Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

tatranka111
6. júl 2009

no ja som sa už rozhodla.......i ked neviem či sa mi to podarí....od lekára mam nariadené merat BT takže to budem mat vždy v hlaveeeeee

pata31
autor
6. júl 2009

ahojte, baby...ste toho popisali za tu chvilku, co som pracovala 😉 😀
u nas fajne hrmi, blizi sa burka...
a ja prave pucim kysle ryby 😀 😀

tatranka111
6. júl 2009

mnam mnam si mi urobila chutky.....ja by som si tiež dala 🙂

pata31
autor
6. júl 2009

Tatranka, asi tazko na to budes nemysliet, ked budes merat bt...ale sak mozno sa to aj tak podari, hlavne aby si mala tu ovulku... 😕

pata31
autor
6. júl 2009

ja som si ich rano kupila, som presla okolo pultu, ze nie, to nekupujem, ale som sa predsa vratila a kupila...mne poobede taketo jedla chutia...kysleeeeeeeeee 😀 😀
vecer ideme s mm na veceru...a mi kupil aj knizku pre babatko od narodenia...resp. som mu povedala, ze chcem taky darcek 😉 😵

tatranka111
6. júl 2009

pati
ved to hlavne aby bola ovulka......ja už neviem či mam počkat ešte tento mesiac či príde, alebo mam íst už teraz k dokimu

pata31
autor
6. júl 2009

hmmm...no to ti neviem poradit...ale nechodis k nemu pravidelne, ked ti kazal aj bt merat?

janurka
6. júl 2009

ahojte žienky tak ako sa mate? zusi gratulujem ku knižočke... 🙂 joj to je radosť... inač ta rozpravočka je prekrásna....

zusika
6. júl 2009

ahoj Janurka.... 🙂 dakujem.....
snazilky, ja naozaj s vami citim!!! a silno vam drzim pasticky....

reivka
6. júl 2009

patka, tak to bude chlapec ked ti chutí kyslé 😉

pata31
autor
6. júl 2009

Reivka, mne doobedu sladke a poobede kysle 😀 zeby dvojcata? jedno sa ale muselo schovat v tej maternici velmi dobre!! 😅 😀 😀 😀 😀
no idem ja baby, idem s mm na veceru oslavit meninky 😉

tatranka111
6. júl 2009

zusi
dakujeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂 za tie pasticky 🙂

teuflerin
6. júl 2009

ahojte babulky..akurat asom prisla domkov dali sme si veceru a ideme kukat nejake filmiky v telke ale ked tam nic neni bozeeee...a co nove hm?

tatranka111
6. júl 2009

ahoj teu
aj my sme sa predchvilkou vratili......idem ešte urobit niečo papat manželíkovi 🙂 🙂 🙂..........a potom už mam konečne pokoj.....mimochodom dnes prišla mrcha, ale iba taká slabulinkááááá chvalabohu 🙂 🙂 🙂

teuflerin
6. júl 2009

no tak to moze cosi byt..hhe.....ked je to slabulinke.....joj ale men sa strasen nic nehce, aj ty si taka unavena, zajtra idem ku malej zase..mne je strasne ked cele dni travim s babatkom a nemozem svoje...dufam ze sa zadari uz

reivka
6. júl 2009

baby pred chvilou davali v spravach,že 13 ročná cigánka porodila a nepozná otca toho decka, no a zdravé normálne ženy sa snažia a nič, ja toto ked vidím .......... 😠 😠 😠

tatranka111
6. júl 2009

teu
no u mna to určite nieje predzvest tehu ja mam už druhý mesiac anovulák ☹

revi
nooo pekne toto nieje spravodlivé.......ale ja to už začínam brat normálne, ten stres okolo toho všetkého mi asi aj tak nijako nepomože

reivka
6. júl 2009

nooo sú to ale telce tie cigane no že v 12-tich sa s niekym koho nepoznala ani meno po.... v podchode a hned bola tehotná !!! 😠 😝

tatranka111
6. júl 2009

revi
jasné, že toto vie rozčúlit, hlavne tie ktoré po babatku túžia a nedarí sa ☹
Mne je jedno či je to cigánka, alebo černoška či čínanka no som toho názoru, že je to ešte decko (možno sa o to dokáže postarat, no s velkou pravdepodobnostou ho bude vychovavat jej matka alebo skončí v domove) a toto sa mi nepáči......dnešné decká sa do všetkého hrnúúúúú a nemyslia aké to može mat nasledky.....hlavne, že si užijú

teuflerin
6. júl 2009

no kks baby tak so je sila....ma asi porazi z toho...supa ty kks......co idete inak pozerat baby?hm?dajte tip

tatranka111
6. júl 2009

teu
ja asi skončím na nete....dnes 🙂

teuflerin
6. júl 2009

nepali mi tatranka......jako skoncis?ze uz koncis??? 😀

reivka
6. júl 2009

no ja neviem, máme zapnutú jojku a niečo tam beží nejaký film, tak asi to

tatranka111
6. júl 2009

teu
akože budem tu na nete......idem sa najest, povysávam a potom budem už len tu 😵 😵

teuflerin
6. júl 2009

jaaaaa..no ja akurat kukam cosi na jojke..nejyk unos ci co tak som zvedav ao to bude zac..uvidime......ale pojdem pomalinky do postele lebo zajtra asi pojdem ku tej malej tak uvidim

tatranka111
6. júl 2009

ok ja už som v posteli.......je tu horuco a ten notebook ma ešte aj zohrieva
ja mam malé deti na očiach stále.....švagriná ma trojročnú dcerku a sestra ročnú 🙂 🙂

evulik6
6. júl 2009

ahojte... dnes bolo fajne...boli sme s dadkom vonku,potom v TN na nakupoch a prisli sme vecer...

pati, neboj bude vsetko ok

bibi, ak sem prides, tak zelam stastnu cestu a krasnu dovolenku... uzi si to 🙂

janurka
7. júl 2009

ahojte babulky... ako ste sa vyspinkali? Ja dosť zle... Včera poobede na mna dolahla chripka alebo čo ... Hlava a cele telo ma tak neskutočne boleli, že som myslela že umieram... Tak som si dala cesnak (prirodne antibiotikum) vareny zemiak na hrdlo a studene obklady na hlavu... ked prišiel mm domov tak len zalamal rukami a nevedel čo so mnou 😅 . V noci som sa zobudila na to ako mi je zle a ta chut cesnaku v ustach mi nepomohla bak 😖 .
Ale dnes je mi už trošku lepšie tak dam asi aj dnes cesnak a zemiak a uvidim že čo a ako...

zusika
7. júl 2009

janurka, ale to nie je nic moc ak chripka....mozno si len silnejsie prechladla tymto pocasim....davaj na seba pozor leto teraz je tp pre mimi nebezpecne!!!

janurka
7. júl 2009

no ved ja viem zuši ved sa bojim ked chripka... lebo to je najhoršia pliaga... ale dnes mi je lepšie a ten cesnak mi fakt pomaha... keby som nebola tehul tak ani cesnak nejem neznašam ho ... ked tak len v malinkom množstve ale nie cely surovy stručik zjest 😖 bleeee... ale kvôli mimi urobim všetko 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre