Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
15. máj 2009

to je dobre patka,...
ja si tiez myslim ze take sutaze vyhravaju ine krajiny ako my... no co uz...ale podla mna boli dost dobry na to aby aspon postupili do finale... ta nela je riadne talentovana...taka mlada baba a taka sikulka 🙂

pata31
autor
15. máj 2009

Reivka, veru, to bolo to najhorsie, bo som myslela, ze im poslem hlas...
a co to tak neskoro ranajkujes? ja uz sa tesim na obed 😀 deticky mas doma?

reivka
15. máj 2009

dávam si chlebík s feferonkovou karičkou a papriku a rajčinku......detičky sú v škôlke a ja som dnes zostala doma 🙂 poupratovala som a poobede pojdem pre nich a zanesiem ich k babke spať, lebo s manželom ideme do kina a chceme romantikuš večer 😉 🙂

evulik6
15. máj 2009

ja nie reivka.... ale citala som o tom na nete...len mne to pride take neprirodzene...co ja viem... 😝

aj ja som im chcela poslat hlas...no a ked sa nedalo tak som nepodporila ani ostatnych...lebo som tusila ze slovakom asi posle malokto

evulik6
15. máj 2009

jeeeej to je pekne reivka... romantikus vecer... 🙂

zusika
15. máj 2009

zeee ranajky.... sa niekto ma... 😉

pata31
autor
15. máj 2009

Reivka, aj ja som o to m citala a aj vazne nad tym rozmyslala, ale teraz som tehu, tak to neriesim, potom nad tym zase pouvazujem...takze ty si spokojna?
romanticky vecer? aj ja by som dnes chcela, ale neviem, ci sa podari...
Evulik, ja by som inym ani neposlala 😉

zusika
15. máj 2009

menštruačný kalíšok??? pocujem 1x

reivka
15. máj 2009

ja som tiež na ten kalíšok pozerala že zas vymysleli hovadinu, ale že vyškúšam ved čo, a je to ozaj uňo ňuňo.....
a k tej eurovízii.....to bola možno trochu výhoda že si štáty nemohli posielať hlasy sebe lebo väčšinou to boli všetko väčšie štáty ako Slovensko a sme s MM nad tým uvažovali že ked si také Francúzsko pošle hlasy tak sme v prdeli

evulik6
15. máj 2009

no ved ani ja patka 😉

no este dnes v praci a zajtra mate volno... parada co? ja sa uz psychicky chystam do prace... och baby, tak sa mi do nej nechce vratit...nie ze by som sa bala roboty ale ta moja, nie je velmi prijemna a najviac ma stve ze vysku mam za sebou a budem robit robosa...ach...a este k tomu budem zase pocuvat kriiik, bo s nami tam jednaju ako s handrami... ach jaj...ale hadam si nieco ine casom najdem... alebo sa nam podari nieco zamiesit 😀

pata31
autor
15. máj 2009

Zusika, je tu niekde aj diskusia o tom, myslim, ze vo volnej diskusii....
Reivka, ja som tiez tak nad tym rozmyslala, ale zase ani nikto neposle hlasy druhym statom...mozno este nam by poslali cesi, ale kto viac?

reivka
15. máj 2009

ja si myslim že určite boli Nela a Kamil niekomu sympatickí a počuli ich aj spievať tak nám niekto aj poslal hlasy 🙂

pata31
autor
15. máj 2009

Evulik, tak to nic moc taka robota s vyskou...ale dnes ja clovek rad, ze ma aku-taku pracu...mna sa tiez kamosky cudovali, ze predavam dvere s vyskou 😅 ...ale robim aj ten marketing, tak je to celkom ok podla mna...

evulik6
15. máj 2009

tak tak, ja som tiez tak uvazovala...

zusika
15. máj 2009

otazka pre UZ-maminy... ale aj pre ostatne... nemate pocit - nemyslite si - ze zena s dietatom je na SR diskriminovana - myslim pri hladani novej prace.... mam z toho obavu...lebo pracujem v BA - praca ma bavi..ale dochadza denne 70km ked je doma male dieta sa mi nebude chciet...a teraz hladat pracu a vyvalit na nich, ze mam doma 2-3rocne dieta....neviem ake su sance... co vase skusenosti.... 😒

pata31
autor
15. máj 2009

ale nechapem, kto posielal hlasy Estonsku ci Litve, ze postupili...sak oni su cca taky velky jak my, nie?

evulik6
15. máj 2009

no ved to patka, ze dnes si clovek nenavybera... mne ta robota ani tak nevadi, tak jasne ze si viem predstavit aj lepsiu ale keby to aspon zaplatili ako maju...no je to na dlhe rozpravanie, ale asi s veducim hodim rec ked sa tam vratim 🙂

reivka
15. máj 2009

že kto Estonsku? no moj manžel, že vraj je pekna baba a melodická pesnička, no chcel ma provokovať 🙄

pata31
autor
15. máj 2009

Zusika, diskriminacia je urcite...ale as zavisi od zamestnavatela, aky je...lebo urcite su blbci, ktory budu uprednostnovat chlapov! Sestra napr. pracovala s troma detmi, rozvedena, po deti chodili nasi abo ja, velmi casto musela robit nadcasy, takze po veceroch nebola ani doma...ale bolo to velmi nervozne obdobie u nas...a ten zamestnavatel bol z Brazilie a nebral ohlad na deti, proste musela byt v praci a hotovo a ked nebola, tak nedostala premie a pod...

reivka
15. máj 2009

a potom lutoval že minul na sms ked videl kto postúpil, že to asi nie je o melodickosti pesničiek

pata31
autor
15. máj 2009

Reivka 😀 takze provokater! 😀
skoda, ze nezverejnili hlasovanie, by ma zaujimalo, na ktorom mieste boli nasi...

flyangel
15. máj 2009

mne menstruacny kalich pripady taky divny...podla mna je aj nehygienické...10rokov to pouzivat..

reivka
15. máj 2009

ten kalíšok sa sterilizuje po každej mrche

pata31
autor
15. máj 2009

Fly, ale ked sa to pravidelne dezinfikuje, vyvara?

baby, co mate dnes na obed? ja by som si dala cestoviny so syrom...joj, jaku mam chut, ale asi v meste v restyke nieco take nebudu davat 😀

evulik6
15. máj 2009

zusika, ja ti poviem ako to je... najskor ta nevezmu lebo pojdes na MD a potom ta nevezmu lebo uz mas deti, z coho vyplyva ze budes byvat na OCRke ked budu deti chore a podobne... takze v tom ze si najdem nieco ine velku sancu popravde nevidim....

reivka
15. máj 2009

fly to môžeš povedať rovnako aj o detskom cumlíku, ktorý si dieťa denno-denne vkladá do úst aj do troch rokov (rovnako sa sterilizuje)

flyangel
15. máj 2009

ja viem ze sa to vyvara ale mne to pride take...no nehygienicke radsej ostanem pri vlozkach a tamponoch...ale kazdy ma pravo vybrat co sa mu zda vhodne a vyhovuje mu to.. 😉

evulik6
15. máj 2009

fly, o akom vypocte si tu hovorila? podla jonasa ci co?

ja mam kuraci spiz s udenym syrom a zemiaky a maly karfiol 😉 uz sa tesim na obed ale asi pockam na mm , pride o jednej...len neviem ci vyrdzim bo uz teraz som hladna 😒

pata31
autor
15. máj 2009

hmmm...mnam, Evulik, take chutky mi robis.. 😀 mnaaaammmm...
no nic, ja prcham na obed 😝

kleopatris
15. máj 2009

ja si myslim, ze zeny su diskriminovane stale, najprv lebo aha ta je mlada, ta pojde urcite na matersku a potom aha ta ma deti, tie budu furt chore.....mna sa napr. moj terajsi sef pytal na pohovore, aj ked je to diskriminacne a nesmie sa to, ze kedy planujem dieta!!! takze tak
inak ja pracujem tiez s vyskou na absolutne podradnej pozicii a platenej este menej ako je minimum v AT....nieco asi ako produkcia, rovnaka uroven vzdelania, len v kancelarii......mozog absolutne nezapinam, jednaju s nami ako s poslednymi chudakmi a este sa tu strasne nudim....ale tak ako ty evka uvazujes, lepsie nejaka praca a aspon troska penazi jak nic...do materskej zatnem zuby a potom sa uvidi 😖 ale vratit sa sem uz urcite nechcem 😒

a ten kalisok, co ja viem....to sa akoze zbera v nom krv a potom sa vyleje? hmmm ked je to takto tak to asi nemusim 😝 ale pocula som tiez uz vela chvaly na to

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre