Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

teuflerin
11. júl 2009

ahojte babule..tak evulik ty sa nam vrat v poriadku

a babulky ako sa mate, ako vikendikujete?tusim aj januliatko ide zajtra ci kedy na dovcu tak si davaj pozor a stastnu cestu..co nove?

pata31
autor
11. júl 2009

ahojte, zdravim vas...az dnes som sa dostala na net...som fest unavena, ale uz mam tri dni za sebou, uz len zajtra do druhej a vystava konci...budem happy, lebo to bude na dlhooo posledna vystava za mnou...
Evulke krasnu dovcu prajem...

dnes mi jedna znama vestila nad rukou retiazkou..tak jej vyslo, ze budem mat prveho chlapca a potom este dve dievcata...tak uvidime, komu vyjde typ, ci susede, ze dievca, ci tej znamej 😉 😵 o mesiac uz hadam budem vediet po utz...

monika0001
11. júl 2009

pata ja tipuje prvé dievča....

pata31
autor
11. júl 2009

🙂 myslis? chcela by som 😉 no ale nech je hlavne zdravucke 😵
a ako sa mas?

reivka
11. júl 2009

baby kde steee?

reivka
11. júl 2009

ja sa chcem len požalovať, lebo dnes som mala taký hlien, to bol asi ten predmenštruačný ☹ no fasa....... a to NEmám dostať mrchu o týždeň 😒

teuflerin
12. júl 2009

ahojte baby..tak ako????...ja osm sa akurat vratila z tury...boli sme na klaku...vystup na hodku a pol, zostup trval dve..a mam uz dnes dost

reivka neboj, pokial neni mrcha tak to nic neznamena nie?sak to mohol byt hlien nejaky uhniezdovaci alebo tak nie????,sak uvidis..idem ja sup do sprchy lebo som znicenaaaa.....

pata31
autor
12. júl 2009

Ahojte...ja uz mam konecne po vystave 🙂 ...a idem sa kupat do bazena, bo vcera mm vsetko pripravil, ze sa dal rozlozit, voda sa pol dna napustala do neho a dnes je fajna teplucka, tak sa idem trosku vyvalit, zrelaxovat 😵
Reivka...a ktory dc si?

reivka
12. júl 2009

pati asi nejaký 22dc? 😅

reivka
12. júl 2009

babyyyyyy vy nepíšete ja sa nehráám 😒

tatranka111
12. júl 2009

ahojte babule 🙂 je tu ešte vobec niekto? 😒

reivka
13. júl 2009

ahojte

včera sa mi objavili také akože 2 kvapky alebo skôr taký červený hlien aj som si myslela že sa mi rozbieha mrcha, som sa potešila že na dovči nebude a potom už nič ani dnes 😒 tak môžem čakať dalej

a včera aj dnes som plakala 🤐 😢 keby ste vedeli aké je to pre mňa ťažké vidieť vo svojom okolí stále tehotné ktoré nechceli dieťa ☹ a mňa napadá "čím si ja nezaslúžim mať dieťa?!"

michalag
13. júl 2009

Ahojte 🙂

reivka, to mohlo byt uhniezdovanie, kolky DC alebo DPO si?

reivka
13. júl 2009

miška ja som 23 dc ale neverím

reivka
13. júl 2009

a dpo netuším 😅

michalag
13. júl 2009

reivka, na mrchu je skoro, tak mozno to predsa len vyslo, ale jasne lepsie je ked si nic nenahovarame a potom sme milo prekvapene ked to vyjde 😉 🙂

michalag
13. júl 2009

ani nevies kedy bola zhruba ovu?

reivka
13. júl 2009

myslíš? tak ked to do piatku nedostanem, tak skúsim test aj ked bojím sa sklamania, ale sobotu skoro ráno odchádzame na dovču a to asi nebudem stíhať testovať (alebo nebudem musieť ☹ )

reivka
13. júl 2009

no asi tak 9 - 12 dní dozadu mohla byť ovu 😅

reivka
13. júl 2009

ved my sme na tom s cyklom tak nejak rovnako

pata31
autor
13. júl 2009

Ahojte...reivka, prepac, ze som vcera uz nepisala, ale boli sme vonku skusat bazen...aj ked bola nakoniec studena voda, tak som sa nekupala a potom sme opekali...a jak pise Miska, mozno to bolo uhniezdenie... 😕
no a ja som dnes jak taka vyrygana krupa (prepacte za vyraz, ale ozaj sa tak citim)...najradsej by som cely den spala, ale mam pracovne povinnosti, takze musim cucat v praci 😒

michalag
13. júl 2009

no ak si dnes zhruba 9DPO, tak v piatok by ti uz mal testik ukazat aspon tienik 😉 🙂

michalag
13. júl 2009

ahoj patka 🙂

reivka
13. júl 2009

jeeeej miška ty si zlatá to by bolo pekné žeby sa rozprávky diali naozaj? 🙂 že tienik 🙂
tak uvidíme ak dovtedy nedostanem
miška ty už si profík, všetko o tom vieš 🙂 a aký by som musela mať krčok?

ahoj pati nevadí, hlavne že tebe aspoň bolo dobre, tešila si sa z bazéna, aj my budeme mať, práve nám robotníci naň kopú jamu 😀

michalag
13. júl 2009

reivka, to by bolo super keby konecne pribudla dalsia tehulka 🙂 ..... krcok pokial by si bola tehu musi byt zatvoreny, tvrdy a nizko cize lahko nahmatatelny, ak ma sa blizi mrcha, tak je naopak makky, pomaly sa otvara a je hore (tazko dosiahnutelny) .... dufam ze som to vysvetlila dobre 😅 😝

michalag
13. júl 2009

reivka, ja mam mrchu dostat v utorok az stvrtok, tak ak budem mat chut tak skusim mozno test v pondelok, ale ja velku sancu tomu nedavam kedze ma uz zacinaju boliet prsia a u mna to znamena PMS 😝

reivka
13. júl 2009

no to by bolo super miška noooo veru
no tak si ho skúsim odsledovať a akože koľko dní pred mrchou víjde hore? 😅

reivka
13. júl 2009

práve varím popri tomto marhuľový džem 😝

michalag
13. júl 2009

u kazdej to je ine, musis sledovat, ak chces dam ti sem link a mozes citat o tom krcku

reivka
13. júl 2009

ano daj 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre