Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
18. apr 2009

tak vitaj spat 😀 😀

evulik6
18. apr 2009

nooo to najdolezitejsie si vymenovala....nam sestricka na cviceni hovorila ze by sme to nemali jest ale ze ked si trosku dame tak to neublizi... ved toho nejeme na kila... no nie?
pecienku by si nemala to ma este napadlo a uz neviem... na nete najdes urcite ...
pozor na upravovane maso...hlavne nech je dobre uvarene, a na ovocie a zeleninu...poriadne umyt... neazbudaj...aj z toho je toxoplazma...
neviem co by som ti este poradila...hlavne ten klud...

ja viem ze to tak asi malo byt ale vies, je to tazke neobvinovat sa... zase som toho nejako vela nepopila a bolo to uplne na zaciatku...na narodky som uz ani nepila..mozno jeden poharik.... ale blby pocit z toho mam nooo...co uz...odvtedy nepijem ani keby co...max. strik aj to len taky slabucky....

no idem ja uz... musim ist porobit co treba...tak zatial ahoj patka.... krasne vyzeraju tie tt vedal mena... 🙂

evulik6
18. apr 2009

este nieco...vyhybaj sa ananasu...ten podporuje kontrakcie.. a pozor na rozne bilinky... caje a podobne

pata31
autor
18. apr 2009

diiiky Evulik 🙂 inac pozeram, ze tam mam 6tt...nemala som vcera 5tt? 😕 🙂
Evulik, tak ten jeden poharik urcite neuskodil!!! Proste asi tam nieco bolo zle, tak to priroda vyriesila po svojom...

A kde sa nam Desmodka stratila?? 😕

tak prajem pekny den...idem aj ja nieco porobit...papapa 🙂

andiekens
18. apr 2009

ahojte 😅
tak mne uz uz konecne oka dnes, bez liekov a injekcii 😅 😀 totizto moj prvy den mrchy je vzdy akcny, ale zvyknem to v pohode zvladnut s prufenom. ale just vcera som si nedala, lebo to uz 3.den ma pobolievalo, tak keby nahodou.. som nechcela sa pchat liekmi a takto to dopadlo 😀 😀 😅
drahy dnes siel na bicykel, tak mam chvilu pre seba, ale co z toho, ze sa mi treba desne ucit ☹ 😒 😠

andiekens
18. apr 2009

evulik, tvoje obvinovanie je na mieste..nie ze by bolo odvovodnene, ale viem, ze by som reagovala tak isto.. 😒 stale ta trapi, co by bolo, keby si to urobila inak. ale veci su take ake su a treba pozerat vpred a pozitivne mysliet 😅
pati, snaz sa vyhybat aj roznym chemikaliam ako umelemu hnojivu a podobe..

evulik6
18. apr 2009

andie dakujem... je to presne tak ako hovoris.... som rada ze ti je uz lepsie... mne teraz nebolo nic, absolutne, ale minulu mrchu ma strasne boleli krize... ale brutalne...

patka ano aj ja som si vsimla ze uz mas 6tt... nooo ved to aj tak ma byt asi...asi ti novy tyzden zacina v sobotu...

veru desmodka tu uz davno nebola...co s nou je? kasle na nas ☹ 😢 😔

minix
18. apr 2009

baby, vy ste to teda rozsupli tu statocne za ten cas, co som tu nebola. 🙂
Pati, supeeeeeeer, ty 6tt, tak sa drz a nepracuj, oddychuj.... kedy sa taketo nieco oznamuje rodine?
my sme boli dnes s drahym na grilovacke, boli aj otazky, ze kedy teda co a konecne, ale to je nase tajomstvo, nikto netusi nic, aj ked buduca svokra mi obcas mrkla na brucho, ci je vsetko Ok. 🙂

Miska, sak ty si pitimiska, ja mam 180 cm 😎

andi, o chvilku budem ako ty, tak ma strasne boli brucho, ze som od rana uz na ibuprofene a ofucana ako bublina. Ale ked skoncim, tak idem merat. Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Ako velmi dolezity je ten rovnaky cas?

pata31
autor
18. apr 2009

Minix, zatial to rodina nevie, len mm...v pondelok idem k dr, tak az potom povieme....ale dost ma picha v brusku, nechcem nic tazke dvihat, tak kto vie, ci si to skor nevsimnu 😅 robili sme dnes na zahrade, ale to som len mrkvicku posadila a potom som zbierala konariky na palenie, takze len tak zlahka 😵

pata31
autor
18. apr 2009

a to meranie v rovnaky cas je dolezite, lebo teplota sa meni...ja som merala tak v rozpati 1 hodiny, ked som sa obcas zobudila skor, ale tak to sa este dalo...

evulik6
18. apr 2009

minix, najlepsie je merat naozaj v rovnaky cas...ale ak sa zobudis skor, tak musis zmerat vtedy, bo potom sa ti teplota zvysi a uz to bude skreslene mozno o viac ako ked zmerias skor...

patka tak super ze si len tak z lahka pracovala... to je ok... pri prvom teho som robila normalne aj v praci...aj tazke som zdvihala ...to ma ani nenapadlo ze co by sa mohlo stat.... no ale po tej mojej zlej skusenosti si uz dam riadne pozor a budem vela vela lenosit kedy sa len bude dat.... 😉

pata31
autor
18. apr 2009

Evulik, no tazke sa neodvazim dvihat, kedze ma stale popichuje v tom podbrusku...dnes som bola s mamkou na nakup a som nechcela dvihat krabicu s nakupom, tak mamka vzala a to este ani nevie, ze cakam...ona to tak automaticky alebo mozno uz tajne dufa 😉

pata31
autor
18. apr 2009

idem ja doskladat puzzle 😵 😀 pekny vecer vam prajem 😵

minix
18. apr 2009

no ved to, ze ak sa to potvrdi v pondelok, ze si to vsimne rodina skorej, ak nebudes nic robit. 😝 ale urcite budu len a len radi, nie?

ake puzzle skladas? 🙂)))

pata31
autor
19. apr 2009

urcite budu radi ;) sak ja som najmladsia a teda posledna zo surodencov, co nema deti...
skladam puzzle 1000ks, co som dostala od segry na narodky...su to taky tucniaci a na pozadi su hory pri zapade slnka, je to veelmi pekne, uz mi treba len oblohu doskladat 🙂 a potom si to zalepim a dam zaramovat a bude krasny obraz 😉 aj co mam v izbe na stene obraz, to je tiez puzzle..to vidno na fotke v albume.. 😵

inac vam prajem pekny den 🙂

evulik6
19. apr 2009

dobre ranko babulky.... ako sa mate? mne je dnes nejako na prd... boli ma lavy vajecnik, je minejako na tycku... neviem ci mam nejaky blby tlak alebo co... ach... nic sa mi nechce, musim varit a pritom by som najradsej len lezala....no hadam ma to rychlo prejde, dnes vyzera ze bude pekny dnik tak pojdeme s malym von sa pohrat pobede...

peknu nedelu vam zelam...

miska????? tak ako? aka bola teplotka? 😵

michalag
19. apr 2009

Aaaahojte 🙂 🙂 🙂 😉 ,

michalag
19. apr 2009

uz asi nema vyznam testovat 😅 😒 ☹ ☹ ☹

evulik6
19. apr 2009

ahoj...no co ako moja??? podla usmiatych tvariciek usudzujem ze teplota sa drzi...hm? a testik?

evulik6
19. apr 2009

nieeeeeeeee????? aaaale ja som myslela ze ok teplota 😒

evulik6
19. apr 2009

miska, ved pozeram a teplotu mas super...tak preco netestujes???? 🙂

evulik6
19. apr 2009

miska testuj.... ved to vyzera super... hm? aj patke uz na 14DPO ukazalo tienik... tak sup sup na to 😉

michalag
19. apr 2009

evulik, skusila som a biely ako sneh ☹

chymenitta33
19. apr 2009

Ahojte zlatíčka🙂

Nebola som tu dlho lebo nejako nestíham nič poriadne stále za Dejvim behám lebo sa bojím že spadne a celé dni sme vonku ked je teplo už, večer som rada že si lahnem ale to isto aj vy poznáte🙂
My tiež stále nič sme stále trojka☹

a vy ako? už ste niektorá s drobátkom?

evulik6
19. apr 2009

miska to vazne???? joooooj to mi je luto...naozaj... ja to nechapem...teplota vyzera super.... 😢 😔
prave pre toto som prestala merat.... miska strasne ma to mrzi, ale neboj sa...budeme sa teda snazit spolu... miska ty sa ako dlho uz snazis? ja od marca....

chymenita vitaj.... zatial je teho iba patka... miska ma super teplotu a test negativny... 😔 a ja mam prave po mrchajde 😉

michalag
19. apr 2009

evulik, teraz sa este nesnazime uplne, len skusame, ale od maja/juna by sme chceli na ostro 😉
inak, aj som si myslela ze test vyjde negativny (vnutorny pocit)....... ja merat budem to ma bavi 😉 😝 😀 ...... inak tu teplotu mam este vysoku asi preto ze cyklus mavam 32 dni (vacsinou) a LF 16, tak preto mi zacina klesat neskor ako mam na grafe vyznacene 😉

evulik6
19. apr 2009

ahaaa tak tym to bude asi nooo....a mozno este nakoniec aj tehu budes.... ked mavas LF 16... mna to meranie tiez bavilo, vzdy som sa tesila na rano ze budem merat ale tento mesiac to necham tak a uvidim... vyskusam aj bez toho 😉

evulik6
19. apr 2009

miska, aj my sa snazime len tak trosku... tiez skusame... ked neotehotniem do leta tak mi to az tak vadit nebude, ale po lete by som chcela...tak sa v lete do toho pustime plnou parou... teraz to nechame viacmenej na nahodu... 😉

andiekens
19. apr 2009

ahojteee, tak ja uz celkom nebudem stihat s vami drzat krok, lebo tu mam skuskove o chvilu a neviem, kde mi hlava stoji 😠 🙄
chcela by som vyskusat zacat merat tento mesiac. ale ako sme sa rozpravali s drahym, tak to vyzera tak, ze este pockame so snazilkovanim, caka ma akurat kopec stresu najblizsie 2 mesiace 😖 ☹ trochu sklamana, ale faktom je, ze treba dokoncit skolu 😀 ale nechavame otvorene dvere nahode 😅 😀
tak ja vas tu budem priebezne chodit kontrolovaaaat, lebo uz som sa tak trocha stala na vas zavislaaaa 😵 😵 😵 krasny den vam prajeeeem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre