Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
24. mar 2009

no desmodka...ved to ze prave ze si to dala vypocitat... o tom hovorila...tusim ze tu na nete je aj o jonasovi pisane a neviem ci som to aj tam necitala...uz si nepamatam presne...

tak pata, netreba to zase prehanat, nech su aj spermijky dobre, silne a rychle 😀 najlepsie ked tak kazdy druhy vraj...ale vies, niekto si vrzne raz za cas a hned je teho a niekto sa moze aj celu noc po sexe na hlave stat a aj tak nic..... my sme uz dvakrat snazili na ovulku a nic... a mam taky pocit ze nam sa podarilo babo po ovulke 😕

pata31
autor
24. mar 2009

tak na hlave sa zatial nechystam stat 😀 😀 😀

pata31
autor
24. mar 2009

sak ja viem, ze to netreba prehanat...na prehananie ani neni cas a sila...takze ziadne strachy...sexualne masiny sa z nas nestanu 😝 😀 😀 😀

evulik6
25. mar 2009

dobre ranko babulky...

ako sa dnes mame? ja celkom fajn...

a tu je moj grafik:
http://www.fertilityfriend.com/home/2507d8

moni1412
25. mar 2009

pata ved to, ze desmodke to vychadza 🙂 nerozumiem tomu 😀 ja uvidim ci nam to vyjde v maji 😀 tesim, tesim 😅 😀

pata31
autor
25. mar 2009

Ahoj, Evulik...mne je dnes nejako divne, kruti sa mi v hlave...ale to bude asi zo stresu, bo ja sa stresujem pre vsetko 😔
moj grafik:
http://www.fertilityfriend.com/home/pata31
co ides dnes robit? pocasie je hnus, na prechadzky to moc nevyzera...

evulik6
25. mar 2009

neviem pata co budem robit dnes....idem k zubarovi o jedenastej som objednana a potom pobede ma prist sestra, tak neviem co vymyslime... ale vonku je dost zima, ale slniecko u nas svieti, no neviem ako sa to cele vyvinie este...

evulik6
25. mar 2009

a vy mate babulky co dnes v plane?

evulik6
25. mar 2009

sakra, to som chcela poslat inde... 😀 😀 😀

pata31
autor
25. mar 2009

ides k zubarovi? 😖 tak drzim palce...no ja som v praci, takze zatial ziadne ine plany...pocuj, co to znamena to C-cko a E-cko v tvojom grafe?

evulik6
25. mar 2009

to si zancis hlien ked mas...skusam to prvykrat, tak ani neviem ci dobre 😀

moni1412
25. mar 2009

pata streser? 😀 mozme zalozit klub, ak chces 😀 ja som taka ista 😒

pata31
autor
25. mar 2009

aha, tak uz viem 😵 mne sa toto uz nechce...inac rano zakazdym zobudim manzela, jak zapinam digi teplomer a jak meram...on ze co to tu pipa? 😀 😀 😝
hej, Moni, ja stresujem a trapim sa kvoli malickostiam 😔 ...ale mam kamosku, co stresuje raz tolko 😝 takze nie som na to az tak zle 😵 ale dnes mi je ozaj divne...sa mi kruti v hlave stale a ma aj picha v podbrusku...ze by sa takto ovulka hlasila? 😕

evulik6
25. mar 2009

pata ja neviem ci to moze byt tak skoro, ale ja mam asi fakt ovu...spodok brucha ma trosku boli, mokro mam... no neviem... ale mozne to je 😵

evulik6
25. mar 2009

pata, este k tomu hlienu... ja si krcok nekontrolujem....to len podla toho vytoku sa orientujem ze co asi... vacsinou na toaletaku to zbadam 😉

pata31
autor
25. mar 2009

asi sa nam ta ovulka rozbieha 😵

pata31
autor
25. mar 2009

tak co porabate? ja som mala trosku viac prace, tak som sem nestihala kuknut...

moni1412
25. mar 2009

nejak tu je dnes mrtvo 😅 my sme boli s malym na poradni a ockovani, tak ocakavame teploty 😖 to budu dni najbliszie 😔

evulik6
25. mar 2009

ahojte..moni mava maly teploty? my sme nemali z ockovania ani raz... a viburcol cipky nepouzivas? tie mi odporucila dadova dr. ze su dobre, aj po ockovani...davaju sa aj ked nema teplotu, su take ukludnujuce... a obklady studene na ten vpich treba... jooj, moje,... mi ho je luto ze mava teplotky...kazde dieta to inak znasa nooo... 😖

pata31
autor
25. mar 2009

cafte..tak ako maly Denisko? Ma teplotku? Viem, ze aj bratove a segrine deti mali trosku zvysenu teplotu po ockovani a bolavu nozku...no je to neprijemne pre deticky, skoda, ze sa to neda inaksie davat 😨
Evulik dnes, zajtra snazilkujeme? 😉 my dnes setrime spermijky, aby zajtra bolo dostatok 😉
joj baby, poznate to, ze mate na nieco chut, ale neviete, na co? ked som prisla z roboty som prehladala mraznicky, chladnicku, spajzu a nenasla som nic, co by som si dala 😒 tak nakoniec mangel navrhol cviklovy salat mnamky a este aj vajickovu pomazanku na ranajky som spravila...a este peciem chlebik v pekarni, takze ranajky budu žúžo 😝

pata31
autor
26. mar 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/pata31
bra ranko...dnes rovnaka teplotka uz treti den 😕
Evulik, dnes nedavas grafik? Cakam 😝

evulik6
26. mar 2009

dobre ranko ....

http://www.fertilityfriend.com/home/2507d8

pata mi sme vcera keksikovali, asi aj dnes, bo minuly mesiac sme skusali v den ovu a nic, tak teraz vyskusam pred ovu a uvidime... ale myslim si ze nic z toho nebude, bo stale myslim na babo tak urcite zase nic... jooj, neviem ako sa od toho odputat zase...asi si vsugerujem ze ho nechcem alebo co 😀

pata31
autor
26. mar 2009

ahoooj 😵 no len sa snazte, my sme si vcera setrili na dnes, aby ich bolo dost 😝 chcem dnes aj vinko kupit, ze si spravime pekny vecer 😵 a ked sa to nepodari tento mesiac, tak asi prestanem sem chodit ci co, aby som na to tiez nemyslela 🙄

evulik6
26. mar 2009

no ja pata ak tento mesiac zase nic, tak ja uz fakt nemeriam...

moni1412
26. mar 2009

evulik mavame po kazdom ockovani. vcera to vyzeralo celkom ok, mal zvysenu, v noci mu ustupila, ale rano uz dost, tak cipkujeme 🙂 my mame odskusane panadol baby cipky a pomahaju, tiez aj ked nema teplotku, ked mu sli zubky a bolelo ho to 😒 ale asi max. do zajtra, verim ze to potom prejde 🙂 ale nevyzera ze by mal teplotku - u nas cim vyssia, tym väcsi rehot zo vsetkeho 😀 berie to sportovo 😀

ja som prestala merat ked som uzivala tie hormony, neviete preco som nezacala ked som ich dobrala? 😀 😕 😨 🙄 lebo ja nie 😠 asi zasa zacnem od najblizsieho cyklu 🙂 aj ked ideme podla Jonasa, pre zaujimavost 😀

drzim palce, baby 🙂 🙂 😉

evulik6
26. mar 2009

moni, tak to este celkom dobre znasa... chudatko moje male... ale to prejde, bude dobre... panadol aj my pouzivame, su fakt dobre, ale tie davam iba ked ma horucku... inak som davala ten viburcol ked mu isli zuby alebo po tom ockovani... len tak preventivne...

neviem preco si prestala merat, ale ja uz prestanem ...este tento cyklus, zistim si LF a skoncim... mne aj v den mrchy ukazuje dost vysoku teplotu ...minule som mala 36,7 , a o dve-tri hodiny mi prisla svina jedna 😀

moni1412
26. mar 2009

evi 😀 😀 😀 a merias v rovnakom case kazdy den?

vibrucol to nie su homeopaticke? uz som o nich pocula. no musim ich zaobstarat 🙂dik za radu 😉

evulik6
26. mar 2009

nemas za co moni...

ano meriam v ronkakom case kazdy den... nechapem to... 😝

pata31
autor
26. mar 2009

Evulik, to sme mali vtedy ciernu sobotu...vsetkym naraz prisla mrcha 😀 dufam, ze teraz nam naraz nepride 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre