Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

kleopatris
26. máj 2009

ahoj minix 🙂

tak konecne si doma 😵

aj ja som zvedava co zajtra povie doktorko. a super, ze ste sa mali super, tesim sa na fotos!

zusika
26. máj 2009

tak, tak...fotecky... uvidime minix "nazivo" 🙂

minix
26. máj 2009

ahojky kleo, aj ja som rada, ze som s vami doma, lebo 14 hodin vo vlaku vo stvrtok, 16 hodin vo vlaku vcera a medzitym 3 dni plne chodenia mi dali poriadne zabrat. 🙂)))
bolo to dost narocne, ale prijemne, ale samozrejme, sme sa setrili, sak zajtra nas caka stretko u pana doktora. 🙂

A kleo, ty ako, uz sa snazite?

pata31
autor
26. máj 2009

minix, tak super, ze si sa mala super 😵 aj ja som mala na zaciatku hnacku, teraz skor zapchu mavam...ale ta teraz boli zaludok, ci v podbrusku?

minix
26. máj 2009

praveze si myslim, ze je to zaludok, lebo mi to uz preslo, su to krce, ale skorej je to spojene s travenim....takze asi ziadne strachy,. 🙂)))

a vy ste sa ako tu mali? patka, ako, brusko uz rastie?

pata31
autor
26. máj 2009

uf, Minix, tak to bola teda fajna streka...to ste boli len vy dvaja, ci nejaka skupinka?
mozno aj z toho vyletu mas nieco so zaludkom...si sa asi inaksie stravovala ako normalne...
a moje brusko ci rastie? co ja viem...zatial asi ani nie, ale citim, ze vo vnutri nieco je, ma to kus tlaci, ale zatial nevytrca 😉 najhorsie su kychnutia...vtedy citim cele podbrusko...a v poslednej dobe kycham velmi casto, kedze mam alergiu 🙄

kleopatris
26. máj 2009

tak to je sila kolko hodin vo vlaku 😲 a mali ste aspon spaci vagon? a pocasie ste mali krasne? tu bol super vikend

no my snazilkujeme skoro jak kralici 😀 😝

minix
26. máj 2009

kočandy, idem na obed, ozvem sa po. 🙂

donna11
26. máj 2009

..nachvilku som sem aj ja skocila.......jeeeej minix, ahoooj, ako ti je??....ja sa snazim nejako neregistrovat ten vysledok testu, spravim zajtra a uvidim, ci to zosilnie... 😉

andzi
26. máj 2009

ahojte baby, môžem sa k vám pridať? S manželom sme sa začali snažiť o mimi presne pred mesiacom a pol, kedy som vysadila HAK. Prvá mrcha sa dostavila nečakane skoro z čoho som bola sklamaná, lebo som kdesi čítala, že po vysadení HAK je najväčšia šanca otehotnieť.

pata31
autor
26. máj 2009

Ahoj, Andzi...vitaj medzi nami 😵
aj mne prisla prva mrcha dost skoro...na 27 den...ale na druhy cyklus sa to podarilo 😉

donna11
26. máj 2009

..ahoj andzi..kludne, vitame ta u nas... 🙂 ...ja som na tom podobne s tym vysadenim, ale rozdiel je v tom, ze som este stale nedostala... 😲 ..tak len cakam, co bude... 🙂

bibi24
26. máj 2009

Ahojte baby, dnes nejak nestiham, vela robotky 😒 Donna...no teeeeeeda 😉 co si tu clovek neprecita odvcera 🙂 a vitam vsetky nove baby, snazilky 🙂

zusika
26. máj 2009

ahoj Andzi...aj mne prisli po HAK skoro - 23 den, teraz uz mam 28..a tiez cakam... 😒

andzi
26. máj 2009

Ja som si kúpila ten malý mikroskop s osvetlením tak som veľmi zvedavá, či funguje.

reivka
26. máj 2009

andzi ako dlho snazilkujes?

reivka
26. máj 2009

ahaaa uz som si precitala 😉 🙂

bibi24
26. máj 2009

Ten maly mikroskop je podla mna blbost, ukazuje papradie hocikedy 😀 ale aspon je s tym zabava 😉

reivka
26. máj 2009

teda ja neviem, ale načo si si to kupila ked si este len zacala znazit, ved o chvilu otehu a nebude ti to nanic, nie? 🙂

bibi24
26. máj 2009

Reivka, vy sa ako dlho snazite? My v podstate 2. mesiac, aj ked ten prvy to nebolo nejake planovane...

januliatko1985
26. máj 2009

ahojte,tak som spat🙂
minix-vitaj doma,si nam tu uz chybala,tesime sa na foto foto 😉
andzi-vitaj medzi nami.aj my snazime sa teraz uz druhy mesiac,uvidime,ci to tentoraz vide 😎

reivka
26. máj 2009

bibi my sa snazime 2 mesiac tiez tak nech nam to tu vyjde 🙂

minix
26. máj 2009

ahojte, tak som zas tu,

donna, necitala som diskusiu, to znamena, ze si si nasla tienik? ukaaaaaaaaaaaaz. 🙂))

to bude ale prca, ked to tu kazdej z vas vyjde na druhy mesiac.. 🙂)))

kleo, nemali sme spaci vagon, sli sme v normalkovom, bola to dost divocina...a teplo, no v bosne bol tento vikend 41 na slnku...tak usudte same. 🙂)

ahoj andzi.

januliatko1985
26. máj 2009

minix-tak to muselo byt vzruso v tom vlaku a v tom teple.aj my mne bolo doma teplo,ale z ineho dovodu,hned po svadbe manzel ochorel a teraz ja som uz druhy tyzden na PNke,tak asi tak.ale snazime sa vo velkom,sa mi zda,ze viem kedy som mala ovu,tak sa teraz len modlim nech su // 🙂

pata31
autor
26. máj 2009

Ahojte, aj ja som uz tu, bola som na obed, dala som si salatovy privarok a zeleninovu fasirku...fajneee 😉
a teraz rozmyslam nad nanukom.. 😝

zusika
26. máj 2009

pati, zase drazdis tym nanukom....?? tak dam aj ja - mam tu hrozno a jahody...
andzi, a nechcete to zatial skusat len tak, bez nejakeho mikroskopovania... ja osobne preferujem skor zabavu ako otroctvo... ked to bude trvat rok, potom mi to bude mozno podorzive... ale vasa volba babenky... ja mam rada take spontanne veci... 😝

donna11
26. máj 2009

...minix vcera som nasla slabulinky tienik, nechcem moc radovat, ved ostestujem zajtra al neskor....zatial sa moc tesit zbytocne nechcem...
...pati ty si mala aky dobrucky obed, mnam... 😉 ..
.....ja som zjedla jednu buchtu a trosilinku cestovin a konec, nevladzem....sice si este robim chute n kofilu, no ale to sa este uvidi, kedy padne za obet... 😀
...a o akom mikroskope je tu rec???

pata31
autor
26. máj 2009

mnam, jahody..tie som este toho roku nemala...ja pucim jablka, mandarinky a aj hrusky...a obcas hrozno...no ale idem si ten nanuk kupit, kym mi neprejde chut... 😉

zusika
26. máj 2009

donna - ten mikroskop - predpokladam ze k meraniu ovu...

januliatko1985
26. máj 2009

baabby.zas robite chutiky?? 😀
ja si akurat pozeram fotecky,zo svadba,jooj, jak len perfektne bolo...ale tak strasne rychlo to zbehlo....a uz su to skoro 3 tzydne co sme manzelia,ci panaa,neskutocne rychlo to leti 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre