Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

michalag
26. máj 2009

Ahojte, tak maly je v posteli ale nejako sa mu nechce 😅

minix ahooooj, ako sa citis?

minix
26. máj 2009

nanuk? ozaj, ked sme pri tom, mozu tehotne baby klasicku zmrzlinu? v kornutiku?

donna, sak to je super, ze mas tam ten tienik, to je vynikajuce. Dufam, ze bude len a len silnejsi. 🙂)))

ja som si dala na obed zeleninovy salat s tuniakom a zaliala som to colou, aby sa mi troska upravil ten rozhadzany zaluudok, tak dufam, ze to bude lepsie. Asi je to zasa prechod stravy.

ahoj Miska, tak ako? co teplotka?

pata31
autor
26. máj 2009

Minix, ja som sa najprv bala taku zmrzku si dat, ale nakoniec som neodolala 😉 😀

minix
26. máj 2009

no lebo ja som si dala par krat v bosne taku a ked som si spatne precitala, ze to by sa nemalo, tak som sa trosku zhacila. 🙂)))

miska, ja sa s malym vymenim....

pata31
autor
26. máj 2009

Janka, bezi to hrozne rychlo..ved ja som uz v 11tt 😕 😵
Minix...a si zmen v pase, ze cakas...aby sme mali prehlad, v ktorom si tt... 😉
no ja som uz aj spucila nanuk, taky cucoriedkovy...mam taky dojem, ze mi to pomoze pri mojom zapchovom stave 😉 😀

reivka
26. máj 2009

akoze tu zmrzku nie kvoli salmonele? 😕

pata31
autor
26. máj 2009

hej, kvoli salmonele by sa nemala zmrzka...aleaj tak som neodolala... 😅

bibi24
26. máj 2009

Tak ked sa bavite o nanukoch, prave som tiez dojedla cucoriedkovy 🙂 mnaaam
Zusika, suhlasim...aj ja chcem, aby to bolo spontanne 😉

evulik6
26. máj 2009

ahojteeeeee,tak som tu uz konecne aj ja...prezliekla som v spalni periny, vsade utrela prach, aj v rolldore som spravila poriadok, vysavala a teraz periem uz 4tu pracku...

minix, vitaj opat medzi nami, som rada ze sa ti dari ...

pati, aj mna boleli bedrove klby... fakt dost silno, tiez som obcas chodit poriadne nevedela... neboj, to je ok... a potom som aj krce do lytok dostava, take burtalne ze som az revala v noci a tyzden som to nevedela rozbehat... ale inak v pohode...

a vitam aj ja novu clenku...

reivka ty necakas v sobotu? ja v nedelu 😀

evulik6
26. máj 2009

patka ak mas zapchu tak papaj susene slivky alebo marhule a tak... to nam radili na cviceni, ze je to lepsie aj po porode

pata31
autor
26. máj 2009

Evulik, si ma moc nepotesila...to o tych krcoch v lytkach viem, ale nastastie som zatial nemala...horsie tie klby...

michalag
26. máj 2009

minix, mrcha dosla v piatok, takze uz cakam ze pomaly bude koncit a sup na dalsie snazenicko 🙂

pata31
autor
26. máj 2009

Evulik, no to nie je ze uplne zapcha, ale chodim tak raz za dva dni na wecko...nejako mi horsie travi ci co... 😅

michalag
26. máj 2009

evulik, ty si sikulka 🙂 😉 , tolko toho postihat

evulik6
26. máj 2009

nooo ved to... musis vela ovocia papat... 😉

evulik6
26. máj 2009

miska, dakujem 😉 🙂
moj krpec zase nie a nie spat...uz ma z neho asi sisne... ach... preco ja musim mat takeho nespavca ☹

evulik6
26. máj 2009

patka prepac, ja som ta chcela potesit tym ze je to normalne... tie bolesti klbov...ale neboj to ta nebude boliet stale... 😉

reivka
26. máj 2009

evu tak to čakame skoro naraz že mrcha nepride, inak môj maly už od dvanastej spi a asi aj bude, on lubi dlho spat 🙂

reivka
26. máj 2009

aha čo som našla, dáme manželom ?? 😀 http://www.mojalekaren.sk/eregma-max-power-100-...

donna11
26. máj 2009

...tak ja som sa prave vratila z obedu do prace - no ta cesta bola priserna, ostalo mi strasne blbo, som myslela, ze sa sklonim za prvym krickom... 😝 ..
..no k tomu mikroskopu....nechapem, ako to moze fungovat, tak to idem kuk na googli.. 😉
....pati ja ta "potesim", totiz ja uz teraz mam trosku problemy s bedrovymi klbami, co to bude potom??..fuuu..
..evulik ty si v riadnom svungu...neprehanas to trosku, spomaaaal.. 😉
.....a k tej zapche, ja mam skor pocit, akoby mi teraz zacalo nejako moc travit... 😒

minix
26. máj 2009

ja som si prave dala banan a tisko zavidim nanukovym fanynkam. 🙂)))

pati, zmenim si v pase az zajtra rano, ked uvidim, co mi povie pan doktor. .)) v tomto som bohuzial poverciva a neverim, ze sa nieco nemoze stat, ked sa to oznami skorej, zakony schvalnosti u mna funguju. :(((

evulik6
26. máj 2009

joooj reivka, to ti zavidim ze lubi spat...ten moj nie a nie...ani celu noc neprespi... niekedy som z neho priam zufala ked pocujem ako ine deticky spia...za jeho dva a pol roka zivota spal celu noc asi trikrat... je to des... a najhorsie je ze ho chcem naucit spat v jeho izbicke ale on nechce...tak spi s nami... och... uz som aj rozmyslala ze mu kupim ten sirup junior a obcas mu ho dam, ale vzdy si to rozmyslim...nechcem ho dopovat liekmi aby spal...

no ja cakam bud v nedelu alebo az v utorok...tento mesiac nemeriam tak presne neviem, kedze nemam pravidelnu mrchu...ale podla hlienu to vychadza cca ako minuly mesiac tak asi v nedelu ...ale pockam este zo dva dni ak sa mi nahodou ovu posunula...

zusika
26. máj 2009

baby..a akoze otazka....co potom JEST MOZU tehulky?????? no koniec... to mam hladovat...ja mam strasne fajnovy jazyk.... a lubim presne to, co nemozem .... hodite sem este raz niektora ten link o tej strane..neviem kde to mam... ze co sa moze a co nie... nech ma uz uplne porazi..... ze niva....mnaaam.... ☹

minix
26. máj 2009

reivkia, neriskuj, ze manzel si bude musiet dat suspenzor, aby dosiel do roboty. 🙂)))

ja ten mikroskop mam doma, ale sranda je ta, ze mi ukazoval papradinky skutocne asi vtedy, kedy sme otehotneli podla vsetkeho. A skusam to obcas aj teraz a neukazuje papradiny, takze u mna funguje. 🙂))

evulik, ahoooooj. 🙂

michalag
26. máj 2009

evulik, ani moj nespi ☹ ... akurat ked zaspaval tak prisli susedovcom robit dvere zacali buchat a vrtat, takze je po spani 😒 , ale hadam zaspi vecer skor 😅

minix
26. máj 2009

ja milujem plesnove syry, tak mam po ptakach. 🙂

pata31
autor
26. máj 2009

Evulik, ved si ma aj potesila, bo som si myslela, ze to uz nieco zle je... 😉 a drzim palceky, aby nedorazila mrchanaaa!!!
Donna, mne na zaciatku tiez rychlejsie spalovalo, ale teraz je to trosku ine, skor pomale, ani nie ze travenie, ale to vyprazdnovanie 😅 ale co citam na nete, tak by to malo byt ok...
Zusika, tie plesnive syry by sa nemali v tehu...a ostatne v podstate vsetko, ale s mierou (tak sme sa dnes zhodli s babami v inej teme 😉 )

michalag
26. máj 2009

dlho som tu nepobudla, maly je na mne nalepeny ako pijavicka, lebo sa boji vrtacky 😅
Tak my ideme racsej von, tam nam bude lepsie 😉 🙂
majte sa pekne a pekny zvysok dna 😉 🙂

evulik6
26. máj 2009

donna, nie neprehanam...to ma obcas chyti takato sajba, a upratujeeeeem... ked uz som tu spalnu davala do pucu tak uz mi ta skrina nedala, musela som spravit poriadok aj tam...aspon raz za cas ju tiez poutierat

tak to ja dufam tiez ze dnes maly vecer skor zaspi...aspon budeme mat s mm konecne chvilu pre seba...

no co sa tyka tych plesnivych syrov... nemali by sa jest, ale zase ked si date obcas trosku tak to neuskodi... to nam tiez hovorila zdravotna sestra, dolezite je aby ste toho nejedli vela, napr. ze zjete cely trojuholnik nivy na posedenie...to nieeee...a taktiez to je s pastetami... na ne tiez bacha... 😉 a pecienky... 😉

pata31
autor
26. máj 2009

mamka minule robila pecienku a ja ju mam fest rada, ale dala som si len ryzu a kustik stavy z tej pecienky, aby to malo tu chut...mnaaamky 😵 sice som aj ochutnala jeden kusok pecienky, ale mi ani nejako nesla...takze telo vie, co chce a ked nieco nechce, tak to proste nechuti 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre