Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

reivka
15. júl 2009

babyy ja už ked to dostanem, tak si rovno lahnem na zem, aby som sa nemusela hádzať a len sa rozlejem na kolomaž 😀

michalag
15. júl 2009

reivka, ano tam kde su kriziky bol keksik 😉
patka, aj ja som zvedava ale na palickove 😝 😀 , nie tie snehobiele

michalag
15. júl 2009

reivka a kedy sa mate vratit, aby sme ta tu ocakavali ako si dopadla

reivka
15. júl 2009

😀 1. 8.

pata31
autor
15. júl 2009

ja tiez nie som zvedava na snehobiele!!! 😉

reivka
15. júl 2009

no paťka tak aby sme ťa nesklamali 😝

reivka
15. júl 2009

miška ale môžem ti aj teraz povedať ako dopadnem 😀

michalag
15. júl 2009

reivka, my si uz z toho robime dobru srandu 😝 😀 😀 😀

reivka
15. júl 2009

😀 😀 ved kto by to vydržal tak dlho s nervami, raz nás to muselo niekde streliť 😀

michalag
15. júl 2009

😀 😀 😀

reivka
15. júl 2009

no ved ked raz nie som tehu, tak mi ani svätená voda nepomôže tak čo 😅 😀

michalag
15. júl 2009

reivka a co drobci sa uz tesia na dovcu vsak?

reivka
15. júl 2009

noooo včera sme boli zas na kupku, že aby si zvykli na slnko a voduuuu a bolo fajn, len ja s nimi 🙂

reivka
15. júl 2009

viete čo??? ale ja mám normálne strach z tých testov, že aj keby mi vyšiel s nejakou tou čiarkou tak čo tu čítam, tak baby mali pozit. a potom nič z toho 😨 😕

reivka
15. júl 2009

teda hlavne som bola preto s deťmi na kupku aby som ja nebola biela pri mori 😅 😉

reivka
15. júl 2009

už som pracovala dosť, idem domov, večer vás kuknem, lebo teraz volakde vegetíte 😉

michalag
15. júl 2009

ja vecer nakuknem, kedze som volala mamine a pravdepodobne s nami nejde, takze pojdeme od nas 😉

pata31
autor
15. júl 2009

cafte, ja som mala zakaznikov, aj sef dosiel, takze bolo rusno 😉
no babenky, hlavne aby ste sa vy nesklamali..a Reivka ten dnesny optimizmus aby ti vydrzal 😉
boze, dnes je riadne horuco 😝

michalag
15. júl 2009

patka, ved preto to beriem z rezervou 😉 a hovorim ze pride a potom budem racsej milo prekvapena ked ......

a ty kedy koncis v praci? ... fuj to mi hovor nam do kuchyne aj do izby svieti od 11:30 slnko az kym nezapadne 😠

reivka
15. júl 2009

babyyyyyyy už som doma, aj prádlo som zvesila 😀 ja mám optimizmus len ked je takto pekne slniečkovo, mne to dobíja baterky normálne, lebo mi je stále zima, ešte pred chvílou som mala studené ruky 😀

pata31
autor
16. júl 2009

cafte...no co dnes porabate?
ja sa zase parim v kancliku a to uz aj poprsalo, ale hnusne dusno je stale...asi si dnes pojdem kupit ventilator ci co 😉
Miska ja robim do piatej..
Reivka, ty si jak moja segra, tiez ma stale studene ruky..
Jej, vcera som sa kupala v bazene...konencne bola dobra voda a bolo to super! Fajne som sa osviezila 😵 a sme sa mm kus posalili 😀

zusika
16. júl 2009

caute.....pati, ale ty poroadne drazdis tym bazenom!!!!
ja na cinziaku mam aspon vanu 😀

pata31
autor
16. júl 2009

Zusika, prepac, ale je to ozaj parada...a mame taky velky, ze sa v nom da aj poplavat..ma 4,5m priemer 😉 bol to skvely napad od mamky, ze ho kupila 😵
inac ja som od dnes v 18tt...a dala som aj foto bruska...aj ked to moje sadlo trci najviac 😅 🙄

pata31
autor
16. júl 2009

dnes tu nikto nie je? 😒

zusika
16. júl 2009

pati, pekne brusko!!! 🙂

reivka
16. júl 2009

ahojte 🙂
pati ja sa furt rehocem na tych tvojich tienikoch na testoch, ked to vidim, lebo ja tam nič nevidím 😀 ja keby som mala také testy tak ich zahodím a už plačem že nič zase 😀

zusika
16. júl 2009

ahoj reivka, ja som tiez prave pozerala album jednej baby.....ona sa uz vytesovala ze ako ciarky a ja pozeram...6 testov a ja som nevidela nic...to ked pozriem tie moje dialnice.... tiez by som asi reagovala ako ty, ze nic..keby som mala iba tienik.... uuuplne tenucky tienicok.....
ale vidis, Pata ma asi lepsie oci 😀

pata31
autor
16. júl 2009

Reivka...nazivo bolo ten tienik lespie vidno ako na fotke 😉

pata31
autor
16. júl 2009

baby, pekny vecer prajem, ak tu niekto nakukne...

reivka
16. júl 2009

no ahojte 🙂 no vy ale píšete, nezoderte prsty 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre