Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
13. aug 2009

uuha, tak to neviem, ale asi by som nedala, bo ho bude naduvat z toho cesnaku... 😅

anchel
13. aug 2009

Zdravím vás, kto by mi vedel poradiť, ako sa správať po miilovaní, aby čo najviac spermií ostalo vo mne? V akej polohe byť alebo nijako tak? Ďakujem

pata31
autor
13. aug 2009

Ahoj, Anchel...no najlepsie je po milovani si dat vankuse pod zadok, aby to z teba nevytieklo...tak na polhodinky aspon...ja som to tak robila a ujalo sa 😉

pata31
autor
13. aug 2009

baby, tak zajtra vecer sa ozvem, ako sme dopadli na ultrazvuku...majte sa zatial!!!
🙂

janurka
13. aug 2009

ahoj anchel. Tak nam sa to podarilo tak že večer ( potom) som vynechala sprchu a ostala ležat az do rana , a podarilo sa...
inač ja mam už vysledky z tej krvi - tak všetko je v poriadku chvala bohu... Obrovský kameň mi padol zo srdca... 😀

januliatko1985
14. aug 2009

dobre ranko baby...ta kde ste vsetky?

bibi24
14. aug 2009

Dobre ranko 🙂
Patka, som zvedava, ako dopadne utz. Janurka, supeeer, ze mas v poriadku vysledky 😉

Januliatko, aj ja mam cystu. Na pravom vajecniku a ma 2,9mm. Ty mas aku velku?

januliatko1985
14. aug 2009

ahoj bibi, ja ju mam na lavom a ma 2,5mm, dufam, ze praskne pri najblizsej ms a potm 8dc mam ist k dr a mi spravi utz......sme na tom rovnako asi nie

bibi24
14. aug 2009

Jani, ja tie cysty uz ani neriesim nejak. Raz ju tam mam, raz nie, uz niekolko rokov to tak je. Naposledy v juni som tam nic nemala a teraz, o 2 mesiace zas. Nechapem. Ale mna nic neboli, ani neviem, ze ju mam. Ani dr to nejak neriesi, lebo zatial nesposobuje problemy, nerastie a pravdepodobne zase praskne.
Ja tiez mam ist na utz, ale kvoli folikulometrii a na krv kvoli hormonalnemu profilu.

januliatko1985
14. aug 2009

bibi, tak nam obom drzim silno palce, nech nam len prasknu a sup sup bude skoro babo, mne este pichol tu vyvolavacku tak uz ma boli brucho od vcera tak cakam , ze ms coskoro pride, nehc idem na ten utz a budem vediet aj vysledky co mi robil dr

bibi24
14. aug 2009

Tak drzim palce Jani aj ja tebe...potom daj vediet, ze co a ako 😉

januliatko1985
14. aug 2009

jasne bibi....
pati tak ako na utz?vsetko ok? 😵

pata31
autor
14. aug 2009

cafte, tak vsetko ok...a mozme kupovat ruzovu vybavicku 😵 😵 😵 bude Tamarkaaaaaaaa 😀

michalag
14. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
pati, jeeej super blahozelaaaam k dievcatku 😉 🙂 😵 😵 😵 .... inak zmen si info v passe 😉

pata31
autor
14. aug 2009

diky, jasne, idem si zmenit...som zabudla 😉

michalag
14. aug 2009

ako to pekne ukaze 😉 🙂 ... my zajtra s malym odchadzame do BA, tak uz teraz mam strach z cesty, kedze ideme vlakom, ale snad to prezijeme 😅

michalag
14. aug 2009

a vy co planujete na vikend???

pata31
autor
14. aug 2009

uz som pridala aj fotecky 😵
my zajtra neviem co...nic vynimocne...popratat a tak a v nedelu mame oslavy...sa nam nazbierali narodky, meniny v rodine,tak to naraz oslavime 😉
a co idete v BA? a neboj sa vlacika, urcite sa mu to bude pacit 😵 lepsie ako ist busom...

evulik6
15. aug 2009

ahojte...zelam vsetkym pekny vikend...

patka, gratulujem k dievcatkuuuuuuuuuuuuu...krasa... 🙂

janurka
17. aug 2009

dobre ranko. Patka gratulujem k dievčatku ... 😉 fotečky sú kráááásne... no sestre tiež povedal na 4dečku dievčatko a je to chlapina jak repa :DDD

evulik6
17. aug 2009

dobre ranko dievcata...ako sa dnes mame? co mate v plane? ja idem dnes kadernicke trosku sa skraslit, a musim nieco uvarit, lebo vcera sme neboli doma. No idem sa napapat, bo som hladna ako vlk :D

janurka
17. aug 2009

ahoj evulik. Ja sa dnes už len dobalím dokúpim posledné veci a ráno o pol 6 fičíme z domu.... 😀

evulik6
17. aug 2009

ides na dovcu janurka? 🙂

pata31
autor
17. aug 2009

cafte...no dakujem 🙂
janurka...nestras, ze by sa mohli pomylit 😕 aj ked viem, ze to nie je na 100%, ale si myslim, ze to tak bude...

bibi24
17. aug 2009

Pati, no to je super sprava, ze dievcatkooo 🙂 jeeej

pata31
autor
17. aug 2009

inac zajtra idem na utz zase, k mojmu dr...tak hadam sa aj tam ukaze, ze sa nebude skryvat...

janurka
17. aug 2009

neboj pati moja sestra je vo všetkom vynimka 😀 takže isto sa nepomylil

pata31
autor
17. aug 2009

no dufam, ze nie, bo uz sme zacali nakupovat v dievcenskych farbach...z utz sme sli rovno do Tesca a sme kupili pyzamka ruzove, fialove 😉 😀 😀
joj, ale sa neviem vynadivat na tu fotecku, ako sa na nas usmiala 😵 a bol to ozaj krasny zazitok a hlavne pre mm, lebo on doteraz nevidel nase babo, len na fotke, co som doniesla...aj to bolo len na zaciatku tehu, len taka bodecka...ale to video je ozaj super...trva asi 15-20min., je tam zaznamenane vsetko, co dr robil, aj normalny 2D utz, a potom aj to 4D...a fotecky som si spravila z videa 😉 a vlastne nam aj vytlacil jednu fotku, ale len 2D a je tam hlavicka len..resp. vidno tam lebku..a je to skor strasidelne 😀 😀

januliatko1985
17. aug 2009

ahojte baby.....pati, takze Tamarka,to je super...blahozelam🙂

pata31
autor
17. aug 2009

diiik...uz len nech vydrzi v brusku do decembra a nech je zdrava, ked sa narodi...a budem naj happy na svete 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre