Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

zusika
31. máj 2009

teu, nebooooj...nezabudliiiii!!! 😀
babulky..idem sa do sprsky..sa vyzohrievat lebo ze aka kosa mi je... je tu 12 stupnov a aka strasidelna tma ide.... ooootrasne pocko...pa zajtra!

pata31
autor
31. máj 2009

teu, jasne, ze aj tebe to prajeme 😉
Miska, no ozaj to vyzera na ovulku... 😕 😵 mozno ste sa aj trafili...drzim palcekyyyy 😵
no uz vazne pojdem...papa

evulik6
31. máj 2009

miska, podla vsetkeho ovu uz bola teda.... moze byt...ja ju mam tiez par dni po ms....

a teu... ja som na teba nezabudla...ja ti drzim palceky, aj vsetkym ostatnym snazilkam.... a doprajem vam to 😉

evulik6
31. máj 2009

babulky idem od vas uz...ideme dat maleho do postele a snad sa nam podari venovat dnes vecer jeden druhemu...tak zatial ahojte...a dobru nocku ak uz nepridem..pa

pata31
autor
31. máj 2009

jaj, Evulik, tak to som napata, ci to vyjde... 😕 🙂
my sme aj zakurili, bo tiez nam bola zima...takze uz mame teplucko, ale aj tak sedim este zakryta pod dekou...a rozmyslam, co zjest, aby presla ta hnusna chut v ustach 😠
no idem kukat let´s dance 😉

teuflerin
31. máj 2009

no babulky tak aj ja vas opustama dakujem mvam...miska a evulik ,my musime dufat, hhe..lebo sak aj na nas to tento mesiac pride, na teba uz mozno evulik prislo..patka drzim palceky na noc, a zusi tak utekaj do tej sprchy aj ja idem, fakt je kosa..krasne snicky, zajtra vas poobede pridem kuknut, tak vela nepopiste..ahoooooojte

bibi24
31. máj 2009

Zusi, no jeeeeej, no je super, som na teba uz myslela, ze co a ako a tiez som mala nejaky tusak, ze to vyslo...a vidis 🙂 takze supeeeer...A ak sa smiem spytat, ako dlho ste sa snazili? Ci to bolo na prvy sup?
Misi, tak mi sa budeme asi podporovat v rovnakom case 😉 cca...som rada...

reivka
31. máj 2009

tak som tusim prisla neskoro, ale neva, zusi gratulujem a aj ja chcem 😢 ide to tu tak pekne rychlo vsetkym snazilkam 🙂 no mohlo by sa aj mne podarit ☹

reivka
31. máj 2009

evulik dufam že aj ty si tehu 🙂
zusika je to pekne ze sa ti to podarilo normalne sa tesim, uz som od vas zavisla a prezivam to s vami

minix
31. máj 2009

ahojte, aspon vas pozdravim, dnes ma trosku pobolievalo brusko, tak som sa setrila..

zusi, gratulujem, aj ked len potichu. este je skoro, ale drzim palce u doktora.

Mne asi zacina byt pomalicky zle, od piatku mi to pride, ale vzdy na vecer. Piatok vecer som cestovala aj so sackami v taske a musim zajedat...len vtedy mi to prechadza, ked stale nieco zajedam. 🙂)) zachvilku budem ako prasnica,

Miska, dost skoro na ovu, ale asi ano...aj ked, mavala si to takto?

michalag
31. máj 2009

minix, tak nech ti tie nevolnosti prejde co najskor aby si si mohla uzivat tehu naplno 😉 😵 .... ovu zatial byvala az okolo 12 -14DC, ale este to nie je iste ze naozaj bola ..... uvidime neskor 😅

bib, ty si uz mala ovu?

tatranka111
31. máj 2009

ahojte baby 🙂 prajem pekný večer

michalag
31. máj 2009

ahoj tatranka 🙂

minix
31. máj 2009

miska, ja si ho budem naplno uzivat az ked sa to definitivne potvrdi o cca 2,5 tyzdna, to by som mala ukoncit pomalicky treti mesiac..

ale teplotky mas pekne. 🙂)

tatranka111
31. máj 2009

baby poradte mi prosííím ak viete
je normalne, že mi ešte stale nevstupa teplota? pritom ovu podla vypočtov mala byt okolo 24.5
ja už neviem dufam, že to nebude anovulak ☹

michalag
31. máj 2009

ved uvidim zajtra ci ma teplota nesklame a neklesne 🤐
to vtedy ides az do poradne?

minix
31. máj 2009

noooo, bola som v stredu, to mal byt piaty tyzden,a mam prist za tri tyzdne, samozrejme, ak bude vsetko v poriadku, a to vraj urobime tie kadejake vysetrenia ci co.

Nie je to neskoro?

bibi24
31. máj 2009

Misi, ja este pravdepodobne nie, ja som sa sledovala len od minuleho mesiaca a to som mala az na 17.den, ale ja zas mavam menzes kazdych 31 dni, takze je to plus minus ok a som zvedava ako to bude tento mesiac. Minuly som to hned zistila, jednak podla ovu tesov a jednak ma v ten den ukrutne pichalo v lavom vajecniku. Tak uvidim, co tento cyklus 😉 budeme si referovat, ok? 🙂

bibi24
31. máj 2009

Reivka, ze? ako to tu pomaly, ale isto pribuda 😵 myslim teda tehuliek...Som sa tak zamyslela, ze snad tu pise zo 12 bab a z toho hadam polka je tehu...tak to je dobra uspesnost 🙂 hadam pomaly dojde aj na nas ostatne...drzme si palceky 😉

bibi24
31. máj 2009

Miska a u teba vyzera, ze uz prisla ovu? Tak skor? Ja zatial ani nejdem skusat testy...este si pockam trocha...

michalag
31. máj 2009

bibi, jasne ze budeme 😉 🙂 a teraz si kolky DC? Prepac ak si to spominala ale ..... uz mi to tak nezapina 😅 😝 😀

evulik6
31. máj 2009

ahojte...
nooo babulky dakujem, ale ja zrejme teho nie som...momentalne sa citim tak ze ta mrcha asi dorazi... 😒

tatranka111
31. máj 2009

baby a mna neberiete do kolektívu, že ani jedna neodpíše fnuk fnuk ☹

bibi24
31. máj 2009

Misi, v pohodeee 😉 Teraz este len 8.DC Mrchu som dostala 24. 5., cize pred tyzdnom ....

bibi24
31. máj 2009

Tatranka, jasne, ze berieme, ale zial neviem ti odpisat, lebo ja teplotu nemeriam 😒 takze ti neviem poradit....skus ovu testy, hm?

tatranka111
31. máj 2009

bibi no asi to budem musiet vyskušat, len som toho vela prečítala na nete a teraz mam strach či to naozaj nieje anovulak ☹ takto asi neotehotniem

evulik6
31. máj 2009

tatranka, jasne ze ta berieme...ale ja s tymi teplotami velmi nemam skusenosti...a graf nemas?ze by si nam hodila? takto to tazko rozozname...

evulik6
31. máj 2009

mne kamoska tiez pisala ze ma asi anovulak a som jej to ponahadzovala do grafu a krasne jej ovu vyznacilo a tomuto neuveris...ona je aj tehoska... 😀

tatranka111
31. máj 2009

evulik mam ale iba ten svoj čo mam doma od lekara
ja som tu v podstate novačik čo sa tyka tychto vecí.....kde si možem viest takýto graf.....teda na akej stranke?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre