj, podla teba staci rucna odsavacka na mlieko? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4798441
robim si kus prehlad, ze co mi treba 😉

michalag
22. jún 2009

ale bolo by super keby sa nam podarilo teraz otehu vsetkym a potom by sme mali vsetky marcovciatka/aprilciatka 🙂 ... nam by vysiel termin na Samiho narodeniny 😅 😝 😀

reivka
22. jún 2009

patka jasné že stačí ručná aj ja mám ručnú akú inú by si chcela?

miška to je velmi pekné že na narodky Samkove 🙂

reivka
22. jún 2009

pati ja mám odsávačku v takom modrom obale myslím že Baby-nova

pata31
autor
22. jún 2009

Reivka, bo su aj elektricke...ale oveeela drahsie...a tato ma aj dobru cenu.. 😵

michalag
22. jún 2009

pati, podla mna staci rucna 😉
najskor som mala piestovu od baby-nova a potom som si kupila tuto od chicco http://www.4mama.sk/?page=shop&cat_id=26&id=27&...

reivka
22. jún 2009

ja myslím že najlepšie je ked to cítiš ako si to ťaháš a nie aby ti elektrická robila čo chce ona 🙂

bibi24
22. jún 2009

Baby, no tak si musime dat zavazok, ze buduci mesiac vsetky, ok? 😀

michalag
22. jún 2009

bibi, beriem ta za slovo 😉 🙂

michalag
22. jún 2009

reivka, priklanam sa k nazoru a podla mna je zbytocne draha, ja som si kupila odsavacku az po porode ked som vedela ze mi ju naozaj bude treba, ale tod moj nazor 😉 🙂

reivka
22. jún 2009

miška no nevidim tam rozdiel od tej baby-nova

bibi súhlasím s tebou, na budúci mesiac budeme a hotovo! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre