Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

janurka
12. aug 2010

@januliatko1985 jeeeeeej aký je Martinko nádherný... prekrásny.... no rozkošný .... tak sa držkajte a uživajte si jeden druheho 😵

desmodka
12. aug 2010

baby date aj nam paci sa mi? 🙂 dakujeme
http://www.facebook.com/?ref=home#!/photo.php?p...

@januliatko1985 kraaaaaaaaaaaasny ste

pata31
autor
12. aug 2010

@desmodka ja som ti uz vcera dala, ze sa mi to paci 😉 😵 😵 dufam, ze aj vy date nam...ked uz budeme rodina 😀 😀

desmodka
12. aug 2010

@pata31 vsimla som si .. sikulka 😀 aj ja som dala 😀

pata31
autor
12. aug 2010

@desmodka diky, diky 🙂

januliatko1985
19. aug 2010

Ahojte , dakujememe za pochvalu. 🙂
@pata31 Matkove miery boli 3650g a 51cm, ktoby to povedal, ved ja som az tak velmi velke brusko nemala, ved som stihla jak lan 😅 fakt neviem kde sa tam drobcek schoval, aj som mala trosku problem vytlacit hlavicku, lebo mam uzku panvu, no ale sme to zvladli, uz ani neviem, ze som rodila, nastrih uz vobec neboli, len som straaasne unavena a to dokopy nic nerobim len sa staram o maleho.

bibi24
19. aug 2010

@januliatko1985 - Jani, ja som bola na dovolenke, tak som ti ani nemohla zapriat, takze dodatocne gratulujem k malemu anjelikovu, je naozaj krasny 😵 a vidim, ze aj poslucha. 😉 Tak, nech je to tak aj nadalej. 🙂

januliatko1985
20. aug 2010

@bibi24 dakujeeeeeme 🙂

pata31
autor
27. aug 2010

ahojte, baby, ako sa mate???

@januliatko1985 ako Maťko, počúva??? 😵

my uz lozime od siesteho mesiaca, teraz uz by len chodila za ruky, tak to cely den len s nou, uz mi nechce ani v chodaku byt, a ked sa jej nepaci, tak pistiii, dnes som az tabletku musela zobrat, jak ma hlava z nej bolela 😅 no mala sibalka to je a vsade mi lozi, kazdu smietku najde, minule zem papala, nastastie to hned vygrcala, travicku mi tiez obcas stihne zjest, ked si to nevsimnem 😅 😀

michalag
27. aug 2010

Ahojte

@pata31 Tamarka je krasnucka a velka sikulka 🙂 🙂 🙂 , ale aspon sa doma nenudis 🤐 😀 😀 😀 , uz mate aj nejake zubky?

@januliatko1985, @desmodka, @janurka, @bibi24 ako sa mate????

My tak kade jako ☹ , mala mi od 3m+3t plakava (od stredy 18.8.), vsetko ju zlosti a to prislo zo dna na den, vcera bola celkom dobrucka a od vcera vecera opat, uz som si zacala mysliet ze zubky ale podla mna na to je este dost skoro a navyse dasienka ani nema opuchnute takze vobec netusime co je s nou, ja len dufam ze ma teraz take obdobie a pocase to prejde lebo inak po RP v 3 rokoch koncim v Kremnici uz nie na kupalisku ale na psychiatrickom oddeleni 😅 😀 , inak je to sikulka, krasne drzi hlavicku a zacina si obcas davat kolienka pod seba akoby chcela lozit. V strede alebo koncom septembra zaciname davat prikrm tak som zvedava na tie prve ksichtiky 😝 🙂

pata31
autor
27. aug 2010

@michalag dakujem 🙂 mame uz dva zubky spodne, vysli v 6m+2t, druhy asi o tyzden neskor, mali sme kasel a sople, bez teploty 😵 a veru ze sa nenudim, len ani nic nestiham poriadne porobit 😅
a Lucinka tiez sikulka 🙂 , a ty asi nekojis, ked uz ides davat príkrmy? joj, no dufam, ze jej ta nervozita prejde rychlo...a brusko ju nemoze bolievat?

michalag
27. aug 2010

@pata31 ja som uz skusala aj hadicku ale kaka tak 1-3x denne a aj prdka a stale bola taka ista tak asi bruskom nie, napapana, prebalena, venujeme sa jej takze fakt netusime 😒 .... Lucka bude uplne iny oriesok ako Samko, toho kam sme dali bol spokojny, kludny

pata31
autor
27. aug 2010

@michalag no sa hovori, ze kazde dieta je ine 😵 😵 tak brusko nie, tak neviem ti poradit, hadam to ozaj prejde, drzim palce 😵

michalag
27. aug 2010

@pata31 u nas to plati 1000 nasobne ..... dakujeme 🙂

janurka
31. aug 2010

Ahojte babulky..
@michalag tak mi sa máme fajn, ten náš malý diablik je už všade, tiež nám už lozí a je to normálne postrach 😀 . už počujeme len capkanie po podlahe a bud niečo spadne alebo ťahá kable, otvára skrinky ... atd atd mohla by som menovať asi tak na A4 😀 😀 😀 . Ale na druhej strane je to zlatko naše ktoré by sme za nič na svete nevymenili 😵
No a s tým vašim plačkaním a nespokojnostou ti tiež veru neporadím, náš nemal opuchnuté dasienka ked mu šli spodné takže tiež som nevedela že čo ael tak nám vyšli v 5 mesiaci takže neviem . My máme teraz veľmi tažké noci, každú noc nám teraz vystrája aj 1-2 hodky ... 🙄 😒

minix
31. aug 2010

@pata31 babula je strasne chutna, mi pripomina trosku nasu...ked budem doma, hodim fotku na porovnanie. 🙂)
aj ked my tak nestojime....

pati, ty si si tusim robila v tehu statnicu, pamatam sa dobre? aku, zakladnu ci vseobecnu? chystam sa aj ja, tak zhanam info...🙂))

pata31
autor
31. aug 2010

@minix diky, no tesim sa na fotecky Peťky 😵 😵 a ja som nerobila statnice, len som chodila na anglictinu, som robila 4.rocnik, statnica je az 7.rocnik...takze ti neporadim...
@janurka to s tym lozenim poznaam 😵 😵 a my uz teraz aj za jednu rucicku chceme chodit, vcera sme hodinu a pol kruzili po dome hore dole, no aspon lepsie spala 😝 😀 😀

pata31
autor
5. sep 2010
januliatko1985
8. sep 2010

Ahojte kocky, ani nemam cas sem chodit.boli sme na poradni a mame 4200gramov a 58cm a sme zdravi, zatial maleho nic netrapi....klop,klop 🙂 cez den si ce toho vela nenaspi ale uz som si na to zvykla.papa vela, tak som rada a mleicko mam takze v poho.zatial sa majte 😎

desmodka
13. sep 2010

ahojte babulky, my sa mame dobre, rastieme, priberame, nechceme spat a tak... mame 7,7 kg a 63 cm aj ockovanie sme zvladli celkom dobre, pridala som aj nejake foto ak by ste chceli...
@michalag lucka sa uz polepsila??
@pata31 hlasovala som
@januliatko1985 martinko je chutnucky a aky je na tych fotkach chuducky 😀

@pata31 @janurka aj ja uz chcem aby lozil 😀 lebo takto v kuse na rukach a teda mam co nosit 😝

michalag
13. sep 2010

Ahojte

@januliatko1985 Martinko je aky velky krasavec 🙂 😵
@desmodka pozrela som aj vase foto a Jakubko je tiez velky fesacisko 🙂

U nas je to uz lepsie tak nakoniec to bolo brusko a teraz ked je mala vecer nervozna tak uz viem co jej pravdepodobne je a tiez krasne vecer zaspava bez placu 🙂, len sa mi v noci zacina budit na papanie co 2,5 mesiaca nerobila tak jej asi prestava na noc stacit UM a cez den mi spinka tak po hodine ......uz prisla nato ze sa da otacat 360 stupnov dookola, obcas sa jej podari prevratit sa z bruska na chrbatik a zda sa mi ze pomalicky sa zacina plazit ale este malicko, nadvihne zadocek a posunie sa dopredu 🙂 ... a v piatok (10.9.) sme zacali prikrmovat mrkvou a dnes papala druhu davku mrkva+zemiak a zajtra dame brokolicu, vyzera ze jej nove veci chutia 🙂

michalag
21. sep 2010

pozeram ze tu je pusto 😕 😕 😕

@pata31 Pati, gratulkok 9 mesiacikom 🙂 a tiez k chodeniu, to je teda riadna sikulka 😵 ked v 9 mesiacoch takto beha 🙂 .... a v kolkych mesiacoch ste zacali sediet a lozit?

pata31
autor
23. sep 2010

@michalag ahoj, miska, dakujeme 😵 😵 sediet mi zacala v piatom mesiaci, a na styri sa dala, ked mala 6 mesiacov a 2 dni a potom asi do 5 dni sa aj rozlozila 😵
a vy sa ako mate?

pata31
autor
15. okt 2010

@michalag Lucka aka sikulka, za chvilku ti bude uz sama lozit 😵 😵

michalag
15. okt 2010

@pata31 no uvidime, ju hlavne lakaju Samkove hracky, karticky, nalepky tak vtedy najaktivnejsia 😝 😀

michalag
21. okt 2010

@pata31 gratulko k 10 mesiacikom 😵 ..... ale to neskutocne letiiiii ☹

pata31
autor
21. okt 2010

@michalag dakujeme 😵 😵 a straaasne to leti, no co narobime 😝 🙄

michalag
21. okt 2010

@pata31 a ako Tami, uz vam musi poriadne behat po byte 😅 😀 ..... no mi hovor ved len pred nedavnom som behala s bruskom a uz bude mat v utorok Lucka 6 mesiacov

pata31
autor
21. okt 2010

@michalag no hej, beha po obyvacke, ale po byte chce len za prst chodit, este nema taku istotu, ked ide cez prah a podobne prekazky 😉 ale uz si zacina aj svoju volu presadzovat a ked nie je tak, ako ona chce, tak reeev 🙄 😅 takze uz zaciname ju ignorovat, ked pre somariny zacne revat 😉 😝
a vy uz budete mat pol rocka, no vau, vazne to zletelo... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre