Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
14. apr 2009

Evulik, nevadi...treba byt optimista 😵 ...vsak aj ty mas este vsetko pred sebou!! 😕 😝 😵

pata31
autor
14. apr 2009

ale vzdy, ked budes mat depku, tak kludne napis, ved to patri k zivotu...hadam ti to pomozeme preklenut... 😵

evulik6
14. apr 2009

no ved ano patka mam...ale myslela som to tak ze vy este deti nemate a urcite mat budete.... ze vas to vsetko pekne co sa s nimi zazit da este len caka, ja uz mam nieco aj za sebou a dufam ze mi ten ujo hore 😀 este nejakeho anjelika posle ....

evulik6
14. apr 2009

a ja si rada pockam, len aby to dobre dopadlo 😉 🙂

pata31
autor
14. apr 2009

ujo ti urcite este dopraje 😉 😵

evulik6
14. apr 2009

hadam hej noooo... 😀 😀 😀

evulik6
14. apr 2009

no idem ja zatial od vas... este pridem...ahojte zatial 🙂

andiekens
14. apr 2009

ja sa len snazim urobit si vlastny obraz na HAK, taky zo zivota nevnimajuc aspon na chvilu knihy a profesorov, co nam hucia do hlav ake je to bezpecne..
niekedy je velmi tazke mysliet pozitivne, ked to nie a nie prist...
evulik, tvoje hormony sa este nestihli zrejme spametat..treba im dat sancu aj ked by si asi tiez uz bola najradsej znovu tehotna.. 🙂
pati, no vyzera to supeer 😉 sme zvedave aj my 😅

pata31
autor
14. apr 2009

Andiekens, ja som brala 4 roky hak...tak som zvedava, ako sa to podari...inac mne sa teraz robia take vyrazky po ksichte 😢 nikdy som take problemy nemala 😒 😠

andiekens
14. apr 2009

tak to ta caka vesele tehulkovanie s vytlacanim vyrazok, aby si sa pre istotu nenudila .. 😅

pata31
autor
14. apr 2009

ale ja este neviem, ci som tehuuu...keby to tak bolo, prezila by som to 😝 😀 😀

michalag
14. apr 2009

pata, tak to sme dve, mne sa zacali na ksichte tvorit vyrazky asi 4 DPO, ale inak to zacina tak 2 dni pred mrchanou

pata31
autor
14. apr 2009

Miska, ale mne sa to nikdy nerobilo ☹ ...ani pred hak...inac je to ozaj katastofa, sak uz mm si to vsimol, ze vyzeram jak pubertacka! 🙄 ani neviem, od kedy sa mi tak zacali robit...ale za posledny tyzden kazdy den najmenej jedna nova 😠

evulik6
14. apr 2009

ahojte.....

andiekens...no asi to tak bude... len sa bojim ze sa mi to neda do poriadku... ale ked nie samo, tak tomu s dr.pomozeme... 😀

tak patka mas pubertu??? 😀 😀 😀

mna teraz ani brucho neboli tuto mrchu...nic, v pohode, ani prsia ma nebolia... az mi je to divne 😝

pata31
autor
14. apr 2009

hej, cista puberta 😅 otrasny ksicht mam, sa az hanbim 😕 ale ta co narobim 😀
no a to je fajn, ked neboli brusko pocas mrchane..ked som brala hak, tak to tak bolo skoro vzdy 😵

evulik6
14. apr 2009

ano? tak to si mala super...mna casto bolievalo, malokedy to bolo take ako teraz... mozno pred tym ako som nebola teho tak ano, ale po porode sa mi to cele zmenilo...aj mrchane som mavala silnejsie ako volakedy za mlaaaadi 😀

no mozno ze si ozaj teho a preto tie vyrazky... zajtra testujes ak bude teplota ok? som nedockavaaaaa 😲

pata31
autor
14. apr 2009

hej, ak sa bude drzat teplota, tak testnem...sak meriam kvoli tomu, aby som vedela, ci som tehu...minule teplota neklamala, ked som testovala pri poklese, sak vies 😝 😀
No a moja mrcha pred hak bola otras...silna, dlha, bolestiva...ja som mala aj 7 dni..som nechapala, ako niektore moje spoluziacky mozu mat 3dni..som sa az hanbila...a tie bolesti..to len rychlo ibalgin a lahnut, kym nezaberie...s hak to bola nadhera, mrcha tak 5 dni najviac a oveela slabsia...

pata31
autor
14. apr 2009

jej, akurat dosla segra ku mne do kanclu, ideme kamoske nejaky darcek kupit a potom jej zablahozelat 🙂

evulik6
14. apr 2009

patka z celeho srdca ti zelam aby si tam zajtra nasla vytuzene // budem na teba mysliet a rano tu budem cakat na tvoje spravicky... dufam ze dobre.... a potom ma nezabudni poprskat 😀

ja som mavala vzdy 7 dni a tiez som nikdy nechapala ako niektore zeny maju tak kratko... ja mam 7 aj teraz kym sa poriadne vycistim... ale nevadi mi to uz...iba v lete trosku, ale uz som si zvykla aj na tampony takze uz je to ok.... predtym som si na ne nevedela zvyknut, tak som radsej pouzivala vlozky 😝 😉

pata31
autor
14. apr 2009

ale nemam testik, takze asi az okolo obeda budem testovat, no uvidim podla tej teploty...
inac ani ja neviem existovat bez tamponov...to je skvely vynalez!!! 😀

barchee
14. apr 2009

baby po akom čase si robíte test? aj pred menštr. či len po jej vynechaní? 😕

evulik6
14. apr 2009

barche.... po vynechani alebo v den mrchy ked sa teplota celkom drzi... ja som testovala minuly cyklus v den mrchy a vysiel negativny, a o dve hodiny som dostala mrchu... takze uz budem testovat az ked mi bude mrcha meskat aspon tri dni...tak som to robila aj predtym a bolo to tak lepsie...

evulik6
14. apr 2009

patka inak s tymi tamponmi... dokina mi povedala ze nie je dobre ich pouzivat stale, tak ja si ich davam fakt iba ked treba....vraj to je strasny rozdiel ...ze to vnutro je viac opotrebovane alebo ako by som ti to povedala... no neviem... a ze sa lepsie zena vycisti ked pouziva vlozky ako tampon.... 😲

pata31
autor
14. apr 2009

Evulik, to fakt? tak to som nevedela 😕 tak sa budem snazit menej pouzivat...aj ked prve dni by som asi nezvladla bez...

nella1
14. apr 2009

zienky myslite ze spermijky su funkcne kazdy den? al. je sa lepsie aspon tie 2 dni doplnit 😀 no neviem asi budem chvilu nimfa 😀 len aby sme sa trafili do ovu 😀

pata31
autor
14. apr 2009

lepsie kazdy druhy den, aby sa stihli dotvorit...

michalag
14. apr 2009

pata a kedy planujes testik?

nella1
14. apr 2009

pata 😀

pata31
autor
14. apr 2009

Miska no zajtra, ale podla teploty...ked klesne, tak nie...

pata31
autor
14. apr 2009

Nella a pred ovulkou je este najlepsie si dat viac dni pauzu a potom kazdy druhy den...alebo tak nejako 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre