Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

minix
28. apr 2009

pati, mas tie fotky aj niekde na nete? ze by som mala predstavu o tvojom mm? 🙂

pata31
autor
28. apr 2009

mam 🙂 http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...
chces mat predstavu o mojom manzelovi? ze ako vyzera ten, co plodi ale aj hneva?? 😝 😀 😀 😀 😀

kleopatris
28. apr 2009

ahojky 🙂

my sme mali teda svadbu v kostole a aj poucenie, ale nic take nam nehovorili ☹ sice nam hovoril pekne veci, ale nic co by sme uz nevedeli 😒 hlavne pre manzela to bola zabava, sme to mali na slovensku a on nevie ani tuka po slovensky, tak tam sedel a hodinu len kukal 😀

no my teda tu ovulku poistujeme kazdy den 😝 😀 som vravela manzelovi, ze lepsie kazdy druhy, ale on ze on svojim bojovnikom veri, ze jeden den na relaxaciu im staci 😀 😀 takze dufam, ze teda bojuju jak sa patri a moje vajko najdu 😵

pata31
autor
28. apr 2009

Kleo 🙂 dufam, ze najdu 😵

minix
28. apr 2009

jej, pati, symposi ste, akurat na kazdej fotke vyzeras inak. 🙂)
coskoro budu fotky aj vas troch, nielen dvoch. 🙂))
Uz si manzelovi aj odpustila, nie?

kleo, vy ste aki makaci 🙂 mne kludne staci aj raz za dva dni, denne ani netreba, sak na to nemame ani energie, ani chuti. 🙂)

aj ja dufam, ze boj vo mne bude prebiehat tak, ako ma.

aky mate dnes den?

michalag
28. apr 2009

minix ani nie, maly sa v noci zobudil so strasnym revom, som ho ukludnovala 10 minut, potom som konecne zaspala a za 20 minut znova (1:00), ale to uz bol aj zurivy taky hisak chytil a neviem preco, tak to uz aj tato nanho nakrical, ale nepomohlo, stale nebol spokojny a musela som byt pri nom a ked som si k nemu lahla tak ma vyhanal, no proste nevedel co chcel...... nakoniec ked sa ukludnil, tak som si k nemu lahla a prebral sa tak sme sa trosku porozpravali, dala som mu dobru noc a isla do svojej postele a zaspal 🙂 ...... a rano bol hore uz o 6:50

kleopatris
28. apr 2009

vies minix my sme mali taku dlhu nutenu pauzu, ze teraz sme skoro jak na zaciatku 😀

pata31
autor
28. apr 2009

Minix, na svadbe som vyzerala tak, ze som sa sama nespoznavala 😀 😀 ked ma ucesala kadernicka, to bolo super, bo inac ja mam jemne vlasy, tak mi tam dala pricesky a asi 50 sponiek som tam mala...no a potom este make-up a som sa ozaj nepoznala 😝
hej, mm som odpustila...sa nedokazem dlho hnevat, ale vies, ze niekde vnutri to ostava a sa hromadi...no ale laska je laska 😉

pata31
autor
28. apr 2009

akurat pozeram mena a ich vyznam z numerologickeho hladiska 😉

kleopatris
28. apr 2009

teraz som si aj ja pozrela vase fotos, krasne 😵 a jak sa k sebe hodite, a ta dovolenka, joj aj ja by som brala znova niekam ist 😎

kleopatris
28. apr 2009

my uz mame meno pre dievcatko 🙂 aj ked ziadne este asi necakame, ale neva 😀 vanessa marie, tu sa to cita ako marí 😉

pata31
autor
28. apr 2009

dik, Kleo 😵 joj, sak aj ja by som sla, ale najlizsii rok-dva asi nehrozi 😒 budu ine veci prednejsie 😉

minix
28. apr 2009

misi, nezavidim ti tu noc, zasa nemoze byt furt chudacik ako anjelik, obcas sa to asi stane. 🙂 pokial to nie je pravidlom, tak ok, ale aj tak, v noci - nic moc. Uz si zistila, co mu bolo? ☹

kleo, tak sme na startovacej linii obe. 🙂)

pati, ani mi nehovor, ja mam velmi jemne vlasy a este aj k tomu mi troska poriedli, tak naozaj netusim, co mi kadernicka urobi s mojimi vlasmi, ved uvidime. Ale ked pises, ze sa to da zvladnut, tak ti verim. 🙂 a mas pravdu, laska je laska. U nas doma uz urobila s kadecim divy 🙂) hladas mena pre mimco? ake mas napady?

my nevieme, ako budeme tento rok s dovolenkou, tak ideme koncom maja do Sarajeva na vylet. 😎

Kleo, ake bude k tomu menu priezvisko? ak to nie je tajne, samozrejme.

pata31
autor
28. apr 2009

Kleo, pekne meno, ale v nasich krajoch sa moc take nezvykne...mne sa paci Liliana, Diana, Ela, Ema, Bibiana, Sabina...a chlapcenske Maros, Marko, Richard, Juraj, Branislav, Viliam, Robert...no neviem, co vyberieme, to je zatial sirsi vyber..ale mne sa najviac paci Liliana a chlapcenske neviem...aj Branislav aj Maros aj Viliam...bude to tazke 😀

michalag
28. apr 2009

krasne mena mate vo vyhlade 🙂 😉
minix, nezistila som co mu bolo, ale dufam ze tato noc bude uz kludnejsia 😅

Ja este nie som ani tehu a uz mam mena v sirsom vybere 😝 😅 😀

evulik6
28. apr 2009

ahojte...
patka krasne fotky mate... zlati ste 🙂

miska a ty uz mas mena? prezrad ak mozes... 😀 ja mam take tipy ale vyberiem zase asi az mesiac pred porodom zase 😀
mne sa paci Vanesska, Liliana, Emka, Alexandra, Viktoria, Nelka.... a chlapcenske neviem presne... Adamko, Samko, Denis, Marco, Tobias....

minix
28. apr 2009

baby, ja som uz po obede. 🙂 mala som file a teraz idem asi zaspat, ako sa mi straaaaaasne chce. 😒

ja som nad menami este neuvazovala, ale chcela by som samozrejme nejake slovenske, celkom sa mi paci daniela, a uvazovali sme aj nad ivicou.
Co sa mi nepaci a kamoska to chce dat, tak je Klara.
Chalana asi Juraj alebo neviem. 🙂

evulik6
28. apr 2009

nooo mi sme pri malom rozmyslali nad Adamkom alebo Davidkom a nakoniec vyhral Davidko...to sme vybrali hned prve ked som vedela ze som teho a tak sme ho nakoniec aj dali 😉 No ale kym to bude realne este sa to zmeni tisickrat...mozo teho hormony sposobia ze sa mi zacne pacit nejake ine o ktorom este ani netusim 😀

pata31
autor
28. apr 2009

Evulik 😵
tiez mas pekne mena vybrate 🙂
som ted pozerala do knizky "Meno je váš osud" takže Bibiana a Richard nepripadá do úvahy, lebo má nejaké karmické zaťaženie... 😕 ale Liliana je veľmi vhodné meno napr. 🙂

evulik6
28. apr 2009

dakujem patka... nooo aj ja som hladala vsetko mozne co sa tyka mien ked som davidka cakala... no a ked budem tehu tak tiez budem citat a citat 🙂 uz sa na to tesim 🙂

michalag
28. apr 2009

evulik, jasne ze mozem 😉
z chlapcenkych sa mi pacia: Alex, Adam, Martin, Matej, Simon
z dievcenskych sa mi pacia: Dominika, Alexandra, Andrea, Sofia, Lucia (to sa paci hlavne mojmu drahemu), takze by sme mali z coho vyberat .... ale urcite to bude zase tazke, lebo aj pri Samkovi sme rozhodovali dost dlho Lebo priatelovi sa viac pacil Samuel a mne sa pacil vtedy aj Jakub aj Samuel a zrebovali sme az do vtedy kym nebol Samuel, ale som rada ze sme sa rozhodli takto, lebo viac sa mu hodi 🙂 😉

michalag
28. apr 2009

a z dievcenskych sa mi paci este Nela, Liliana 🙂

evulik6
28. apr 2009

nooo pekne miska pekneeeee.....super, uz sa tesim ked to bude realita a budeme vyberat.... 🙂
no idem ja von s malym... tak zatial sa majte pekne...ahojte... 🙂

minix
28. apr 2009

kočky, ja idem na jedno stretko, takže tu chvíľku nebudem. 😒

pati, karmické zaťaženie? to je čo? 🙂

čo máte všetky s tou Lilianou? 🙂)) Tu je teraz strašne rozšírené Ema a Ela, má to každé druhé dieťa.

pata31
autor
28. apr 2009

Minix, to je osudove zatazenie...proste ze to bude mat dotycny s tym menom tazke v zivote...a predsa to chcem mojmu dietatu ulahcit, nie stazit 😉 ale skoda, ze Bibiana, to meno sa mi velmi paci 😒

Miska pekne mena tiez...no len sa rozhodnut pre to prave 😉

inac mne sa od zaciatku paci ta Liliana, je mozne, ze nakoniec pri nej skoncime 😝

michalag
28. apr 2009

pre dievcatko bude tazke vyberat, lebo tatovi sa uz pri Samkovi (ked sme este nevedeli co to bude) pacila Lucia, takze asi bude ak bude baba
Ale ja si presadim chlapcenske 😝 😀 😀 😀

pata31
autor
28. apr 2009

moj brat ma Luciu, takze my uz nemozme dat, ale tiez sa mi velmi paci... 🙂
pre mna je lahsie vyberat dievcenske mena ako chlapcenske..asi za to, ze by som chcela dievcatko 🙂

minix
28. apr 2009

pati, to mas recht, ulahcis mu to. Skusala si tam hodit svoje meno? 🙂 alebo tam skus hodit aj moje meno, nech je sranda, ja som oficialne Miriama 🙂 SOm zvedava, co mi vyjde, ako som zatazena.

ty mas vyhodu, Pati, ze uz mas male na ceste, mozes si vyberat ako prva. 😉

minix
28. apr 2009

vsetky Lucie, co poznam, nestoja za nic. 🙂))

ja som vzdy chcela chalanov, ale dievcatko je milsie a hlavne, mozno ho paradit. 😀

kleopatris
28. apr 2009

aj ja by som asi chcela viacej dievcatko 🙂 a este kolko by sme usetrili, lebo sestra uz ma 2 baby 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre