Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

teuflerin
2. júl 2009

no pekne patka ale tak trteba drobca nakrmit nie???hhe...tka babulky ja vas opustatm.-.tak prajem pekny dnik zatim..potom sa ozvem ako dopadlo stahovanie:D

zusika
2. júl 2009

o 3 rano jest chlieb?? rsp. vobec nieco...v ziadnom pripade, ja mam vycitky ked si dam nieco o 8 vecer....ze uz by som fakt nemala.... ty si dobra pati! 😀

pata31
autor
2. júl 2009

Zusika, musela som, lebo jak som vecer spucila ten privarok, tak mi muselo celu noc travit a potom prisiel ten hrozny hlad...ma normalne natahovalo...ty si este nemala take stavy, ze ti je az zle od hladu?? ja inac nezvyknem takto v noci jest, teraz to bolo prvy krat 😉 a dufam, ze uz ani viac krat nebude..
Teu...pevne nervy ti prajem! 😉

zusika
2. júl 2009

jasne pati, ze ked som hladna zle je, ale staci mi piskota a som OK.... no v noci sa ledva prehovorim na WC..aj ked teraz v teple sa budem castejsie.... babulky, ja som taka rada, ze som tehu tak, ze v lete este nebudem mat take velke brucho a nebudem sa tak potit.... nezavidim babam, ktorym to graduje uprostred leta...
ved vcera som sa skoro uvarila a to bol 1.den co bolo cez 30..... radost chodit vlakom, naozaj!!!

pata31
autor
2. júl 2009

baby, co som prave zazila...prisiel jeden sprosty zakaznik a zacal po mne ziapat a sa mi vyhrazat, ze mi zdemoluje kancelariu...som nechapala..ale normalne som to nevydrzala a som sa az rozrevala...este ze tu bola pri mne jedna kamoska akurat, dokonca dobehol z vedlajsej kancelarie chlapik, ze co sa to deje, tak skoro sa pobili...potom som sa nemohla sefovi dovolat, no po 5min zavolal, tak mu vynadal, ze co po mne krici..a ho nakoniec nejako ukludnil...a to vsetko preto, ze mu meskaju dvere, ale chyba je vo fabrike a nie vo mne..riadny idiot, asi sa doma s manzelkou pohadal a prisiel si zlost na mne vybit..ze ja som hromozvod, ze so mnou komunikuje, ale za to nemusi ziapat...prinajhorsom by som ho mohla aj na sud dat, za vyhrazanie, mam aj svedka 😉 a este som mu aj vravela, ze som tehotna, nech po mne neziape, bo mi je az zle..

zusika
2. júl 2009

booooze pati, to bol teda riadny idiot!!!! az ma mrazi ked si to predstavim.... neznasam taketo situacie....
chudatko, tak sa daj nejako dokopy....

pata31
autor
2. júl 2009

jaj, no uz som to predychala...sef bol akurat v snv, tak ma pozval na obed 😵
ale ked som to manzelovi povedala, tak chcel meno a adresu toho pana... 😕 😀 😀 ale mu nedam, bo to by zle skoncilo...
ale chuda moje dieta, taky sok zazilo..blbec jeden, a keby som mu nevravela, ze som tehu...nechapem, ako moze niekto kricat po tehotnej zene! 😠

zusika
2. júl 2009

ja som sa vytocila tak poroadne na zaciatku tehu a som to znasala strasne zle - bolo mi blbo.... no a teraz to muselo byt u teba otrasne...no ale super sa sef zachoval..... tak uzi si aspon pokojny vecer!!!
pa

flyangel
2. júl 2009

Ahojte kocky ako sa mate??ja som si nasla teraz poobede // 🙂

michalag
2. júl 2009

fly, potichucku blahozelam, aj ked som ti uz v inej teme

flyangel
2. júl 2009

Miska 😉 😉 😉 😉 a ja potichucky este raz dakujeeem

pata31
autor
2. júl 2009

Fly, jeeej...supeeer, gratulujeeem potichucky 😵 😵

teuflerin
2. júl 2009

ahojte babulky takze stahovanie som prezila v zdravi..vsetko je tam nanosene ideme to zajtra poprehadzovat este ako my chceme a nanosime tam oblecko, riady a podobne.....inak to bol riadny zaberak

pati..uprimne mi je luto ze akurat tak ty si musela natrafit na je..uteho typka......ale ako vidim blby ludia este existuju,.....verim ze tvoj manzel by mi dal riadnu na hubu....

fly...tebe velmi potichucku gratulujem......dufam ze si tento mesiac aj vsetky ostatne najdeme dve ciarky abudeme sa moct pochvalit ako ty

flyangel
2. júl 2009

Dakujem baby...dufam ze zajtra mi dr.povie ze co a ako..

evulik6
2. júl 2009

ahojte...

no co to tu citam??? Flyyyy, super...gratulujem...tesim sa spolu s tebou a drzim palceky... ale sa to tu hemzi tehulkami...super... o chvilu uz budete tehu vsetky...

minix
2. júl 2009

ahoj fly, supeeeeeer, tak zelam uspesne pokracovanie.

Ja som sa skusila pohrat s mojim UZV z utorka, tak sa na to mrknite, mozno tam aj nieco spoznate a uvidite, toto je najlepsia kvalita, aka mi sla. 🙂)

Budem sa snazit prispievat castejsie, ale zacinaju nam asi v robotemonitorovat, co robime, tak to nechcem prehanat. ☹

tatranka111
2. júl 2009

pati.....ak to budeš rano čítat, tak je mi luto, že si musela také niečo prežit

baby vy ste tu už skoro všetky tehulky, len ja akosi stale nič......mimochodom fly tiež sa pridávam k tichučkej gratulácii.......ako to tu tak čítam normalne je mi až do plaču, aj ja by som už velmi chcela babatko
Minulý mesiac som nemala ovu a tento zase nie ☹ ☹
božeeee teraz mam fakt takú naladu, že mi je do plaču.....no čo už ☹
A ešte rano a tu nikdy niesom tak Vám porajem už teraz DOBRE RANKO

bibi24
2. júl 2009

Tatranka ahoj, ja tu som...nemaj depkuuu, neboj...bude babo, raz urcite 😉

bibi24
2. júl 2009

Ja som len na chvilku dosla kuk, lebo mam pristup k netu. Este zajtra som mimo, ale potom sa ozvem.
Fly - skvele spravy 😉
Pekny piatkovy den snazilky a aj tehulky samozrejme. 😉

michalag
3. júl 2009

Dobre ranko snazilky a tehulky 🙂 🙂 🙂 ,

fly, velmi sa tesim na dobre spravicky 🙂

zusika
3. júl 2009

Ahojte, Fly tesim sa z teba a zelam nech vsetko dojde az do krasneho konca!!! gratulujem!! 😀

pata31
autor
3. júl 2009

Ahojte...no vcerajsi zazitok bol ozaj otrasny...mm nakoniec povedal, ze by ho nezbil, len ze by mu dohovoril...dokonca aj ocino chcel hned vediet meno a adresu...a ze keby este raz prisiel, mam im volat, ze dojdu 😉

pata31
autor
3. júl 2009

baby, no co robite? mne sa dnes nic nechce...tak surfujem po nete..akurat sa vonku chysta riadna burka..

teuflerin
3. júl 2009

dobre ranko baby akurat soom vstala a taihla si umyt hlavu...idem s kamoskou kuknut do maxu.....mamina ce kuknut jeden parfem, ze ci sa jej neoplati lepsie v tunise.....tak idem kuk....tatranka nezufaj....ani ja som neni este tehu 😕 neboj tetnto mesiac sa to hdam uz podariii

flyangel
3. júl 2009

ahojte kocky..dakujem pekne 🙂 ale potvrdene to bude az v pondelok lebo dr.ma dovolenku

evulik6
3. júl 2009

ahojte...
mna hrooozne boli hlava...asi z toho pocasia.... akurat sa tu schyluje k burke... uz aj trosicku hrmi... och...este ze maly buva, aspon je tu tichooo... idem trosku popozerat net, lebo sa mi nejako nedalo zaspat.. zelam vsetkym pekny dnik a kraaaasny vikend...oddychnite si, ahojte 😉

evulik6
3. júl 2009

este som zabudla...

tatranka, ja ta chapem.... mozno by si si mala dat od tohto tu pauzu, ked ti to nerobi dobre...alebo si poplac, potom sa ti ulavi... netreba to drzat v sebe... Ale ver ze raz to vyjde.. babo vie kedy ma prist...budem ti drzat palceky...

bibi, ako je na sluzobke? ved ty za par dni ides uz na dovcu...supeeer...ja sa tak tesim na nasu ale bojim sa ze nam nevyjde pocasie... kazdy den pozeram ako tam hlasia a vsade je tam inak...och, naozaj sa tentokrat dost obavam... 😒

minix, krasne fotecky...super.. 😉 🙂

januliatko1985
3. júl 2009

ahojte ,prisla som vas pozdravit 🙂
fly ,blahozelaam ti......tak ja mam dnes volno tak som bola na nechty aj obocie upravit,zafarbit a taaak,citim sa jak nova 😅 ,no a chcela som sa opalovat,ale kedze mam volno tak musi prsat,to je jasne,pred chvilkou taka burka bola, ze strach.....
evulik,aj mna boli trosku hlavicka,asi z toho pocasia to bude.....

zusika
3. júl 2009

nestraste tymi burkami, minuly tyzden to nevyslo, ale dnes uz fakt pojdem grilovat!!!

teuflerin
3. júl 2009

ahojte babulky..tak ja som bola v tom maxe samozrejme som skoncila v newyorkeri....a kupila si krasne letne saty a suknicku.....a co vy?tu je vyse tridsat stupnov a zatial neprsi....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre