Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

kleopatris
3. máj 2010

Miska gratulujem k malickej 😵 krasnucka je 😵

Zusika je mi luto co sa stalo ☹ a drzim velmi velmi pasticky aby sa na vas coskoro usmial maly krasny cloviecik 😵

zusika
3. máj 2010

Miska, vdaka (aj ostatnym) ... a z celeho srdiecka blahozelam k malej krasnej princeznicke!!!
Kleo..aj tebe k syncekovi....
ja verim, ze sa tiez dockam....
😉

pata31
autor
3. máj 2010

krasna je Lucinka! 😵 😵 ale vyzerá trošku inakšie, ako Samko, ked sa narodil, nie? na koho sa podoba? a som citala, aky si mala rychly porod...normalne zavidim 😉 😝

Kleo a ty sa ako mas? ako maly Maxik? daj nejake fotecky...

Bibi a vam sa ako dari?

kleopatris
3. máj 2010

Mame sa celkom dobre, teda az na to, ze Maxik je strasne zive babo, nechce mi spavat, neznasa kocik, tekze ani von nemozeme moc chodit, lebo vzdy reve jakkeby ho vrazdili a tak 😝 takze nam dava dost zabrat, ale nemenili by sme 😀
a vy jak sa mate? malinka je uz jaka velka a jaky smejko 😵
a takto vyzera to nase cislo 😎

pata31
autor
3. máj 2010

jeej, jaky je zlatucky...a aky velky! to kolko ma cm a kg?
no a to mas teda co robit, ked ani kocik neznasa...Tamarka nastastie rada spinka vonku, ona by najradsej vzdy zaspavala s natriasanim a este aj s cicou v puse 😉 😀 a ten rev jak pri vrazde, to poznam, Tami place strasne nahlas, taze ked mi place pred domom, tak ju pocuju aj o tri ulice dalej 😅

pata31
autor
3. máj 2010

a my teraz vyzerame takto...
inac tu ciapocku som jej ja hackovala...mam teraz hackovaciu maniu 😀

bibi24
3. máj 2010

Pati, no my sme momentalne v takom stadiu, ze chodime do CAR Iscare. Som 2 tyzdne po laparoskopiu a hysteroskopii, kde mi odstranili malicku cystu a polyp - nie je to nebezpecne, ale je lepsie, ked je to prec. V stredu by mali byt hotove vsetky vysledky (ostatne mame ok, aj genetika, chlamydie, ueroplazmy a pod.) a dufam, ze vypiseme ziadost o ivf. A ked vsetko dobre pojde o mesiac, dva by som mohla zacat stimulovat. Ale je to vsetko komplikovana a ta cesta k babatku je klukata a neista, bohuzial. Ale hadam, raz to vyjde aj nam.....

Inak Barchee uz zacala stimulovat a dnes jej odobrali 8 vajicok 😵 Tak jej drzim palce, nech sa dobre oplodnia a nech vsetko ide ako ma 😉

O vas si obcas precitam a som rada, ze sa mate s malickou dobre, je zlatucka 🙂

pata31
autor
3. máj 2010

Bibi, tak to ste uz toho riadne presli a este vas toho aj vela caka...tak ti drzim palceky, aby sa to potom poradilo co najskor, urcite je to velmi tazke na psychiku... 😕 😅
a Barchee drzim tiez palceky!!! 😵

michalag
3. máj 2010

dakujeme 🙂

patka, praveze sa mi zda ze malicka sa podoba uplne na Samka a vravia nam to vsetci tak to asi tak bude, ved mozes posudit sama (na foto - v lavo Lucka, v pravo Sami)

bibi tak to vam budem drzat palce aby vam to co najskor vyslo, myslim ze si to aj spolu so zusikou zasluzite 😉 🙂 😵

bibi24
3. máj 2010

Miska, deturence ako jedno 😵 Fakt sa velmi podobaju 😉 Mala je rozkosna. Aj poslucha? Spinka, papa? 🙂

.....a samozrejme dakujem 😉

michalag
3. máj 2010

bibi, trosku sme sa trapili s kojenim - kym sa nerozbehlo poriadne mliecko tak papala aj 2x za hodinu takze bola aj v noci v kuse hore a plakala ale to bolo asi hladom, ale vyzera ze uz sa to trosku ustalilo a malicka si pomaly zvyka na aky taky rezim .... inak je dobrucka 🙂

pata31
autor
4. máj 2010

Miska, neviem, sa mi zdala trochu ina, ale velmi sa podobaju...asi to bolo len tym ruzovym oblecenim 😉 😝 😀

januliatko1985
4. máj 2010

miska, sa podobaju, vidno, ze su surodenci 🙂 zlatucky su.

janurka
5. máj 2010

miška malička je neskutočne prekráááásna ... držim palčeky aby ste si na seba rychlo zvykli a krasne si to uživali ....
zusi tak škoda že to tento mesiac nevyšlo, ale iste sa to čoskoro podari .... držim palčeky aj tebe 😉

januliatko1985
7. máj 2010

ahojte, tak sme boli na 3D, a je to 100%ny chlap ako sa patri 😀 tak sa tesiiime a mozme kupovat modru vybavicku.potom hodim foto. 😵 😝 🙂

januliatko1985
7. máj 2010

fotecky pridavam:

janurka
7. máj 2010

jeeeeminenku jani gratulujem k chlapčekovi 🙂 fotečky mate nadherne prekrasne všetko vidno aj maleho "frantika" 😀
skutočne krasne fotečky a je to neskutočne krasny pocit takto ho vidieť však?

januliatko1985
7. máj 2010

jani, super pocit,s om sa skoro rozplakala, a teraz doma pozeram dokola fotky a videjka, asi ani nezaspim 😅 takze zajtra vyrazame do mesta povymetat obchodiky a konecne kupit nieco modreeee 😀 😝

pata31
autor
7. máj 2010

jeej, Jani, krasne fotecky, jaky ma fajny nostek 🙂 a blahozelam teda k 100% potvrdeniu, ze to bude chlapcek 😵 😵 zlatucky 🙂

pata31
autor
7. máj 2010

inac ja som tiez kukala dokola to video z 3D, a som fotky robila a obdivovala to nase dietatko...joj, jak sa mi to zda uz davno...a uz jaku fajnu grulku mame z nej 😉

michalag
7. máj 2010

jani gratulujeeem k chlapcekovi 😵 .... je rozkosny 🙂

januliatko1985
8. máj 2010

dakujem vam 🙂

pata31
autor
10. máj 2010

Janurka, pozeram na fb, ze uz mate chodak...ale to uz davas maleho na dlhsie do neho? lebo ja som este nedavala, som citala teraz clanok v dietati, ze je to absolutne nevhodne pre deti tie chodatka, pokial su take male...tak neviem, kedy ju tam zacnem davat... 😅

januliatko1985
12. máj 2010

ahojte. tak ako sa mate maminky? ako ratolesti pocuvaju?
ja som sa dnes pustila do prania veciciek pre maleho tak o chvilku vytiahnem z pracky to bude ale vooona 😵
sa vas chcem opytat, ze ci aj vam tvrdlo brusko v tom obdobi ako som ja teraz priblizne, ak hej tak ako casto. lebo vcera vecer mne dost casto, take neprijemne. aj beriem magnezko a dr povedal minule, ze je aj krcok skrateny trosku ma 3cm, ale zatvoreny a tuhy.poradnu mam o tyzden v utorok, tak uz stresujem ze ci je to v poriadku. ale maly sa ma asi dobre lebo kope jak saleny do rebier 😀

pata31
autor
12. máj 2010

ahoj, Jani...no mne zacalo tvrdnut brusko az po ceste do PL, inac mi ani netvrdlo...tak ti neporadim...ale keby ti tvrdlo aj napriek magnezku, tak by si asi mala zajst za dr skor...pre istotu...
a tak ho mas dobre otoceneho, ked ta kope do rebier 😉

januliatko1985
13. máj 2010

pati, dr o tom vie, ze mi tvrdne, preto dal magnezko, ale vravel, ze pokial to neni bolestive a neni to nejak veelmi casto a dlhotrvajuce tak je to ok, ved uvidim co mi povie v utorok na poradni.

pata31
autor
13. máj 2010

jaaj, no tak sa len setri... 😵

janurka
19. máj 2010

Ahojte žienky.
Pati ano davam maleho do choditka jemu sa tam veľmi pači a my mame strašne veľa detičiek teraz takych malych a všetci vyrastali v choditku 😅 . mne doktorka vravela tiež že to nie je vhodne lebo sa detičky naučia našlapovať pri chôdzi na špičky tak že pre toto to nie je dobre . ale ja na našich malych lotroch nevidim žeby nejako inač chodili už ked su teraz väčši a s malym každy den trošičku "pochodime" aj na boso takže dufam že je to ok 🙂 a nedavam ho na dlho lebo ho to dosť unavy ale taku pol hodku 2 niekedy 3x za den tam je ... 😀
Jani no ja som to mala s tym tvrdnutim tiež ... často mi tvrdlo bruško a strašne často som bola u dr. ale som si povedala že radšej 100x zbytočne ako raz neskoro 😅 ale ty najlepšie vieš ako sa citiš, ked sa ti niečo nepozdava chod sa uistiť že ste s Martinkom v poriadku 😉

desmodka
23. máj 2010

ahojte zienky, az sa hambim kolko som tu nebola 😅 😅, mozno ste uz sa mna aj zabudli 😉 , v rychlosti som prebehla babatka a vsetky su takeeeeeeeeeeeeeee kraaaaaaaaaaaaaaaaaasne, snazilkam drzim palce nech coskoro im svietia tt v pase, tehulkam nech to rychlo ubehne 😀
my sa mame super, az na malo miesta v brusku, caste chodenie na wc 🤐, ale zatial sa nam von nechce, tak este nejakych 9 dni do terminu a potom sa uvidi co bude dalej....

drzte sa!!!!

pata31
autor
23. máj 2010

Desmodka ze co????? 9 dni do terminu??????????????????? to si kedy stihla??? 😕 😀
no ty koky...
ale nezabudliii sme na teba, no co si?!?! 😝
tak sa len drzkaj, nech sa ti lahko rodi 😉 😉 a tesim sa na vasho maleho...a ako sa bude volat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre