Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
16. sep 2009

Bibi...ale tak to by ti mal dr teraz povedat, ze co dalej, nie? ale aspon uz viete, kde je problem...a neviem, ci to vas poslu na umele oplodnenie alebo co..netusim... 😕

reivka
16. sep 2009

ahojte, baby vy to tu máte aké vážne 😒 no som zvedavá ako niki

bibi24
16. sep 2009

Pati, u toho dr bol len manzel sam...a on nas odporucil este k urologovi...ale tak neviem, ze co. Ci si ma nejakeho pohladat, alebo mame ist na caru, alebo neviem....dam vam vediet ked sa nieco nove dozviem.

pata31
autor
16. sep 2009

Bibi, ok, budeme cakat, co mas noveho...
a ako to znasa manzel? 😕

barchee
16. sep 2009

ahoj baby, sme na tom rovnako ako bibi...presne tak isto ☹ ...babulky, moc vám držím palce s bábatkami, iste ma pochopíte, ale vôbec nemám chuť prispievať, takže sa s vami lúčim 😔

pata31
autor
16. sep 2009

Barchee...tak to mi je luto...velmi vam drzim palceky, aby ste uz onedlho mali babatka v bruskach!!!!

asi tato tema uz definitivne upadne... 🙄

desmodka
16. sep 2009

cavte zeny :D som domaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jak upadne, co to tu citam??? 😖
jak sa maaate?????

pata31
autor
17. sep 2009

no ahoooj, Desmodka!!! 🙂 Ako bolo na dovolenke????????? mas fotecky?
nejako tu uz takmer nema kto pisat..

kleopatris
17. sep 2009

ahoj patka 🙂

no pozeram, ze sa to tu fakt nejak vyludnilo ☹ skoda, ja som sice neprispievala, ale rada citala 🙂 tak je nacase sa vratit, ze 🙂 v podstate sme skoro vsetky "zakldatelky" uz tehu 😵

no k mojim nevolnostiam... u mna uz asi neprestanu do porodu, aj u mamky a segry skoncili az porodom...som dufala, ze ja budem ina, ale asi nebudem 😅
ja mam inak dnes kontrolu a dufam, ze mrna prezradi co je zac 😀
a ty ako sa mas? dokedy pracujes vlastne?

pata31
autor
17. sep 2009

ahoj, Kleo...tak to ti nezavidim tie nevolnosti...mna nastastie obislo objimanie zachodovej misy 😉 a aj priberas, ked tolko grcas? no potom napis, ze ako ti dopadol utz...ci sa male ukazalo.. 😵
no trosku sa nam to tu vyprazdnilo...Evulik chodi do prace, este keby sa jej podarilo otehu, a Desmodke..no a aj ostatnym babam, co tu potom zacali chodit, tak by sme boli veeelmi uspesna tema 😉

a ja sa chystam 7.11. na matersku...ovsem ak mi dr este nezmeni termin...ale to maximalne o 5 dni...uvidime..inac sa mam ok...mala kopka o sto sest 😵 ..a ty este necitis pohyby? okolo 20tt by si mala zacat..
tak potom napis...aby tema neupadla 😉

kleopatris
17. sep 2009

no ja uz som citila motylikov v 14.tom tyzdni, som sa pytala aj Dr. ci je to mozne alebo mi sibe 😀 a ona ze s mojim bruchom to mozne je 😵 no a kopkanie take prave citim asi od konca 17.teho tyzdna 🙂 uz aj manzela pokopalo, aby neprisiel z kratka 😀

joj tak este mesiac a pol a uz budes domka 🙂 ja sa uz tak nudim v praci, nemam co robit, lebo uz zobrali nahradu za mna, a dali mu cast mojej prace aby mal co robit....normalne ti zavidim 🙂 a uz mas aj trosku obavy pred porodom? ci este na to nemyslis?

a ja grcam len rano, este nalacno, len vodu a zlc 😝 takze celkom to je ok, som na zaciatku chudla, ale teraz myslim, ze to ide pomalicky hore 🙂

pata31
autor
17. sep 2009

jeej, tak super, ze uz citis...ja som od 19tt citila.. 😵 a teraz kope a sa kruti...az to boli niekedy 😉
no ja sa uz tesim, ked nebudem musiet do prace..tiez sa trosku nudim, ale to ako kedy...niekedy neviem, co skor...ale tiez uz zaucam kamosku, ona je po materskej..
a obavy z porodu..no obcas hej, ale radsej na to moc nemyslim 😅 dufam, ze to vsetko bude ok...treba mysliet pozitivne 😉 a zacala som chodit na predporodnu pripravu, tak hadam mi to pomoze potom...aj ked manzel nechce ist so mnou, tak to budem musiet sama pretrpiet 😉

kleopatris
17. sep 2009

s tebou k porodu? ci na pripravy? to moj sa zase hrnie vsade, ani by tak nemusel 😀 aj pri vsetkych kontrolach a uzv je u toho.
inak to je fajn, ze ta kamoska pocas materskej zaskoci 🙂

vidis patka, kedy sa ti prosim ta zacali roztahovat panvove kosti? nepamatas sa? lebo mne uz sa dost a zda sa mi to skoro 😒

pata31
autor
17. sep 2009

myslela som ku porodu...ale on odpadava, ked vidi ihlu 😝 tak nechce ist...no co uz... 🙄 a my sme boli spolu len na 3D utz, inac ho netaham k dr, aj tak je vtedy stale v robote, kedze ja chodim vzdy rano k dr..a to sa mu velmi pacilo, lebo on predtym nevidel male...tak to bol zazitok..a aj pre mna, najma ked sa mala na nas usmiala, to bolo zlatuckeee! 🙂
no a mna zacali boliet klby uz v 10tt!!! takze urcite to je normalne, ked uz teraz sa ti roztahuju...a teraz ma hlavne bolia krize..trosku nieco porobim, a potom vecer ledva chodim...najhorsie, ked sa musim zohynat.. 🙄

desmodka
18. sep 2009

ahoj patka, na dovolenke boooolo fantasticky 🙂.. foto sa mi sem nechce davat, sak aj tak mi ho zmazu 😠
baby nejako to tu upada
haloooooooooooooooooooooooooooo

pata31
autor
18. sep 2009

Caf, Desmodka...tak dufam, ze sa dostavi aj vysledok dovolenky 😵 ...aky si dc?
no upada veru...
by ma zaujimalo, ako dopadla Niki 😕

kleopatris
18. sep 2009

ahojky babulky 🙂

tak hlasim sa s pindikom 😀 😝

reivka
18. sep 2009

ahojte, ako tu?

kleo a vychádza ti to aj podla čínskeho kalendára počatia? a mne proti grcaniu dávali čípky a injekcie každý deň

desmodka
18. sep 2009

v pondelok mam dostat (28dc), ale ovu bola az na 18 dc, nejako ma to teplo a let rozhadzalo 😀 😀, no dufam ze sa vajko stihne uhniezdit... ale nejako sa nestresujem... ked sa podari tak sa podari a ked nie, tak ideme na dalsi mesiac...uz nosim aj test v kabelke ze testnem ale nejako sa mi nechce 🙂 sak aj tak je este skoro

niki si asi nechali v nemocnici, inak by uz napisala

kleopatris
18. sep 2009

reivka ja neviem, u mna to bolo na hrane 😒 pocatie april chalan, maj baba...takze asi hej, ked sa postastilo este v aprili 🙂

pata31
autor
18. sep 2009

Kleoo..ja som to tusilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...blahozelam!!! 😵 a meno uz mate?

Ahoj, Reivka...a ty ako?

veru, ze Niki je isto v nemocnici...dufam, ze jej to dobre dopadne! 😕
Desmodka, tak to este vydrz s testovanim...a merias aj teplotu?

reivka
18. sep 2009

pati začala som merať teplotu 😀 dnes druhý deň 😀 takže mám velký graf

pata31
autor
18. sep 2009

🙂 super, Reivka, tak ked uz budes mat dlhsi grafik, tak ho sem pridaj... 😉
Kleo, ja som mala tiez na hrane chlapec-dievca podla cinaka...marec bolo dievca a april chlapec...takze nam sa asi podarilo posledneho marca, na moje narodky 😉 😀

kleopatris
18. sep 2009

meno este nemame stopercentne 🙂 zatial je to zapplmaxi 😀 (vymyslel tatko, lebo furt poskakuje v brusku)

pata31
autor
18. sep 2009

no to je zaujimave meno 😀 😀
moje je akrobatka Tamarka 😀 😀 aj teraz ma boxuje 😉

desmodka
18. sep 2009

kleo tak chalan... super gratulujem ... zapplmaxi - tak taketo meno som este vzivote nepocula..
pati jasne ze meriam http://www.fertilityfriend.com/home/desmodka

kleopatris
18. sep 2009

desmodka diky 🙂 ale to je len prezyvka a cita sa to caplmaxi :D no manzel je nemec, preto to po slovensky znie komicky 😀
ale pekny grafik 😵 len drzat pasticky aby sa udrzal 🙂 joj jak by som ti dopriala aby si rozsirila nase kruhy 😵

pata31
autor
18. sep 2009

Kleo, ale tak Maxik by z toho mohlo ostat 😉 😵
Desmodka, no zatim pekne...nech sa tak aj udrzi!!! 😵

desmodka
18. sep 2009

kleo vie ze mas nemca, ale aj tak 🙂... aj to nieco znamena???? 😀 a vdaka
pati ..no uz len dva dni a v pondelok asi aj testovat budem, uvidime co teploty cez viikend.. inak vobec nic mi neni.. este ani predmrchovske bolesti nemam.. a uz obvykle som mala... ale snazim sa nepripustit si ziadne tehu priznaky.. aj ked moj drahy sa kazdy den pyta ci sa mi nechce vracat 😀 😀 😀

pata31
autor
18. sep 2009

mozno ze to je priznak, ze ti nic neni 😝
ale aky starostlivy tvoj drahy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre