Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

michalag
1. máj 2009

patka 😅 😀 😀 , len aby si sa potom nesla rozpravat zo zachodom 😅 🤐 🤐 🤐

michalag
1. máj 2009

patka, bruuu chut ti aj ja zelam 😉 🙂

pata31
autor
1. máj 2009

Miska, tak to dufam, ze nie 😕 😅 ale uz citim, ze konecne mam nieco v zaludku, tak stacilo uz 😵

pata31
autor
1. máj 2009

dakujem 😀 😀

pata31
autor
1. máj 2009

no idem ja uz baby, huci tu ten pocitac...tak pekny zbatok vecera 🙂

michalag
1. máj 2009

patka aj tebe a bruuu nocku 😉 🙂

evulik6
1. máj 2009

no a ja som zosrotovala chlebik a stale som hladna...asi sa pojdem poriadne napit.. sak uz mam brucho ako v tretom mesiaci... katastrofa... no ale ked ja sa vzdy vecer napchavam bo som hladna...cez den mi nechuti a vecer to na mna pride... 😕 😝

evulik6
1. máj 2009

dobru patka...sladke snicky 🙂

ja tiez cakam ako skonci hokej a pojdem do hajan... boli ma chrbat... a uz sa mi aj drieme, len si nesmiem lahnut, bo by som hned zaspala....

miska a co mate v plane na vikend? my zajtra nic,asi len taka bezna sobota..sice este neviem, mame ist s kamosmi do zoo tak este budu volat ci zajtra alebo v nedelu

michalag
1. máj 2009

my zajtra tiez klasika, chceli sme ist na vylet na Sliac peso ked sa Sami poobede vyspinka, ale zajtra je hokej o 16:15, takze to nepripada do uvahy, takze to absolvujeme hadam aspon v nedelu

Aj ja som v jedeni taka ista, cez den mi az tak nechuti, ledva do seba dostanem obed ked obedujeme so Samim cez tyzden a vecer by som zozrala aj srouby 😅 😝 😀

michalag
1. máj 2009

ale tak ja mam zasob dost, takze....

evulik6
1. máj 2009

aaaale prosim ta... mne sa zase muz cuduje ze kolko ja pojem vecer napr.a ze nepriberam, teda jasne ze trosku ano ale nie je to az tak vidiet...ale ja to citim... asi zacnem aspon bicyklovat...no neviem, ked mne sa vecer uz nic nechce 😝

evulik6
1. máj 2009

no tak to budem pozerat aj ja hokej, takze vonku len kym hokej nebude a potom veget ...

evulik6
1. máj 2009

no uz by mohli dat nasi gol nech to skonci, bo to nemdopadne dobre 😝

michalag
1. máj 2009

no ja som sama zvedava ako to dopane 😅
tak to mas dobre ze mas taky metabolizmus 🙂 😉 , brala by som..... ja mam po porode strasnu vahu, ale mne sa vecer tiez nic nechce, hoci som si uz asi 100x povedala ze by som isla skusit na spinning

michalag
1. máj 2009

ale aspon by mohli vydrzat do predlzenia nech mame aspon 1 bod

evulik6
1. máj 2009

nooo to mame v rodine... takze som to asi zdedila... ono ja aj ked priberiem tak ja mam vyhodu tu ze viem rychlo schudnut.. staci trosku viac pohybu alebo stresu... ale nevyhodu mam zase tu, ze ked priberiem tak vzdy len do noh alebo brucha a do zadku ale do prs nic...a to by sa mi prave siklo... 😖 ale spolieham sa na to ze ked budem tehu a budem potom kojit tak budem zase vyzerat ako zena, lebo to bolo fakt na tom super... ale dadko mi zjedol total vsetko, takze mam mensie asi ako pred otehotnenim 😠

evulik6
1. máj 2009

no a ide to predlzenie... tak idem si to pozriet... tak ahoj zajtra a dobru nocku..papa a drz palce 😀

michalag
1. máj 2009

no tak ja mam to iste ked pribrat tak vsade okrem prs ☹ ... ale to kojenie bolo super vtedy sa mi normalne pacilo ked som vyzerala ceckato 😝 😀 , aj ked mi trosku ostali vacsie ale stale to je male ☹ , tak ja nepozorujem zeby som pri strese chudla

michalag
1. máj 2009

aj tebe bruuu nocku 😉 🙂
zajtra som zvedava na teplotku 😉

evulik6
1. máj 2009

aj ja miska.. 😉 🙂

evulik6
1. máj 2009

no a je to v prdeli zase....ach... taky lacny gol...hrozne...
uz som zacala verit ze mozno aj vyhrame a .... 😢

tak dobru noc... 🙄

michalag
1. máj 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

bruuu aj tebe 😉

lenka1108
1. máj 2009

ahojte baby.tak doktor dnes tehu nepotvrdil bola na teste len /. ☹
a poobede prisla mrcha 😠
doteraz som skapinala na gauci ako ma strasne bolelo brucho.to uz ani nepamatam kedy som mala taketo bolesti.zlata antika. 😉
takze sa opat budeme snazilkovat.sak co uz ine zostava ked chceme mimco...

evulik6
2. máj 2009

dobre ranko babulky...

lenka, tak to mi je luto, ale neboj sa, mozno buduci mesiac tam tie //uz budu 😉

baby moja teplota je stale rovnaka, uz som skusala aj merat pod pazuchou, ci nahodou nie je pokazeny alebo baterka slaba alebo co, ale funguje 😅 no este par dni a uvidime... zatial je to moj rekord co mam teplotu 37 tolko dni za sebou 😲

michalag
2. máj 2009

Ahojte 🙂 ,
evulik 🙂 🙂 🙂 ,

Dnes ma teplota dost zmiatla 😅 , taktze u mna dnes takto:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38

evulik6
2. máj 2009

miska tak to som necakala ze by ti teplota znovu klesla...takze ovu este len budeeee 🙂

michalag
2. máj 2009

no hadam bude 😅 ale aj dnes ma mierne picha vo vajecniku

kleopatris
2. máj 2009

ahojte babulky 🙂 uz som aj ja doma, pekne ste sa vcera rozpisali, ale stihla som vas docitat 😉

pozrite moj graf:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
tak teraz uz vobec neviem na com som ☹ zase mi teplota klesla 😒

michalag
2. máj 2009

kleo ahoj
pozri na moj graf, tiez mo o 0,2 klesla 😅 ☹

minix
2. máj 2009

ahojte kočky, ste tu? niekto?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre