Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
30. jún 2009

Ahojte...ja som dnes prva?? 😕 😀
no baby, ja som dnes total vytocena uz...som prisla k tomu zastupujucemu dr, sestricka vysla, tak jej vravim, ze na krv som mala prist tento tyzden...a ona, ze beru len surne pripady od mojho dr, ze mam ist na tyzden uz k moju dr...joooj...dva krat na lacno som sla, vstavala skoro a zbytocne! 😠 😠

teuflerin
30. jún 2009

ahojte baby....pati tak to by nastvalo aj mna.....to nemohli napisat na dvere uz vcera?boze......ja osm sa akurat zobudila a frcim este rychlo ku malej...potom ideme s drahym robit teda...sa celkom aj tesim....

pata31
autor
30. jún 2009

veru, Teu, keby moj dr napisal, ze surne pripady vezme ten zastupujuci dr, abo keby oni to napisali...by som sa nemusela dva krat trepat do nemocnice 😖

teuflerin
30. jún 2009

no pati vidim ze zatim sme tu len my dve...ale aj ja ta opustim trochu bo idemku tej malej....tak uzs a nehnevaj spomen si na cosi peknee:D....a usmievaj sa...sak konecne vyzera ze dnes bude krasneee

pata31
autor
30. jún 2009

Tak pekny den...ja uz som v pohode...citam knizku a za chvilu mi treba aj co to porobit... 😉

reivka
30. jún 2009

ahojte 🙂 dievky kde ste?

pata31
autor
30. jún 2009

Ahoj, Reivka...ja som tu...som sa zacitala do knizky 😵 ty co porabas?

evulik6
30. jún 2009

dobre ranko...
pati tak to ma mrzi ze ta takto prehnali...

pata31
autor
30. jún 2009

Ahoj, Evulik...mna to hneva len kvoli tomu, ze to su tie AFP testy, ale teraz som vlastne v 15tt, takze este buduci tyzden by to malo byt v pohode...kedze sa to moze len do 16tt robit...ale chcela som to co najskor vediet, ci je to ok...
a ty sa ako mas? maly poslucha? kedy idete na tu dovolenku?

reivka
30. jún 2009

ja som práve umyla chladničku, lebo sme si včera kupili do kancelárie a papam zmrzlinku mňam 😝 😀

minix
30. jún 2009

ahojte kočandy, dlhšie som sa neukázala.

Všetko máme v poriadku, teda dúfam, dnes idem na vyšetrenie, končím 10.týždeň a dnes by mala byť knižka, takisto aj fotečka...tak to potom hodím do albumu a môžete sa kuknúť.

A celkom sa teším aj na materskú, lebo v robote je to dosť divné. 😒

Ale idem až poobede, takže najskôr večer.

evulik6
30. jún 2009

patka, mam sa fajn...bolia ma krize z mrchy a obcas hlava, ale inak fajn.... maly poslucha asi tak ako zive dieta, takze si to vies predstavit... niekedy da pekne zabrat...
neboj bude vsetko ok, preco by nemalo byt? na dovolenku ideme buducu sobotu a vratime sa 19teho, tesim sa, len sa bojim pocasia, dufam ze bude pekne 😉

reivka
30. jún 2009

jaaaaj evulik tebe je dobre, že už tak za chvílu idete 😒 my ideme 18. a akurát mám vtedy dostať tú sviňu červenú 😠 😠 ja mám na to nervy

a minix naša ako sa teší, no len závidieť môžeme že všetky sú tehotné aj moja kamoška je 🙄 a ešte hovorí že nechceli a ani nevie ako sa to stalo 🙄 ja som tu preto nebola nejaký čas, lebo som myslela že si musím od tohto oddýchnuť, aby som sa netrápila že sa nám nedarí ☹ ale vás mám už rada ako kamošky 😉

reivka
30. jún 2009

je to také pekné ako sa všetky tehu tešia, aj mám z toho radosť, lebo ved ked sa nemôžem zo svojho tešiť tak čo už teším sa aspoň z cudzieho tehu 😀 🙂

evulik6
30. jún 2009

minix, ahoooj...super ze si sa ozvala... tak drzim palce na kontrolu...ale isto bude vsetko ok, neboj sa nic... tesim sa na foto...

reivka vy idete 18teho? a kam? inak a tbl norethisteron su dobre na oddialenie mrchy. No buduci tyzden budem mat uz dovolenkovu atmosku, uz len budem chystat co poberieme a tak... parada... ale ideme len na 8 dni, rychlo to ubehne, ale nevadi, aspon nieco... buduci rok pojdeme na dlhsie... teraz som rada ze aspon niekam vypadneme...

reivka, nedepkuj, aj tebe sa podari, uvidis... 😉

pata31
autor
30. jún 2009

baby, aj ja by som sla na dovcu...ale nasi kupili bazen,dost velky, tak ked ho rozlozime, nafukame, naplnime a ked bude tepla voda, tak si aj ja uzijem trosku pohodicky 😉 este ovsem treba upravit teren v zahrade, aby sme ho vobec mali kde rozlozit 😀
Minix, tak super, ze je vsetko ok! 😵 tesim sa na fotecku!
Reivka..sme tu ozaj uz kamosky, sa pozname uz dobre, kazdy den vypisujeme, je to fajn 😵

reivka
30. jún 2009
evulik6
30. jún 2009

pati tak to je super ze budete mat bazen... paraaaaada...

no idem ja od vas, idem sa dat dokopy trochu a von...tak sa majte, krasny den zelam...potom sa este ohlasim...papik 🙂

reivka
30. jún 2009

evulik nooooo 18. ideme do Chorvatska do Primoštenu a mohla by som si dať tie tbl aj ked snažilkujeme, neuškodilo by to??? 😨 a ako dlho by som si ju mohla oddalovať?? lebo my ideme na 2 týždne

evulik6
30. jún 2009

reivka, pozeram pribalovy letak a moze sa aj pocas teho, je to aj na zastavenie krvacania pocas tehotenstva... ak som to spravne pochopila ... pozri ich na nete... inak sa zacinaju uzivat tri dni pred ocakavanou MS a davas si ich tak dlho ako potrebujes oddialit mrchu... to je jedno... ked ich vysadis, dostanes... ja som ich uz vyskusala a su fajn... ale zisti si to teho radsej aj u dokiho ci by to nic neurobilo keby nahodou... pre istotu 😉

evulik6
30. jún 2009

ale ja by som si ich nedavala, mozes si ich dat ked ti mrcha zacne...do 72 hodin ti skonci... ale to je zase haluz, ked uz zacala ju prerusovat...najlepsie keby si vedela ze teho nie si... 😒

reivka
30. jún 2009

evulik, práve som dočítala príbalový leták na nete od tých liekov a je tam, že sa nemá podávať ked je gravidita alebo aj predpokladaná takže 😖 asi nie, len to musím nejako prežiť

zusika
30. jún 2009

ahojte vsetky!!
blahozelam Kleo!! velmi sa z toho tesim, rovnako aj minix zdravim - super ze uz knizka.... ale chybas nam tu, tak sa skus "stavit" castejsie 🙂
mne sa chce tam spat...mala som budik o 5.20... ☹

reivka
30. jún 2009

ahoj zusi 🙂

reivka
30. jún 2009

baby práve som si vyrátala najplodnejší deň a že 19.teho no ha ha to je pekná blbosť, ved vtedy už mám mať mrchu 😅

pata31
autor
30. jún 2009

Reivka to si si podla Jonasa pocitala? Mne to tiez stale vychadzalo na mrchu 😉

reivka
30. jún 2009

no ano pati je to divne že?? no blbosť a pozri ten link čo som ti hore poslala je to zlaté 😉

pata31
autor
30. jún 2009

tie plienocky? pozerala som to...ale neviem, ci to budem vyuzivat...asi jednorazovky zo zaciatku a neskor uvidime...ty si ich davala svojim detickam?

reivka
30. jún 2009

nie až teraz som to objavila a vyzerá to zlatučko len menej prakticky

reivka
30. jún 2009

no vy sem už ozaj nepíšete 😒

mám taký pocit, že každá čo otehu tak sem už nepíše asi že načo ved už nie je snažilka 😠 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre