Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

lenka1108
28. mar 2009

no ja teraz vysadzujem HAK takze s menstruaciou som to mala ok.mam naplaste evra a moj gyn povedal ze po nich mozem ostat hned tehotna tak sa tesenkujem.idem sa povenovat malej spala 3 hodky.tak zase vecer.pa

pata31
autor
28. mar 2009

aj mne povedal doky, ze sa moze hned otehotniet, ale zatim nic...
no ja idem nieco este porobit..tak sa zatial majte 😵

chymenitta33
28. mar 2009

oki doky kočenky tak večer pa

desmodka
28. mar 2009

ahojte zienky, vitam nove "vtierky" 😀 😀 😀
baby nestiham mam toho vela... ked bude cas docitam a ozvem sa 😝
pata ides na rekordne hadatko???? 😀
evulik nemas nejake vysoke tie teploty?? uz by aj klesat mali...
pekny vikend prajem

chymenitta33
28. mar 2009

dakujem za uvítanie "stará vtierka" 😀

pata31
autor
28. mar 2009

no vitaj, Desmodka...malo sa snazis..ked nestihas k nam chodit 😠 hehe 😝 😀 😀
no ja mam ozaj rekordne hadatko...dam si to zapisat do guinesovej knihy 😀 😀 😀

evulik6
28. mar 2009

ahojte...tak vitam dalsie clenky... verim ze sa nam vsetkym podari co najrychlejsie otehotniet a ze to dopadne dobre...

desmodka vitaaaaj...no konecne,...uz si nam chybala 🙂 neviem co mam s tou teplotou ale vcera som merala sice v rovnaku hodinu ale nespala som skoro celu noc, od stvrtej vobec...tak ju beriem s rezervou... no uvidim ako zajtra ...normalne sa bojim ze ovu nebude ale telo hovori nieco ine ako teplota, tak som z toho magor... no ved uvidime...

dnes sme boli v meste s malym, potom som kuchtila, tak zajtra mam veget od varenia, chceli sme ist s malym do zoo ale nesli sme...upratovali sme doma, potom sme boli za sestrou v praci na cokoladku a isli sme sa s malym prejst pri zamok do bojnic zase... zajtra zbehneme do zoo ak bude pekne... tak sa uz tesim... maly bude hiiikat 😀

michalag
28. mar 2009

Ahojte 🙂 ,

evulik6
28. mar 2009

ahoj... 😉 michalag, ty sa ako dlho snazis? nechodila si aj do grafov BT?

pata31
autor
28. mar 2009

ahoj, Evulik..takze peknu sobotu si mala...ja som okna umyvala a trochu pratala...ted sa bavim na nete, bo u nas ide momentalne hokej a futbal na striedacku 🙄
inac mna zatial ani nejako nepicha v podbrusku...nechapem, co sa deje v mojom tele...no a ten 36,5 stupnovy hadik 😖 ale ovu by neprisla, len ak by nefungovala jedna strana vajecnikov, nie? 😕
tak prajem peknu nedelu, my asi budeme nieco na zahrade robit, hadam bude pekne...

chymenitta33
28. mar 2009

Kočenky aj u nás je futbal. Moji vhlapci boli vonku a prišli, potom som Dejvika okupkala a už haji, lebo dnes spinkal len trištvrte hodky☹tak bol unavený..

Dakujem za uvítanie🙂

lenka1108
28. mar 2009

ahojte snazilky.aj ja dakujem za privitanie. 😉
baby normalne ste mi nasadili do hlavy chrobaka stym cajom.
teraz by som chcela co najviac urobit pre to aby som mala kludne tehotenstvo.
prve ako som pisala sa skoncilo skor a pri malej som 3 mesiace krvacala a bola som na rizikovom tehu.tak sa bojim co bude.
ake ine caje by som mala pit?

chymenitta33
28. mar 2009

ajoj Lenka🙂

Ten čaj je oki to si zvykneš ja ho bez cukru kludne to je zvyk každé ráno hned polliter🙂
Ja som bola tiež na rizikovom od začiatku pri davkovi sa to strašne tahalo ani chodiť moc nič☹

lenka1108
28. mar 2009

no to je hrozne ani si clovek poriadne neuzije tehotenstvo.ale dufam ze toto teda ak bude ,bude ok....idem si urobit veceru...mnam...plnene kuracie prsicka a porovou omackou...mnam

chymenitta33
28. mar 2009

lenka--tak dobrú chuť ti prajem🙂

lenka1108
28. mar 2009

dakujem 😀 😀

chymenitta33
28. mar 2009

neáš začo 😉

pôjdem sa okupi a hádam haji ešte nie som úplne fit☹)tak nech to neprehánam zase🙂

michalag
28. mar 2009

evulik, ano chodila som do temy BT 😉 .
baby, co si myslite o tomto? http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

pata31
autor
29. mar 2009

bre ranko...baby konecne mam pokles..ovulka prisla...jupiiiii 😵 😝 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/pata31
hadikovy rekord ukonceny 😀 😀

pata31
autor
29. mar 2009

Michalag, podla mna to je v pohode...ci nie? 😕

chymenitta33
29. mar 2009

Dobrí ránečko🙂)

pata--super🙂

pata31
autor
29. mar 2009

uz len teraz tutumutu rychlo... 😝 😀 vcera a predvcerom bol mm unaveny 😠

chymenitta33
29. mar 2009

pata--No to hej to poznám aj u nás to tak je ale ja ho zmátavam skoro stále, lebo málo je doma, tak nech to má nejaký efekt.

pata31
autor
29. mar 2009

moj zase chodi v piatok na futbal a teraz ho boli este aj chrbat...a vcera pratali s ocinom veci z garaze, bo chceme prerobit dom, ale najprv musime vsetky džady vypratat 🙄 tak som sa ho už aj pytala, ci vobec chce deti 😝 😀

chymenitta33
29. mar 2009

Ty si maska🙂neni kedy ale teraz musí byť kedy treba "švácať" a ja som nad tým ropzýšlala skusim anto nemyslieť ako pri dejvovi to tiež sme stále mysleli nato, a len nervy. uvidíme nebudeme sa tým interesovať a tohovie možno sa podarí, ja dúfam.

pata31
autor
29. mar 2009

🙂 švácať? 😀 😀 dobrý výraz!! 😝 😀 ináč ťažko na to nemyslieť, možno neskôr, keď sa nahnevám, že to nejde, tak prestanem chodiť na koníka a možno vtedy sa bude dať na to nemyslieť...

chymenitta33
29. mar 2009

No hej..Ale nie to radšej mysli nato, aby si tu chodila🙂))

pata31
autor
29. mar 2009

ale keď tu chodim, tak sa moc pozorujem...bt a hlieny a neviem co vsetko este...ale aj to je na nieco dobre, aspon viem, kedy je ovulka 😉

chymenitta33
29. mar 2009

hej presne ja tu BT nemeriam☹)aj som si nato myslela, uvidím.

evulik6
29. mar 2009

bre ranko babule... ako sa dnes mame? no konecne aj u mna to vyzera na ovu...uvidime zajtra... ja mam tie tepoloty nejake rozhadzane teraz...no strasne.... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre