Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

michalag
12. máj 2009

mamartinka, tak potom daj vediet ako ti dopadol 😉 🙂

minix
12. máj 2009

reivka, mne je to tak jedno, čo by som vyrobila, hlavne keď je zdravé. 🙂 Inak, netuším, ktorá metóda pri počatí je vlastne "tá správna" 🙂)) Počula som už asi o troch, ale netuším, podľa čoho sa riadiť.

Ja sa riadim, že podľa seba. 🙂

mamartinka
12. máj 2009

jasne dam vediet ale az zajtra napisem ok.a myslite ze sa to moze podarit ked si spravim test a nahodou ovu bude a my hned sup na to?no snad manzela presvedcim.

kleopatris
12. máj 2009

ja neviem reivka, ci to tak bude 🙂 to by sme mohli pekne manipulovat prirodou 😀 ja by som brala dievcatko

minix
12. máj 2009

ja som vzdy chcela len chalanov, ale prichadzam na chut dievcatkam...je to chutnejsie a mozes to obliekat ako len chces. 🙂 a mozes mat malu princeznicku.

zusika
12. máj 2009

mozno blba otazka, ale ovu test kupite v lekarni ci aj v drogerke? ja som teda asi este nejaka slaba snazilka, lebo sa spolieham na prirodu... 🙂

mamartinka
12. máj 2009

ja mam z lekarne testy.neviem ci aj v drogerii sa daju kupit.

minix
12. máj 2009

zusika, nie si slaba, podla mna cim viac pomocok na stanovenie ovulacie mas, tym je to neprirodzenejsie. 🙂)))

viem, ze v lekarni to maju, ale drogerka ovulacne asi mat nebude.

kleopatris
12. máj 2009

u nas to maju v rakusku aj v DMke, ale ci na slovensku to neviem 🙂
aj ja by som brala malu princeznicku a sestra ma dve baby tak by si aspon rozumeli 😀

kleopatris
12. máj 2009

a kde ste sa vsetky pomizli? ja uz mam hotovo a musim tu este hodku sediet 😒

pata31
autor
12. máj 2009

Kleo, ja som tiez tu, len som nieco vybavovala...
inac aj ja chcem dievcatko, uz len kvoli tomu, ze segra ma troch chlapcov...a aj moja neter chce, aby som mala dievcatko, lebo ona ma len bratrancov, ziadnu sesternicu 😀 a este chce, aby sa volala Lea...ale to jej asi nesplnim, aj keby to bolo dievcatko 😉

pata31
autor
12. máj 2009

no kde si?

kleopatris
12. máj 2009

mojho manzela dobry kamarat ma tiez Leu, ale v Nemecku 🙂 ja tiez meno Lea moc nemusim

pata31
autor
12. máj 2009

tu si 😀
no ja mam zatial dilemu v menach...ale snad sa to neskor vykrystalizuje 😝

kleopatris
12. máj 2009

no ja si vravim, ze to babo si nejake vybere, bud sa mi prisni, alebo proste nejak to vycitim pod vplycom hormonov 😀
a uz je ti lepsie? som citala, ze ti je sem tam zle troska 😒

kleopatris
12. máj 2009

a co ta vysiel ten vankusik ak sa mozem spytat? tiez som nad takym niecim uvazovala, urcite je to super vec, ale sak budes nas informovat o najnovsich tehunovinkach 😉

pata31
autor
12. máj 2009

no doobedu mi bolo divne, ale nastastie bez grcania (klop, klop, klop) 😉
teraz akurat pucim jogurt, bo som hladna, ale mi vobec nechuti...ja som poobede dostala chut na tresku, normalne som ju zacitila, ale netusim odkial, ked ju tu nemam 😀 len skoda, ze obchod daleko...musim uz domov vydrzat, ze zjem nieco normalne 😅

kleopatris
12. máj 2009

treska sa moze? asi hej, ze 😝 len ci je zdrava..ale ja tresku nelubim, teda ryby celkovo
a manzel aj sem tam hladka brusko uz?

pata31
autor
12. máj 2009

ten vankus stoji 25 eur + 3 eura postovne...
Treska by sa asi nemala, bo je tam majoneza, ale ja jem co mi chuti 😉 aj vcera som jedla kysle ryby, potom mi bolo tazko z nich, ale je v nich vela vitaminov, takze si davam tak dva krat do tyzdna, podla chuti...a vecer mi prave taketo veci chutia...kysle apod.
a manzel hladka obcas, akoby ne, ale mna to strasne stekli a potom ma az picha v podbrusku a to nie je prijemne, tak mu musim vysvetlovat, ako ma hladkat 😝 😀

pata31
autor
12. máj 2009

neviem, co s mam spravit s nedojedenym jogurtom...uz ho nemozem, asi ho do kosa smarim 😝

kleopatris
12. máj 2009

smar, lebo ked skysne tak nebude dobry 😝

to je super cena, ze 25 euro 🙂 to sa da, ja som si myslela, ze ovela viac

pata31
autor
12. máj 2009

na tej stranke, co som dala hore odkaz, je aj cena...to som si objednala vankus v podstate bez vrchnej obliecky, ale da sa to prat cele, aj s naplnou, lebo potom tam maju este aj s naradnou oblieckou, ale to stoji 32eur, ale to si mozem aj uz sama usit taku obliecku, bo si chcem aj siaci stroj kupit teraz, uz len cakam na peniazky 😉

kleopatris
12. máj 2009

no aj ja si planujem kupit sijaci stroj 🙂 len neviem kedy sa nan dostane rada, asi az budem velka a bohata 😀

pata31
autor
12. máj 2009

ja si idem kupit taky zakladny, ten stoji nejakych 160eur...a to mi staci...my sme stale mali doma nejaky stroj, ale ted zobrala segra do Belgicka a nas stary je pokazeny, tak si chcem kupit, ze mame na com sit, ked nieco treba...a inac mne sa velmi pacia take tie prikryvky, co sa robia z kuskov latok, teraz si nemozem spomenut, ako sa to vola... 😠 ale to by som raz chcela skusit robit..napr. ked budem na materskej, ak budem stihat 😀

kleopatris
12. máj 2009

sak to, ze to chce este aj mat cas
tusim patchwork sa to vola ci tak nejak, ale tie sa pacia ja mne, vyzeraju tak utulne a pohodlne

kleopatris
12. máj 2009

idem ja domkov, tak papa a pekny vecer prajem 🙂

pata31
autor
12. máj 2009

hej, hej, patchwork 😀
idem aj ja uz...tak pekny vecer tiez 🙂

reivka
12. máj 2009

my by sme straaaaašne chceli dievčatko, lebo máme chalanov a starší by tiež chcel sestričku

ja by som chcela vidieť 2 // no ved uvidíme ja mam mať mrchu až koncom mesiaca

reivka
12. máj 2009

aha ja už mám tvár, konečne sa mi podarilo dať sem fotku 🙂

zusika
12. máj 2009

hura..nove fotky! 🙂 tento rok sa tusim daria dievcatka... vsetky kamaratky co uz porodili maju baby.. 🙂 aj ja by som veru chcela malu princeznu....aj ked si uz trosku viem predstavit aj chalana... ale ak to bude taky cert ako moj manzel led bol maly...uz teraz mam strach.. 🙂 a mena... vela vela sa mi paci... a potom bude problem sa rozhodnut...ale chlapec bude s najvacsou pravdepodobnostou Andrej... neda sa mu povedat skaredo... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre