Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

deda
8. jún 2009

ahoj zusika, tak robila som si včera test ten pepino a ukazalo mi tu druhu čiarku strašne bledu,ale menzes nechodi,tak ja neviem čo si mam mysliet, asi kupim ešte jeden ale nejaky iny....

zusika
8. jún 2009

juuuj pati, Lidia...to bola klasika...ale ja som uz teda mala take tie jednotlivo balene..ze do skoly ..take farebne obaly 🙂 juuj a ako som sa branila tamponom... 😀 pohlad spat je zabavny... ja som teda mavala taku skor menej bolavu.... ale boli baby co nevedeli ani chodit... ako ja ked som vysadila HAK... ze bleeeee....
fuj ale hnusna tema... radsej sa pekne uc...

pata31
autor
8. jún 2009

Reivka, to moze byt ovulka 😉
Deda, takze vravis, ze slabu ciarku si mala druhu? tak to je dobre znamenie...ja som tiez mala zo zaciatku slabu, ved kuk do mojho albumu 😵 potom silnela krasne a teraz uz som v 12tt 😉
baby, ja idem zajtra rano na ten utz, co zistuju downov syndrom, tak dufam, ze to bude ok...a sa tesim, ze uvidim babanko nase! 😵
uz sa dnes nejdem ucit, mozno doma...sa mi nechce, sa potrebujem na to psychicky pripravit, ale to teraz uz nezvladam 😉 😀 😀 idem kus posurfovat po nete, kedze som cely den nemala na to cas 😀

zusika
8. jún 2009

deda....skus dat tomu este 2-3 dni.... na pepino nie je nic zle..ale pokojne skus aj iny.... mamatest je vraj velmi oblubeny u bab (aj inych ako tu) a vraj akoze najspolahlivejsi..ale myslim, ze ide o citlivost....
drzim palce... ved kuk ake tieniky mala patka.... a ako krasne zosilnel!!!
idem babulky... ja zajtra!!! 😀

pata31
autor
8. jún 2009

Zusika, tak papa, pekny vecer! ja tu budem este hodku...

teuflerin
8. jún 2009

ahojte babulky tak aj ja osm tu..hhe

pata31
autor
8. jún 2009

Ahoj, Teu, sa neucis?

teuflerin
8. jún 2009

ale uz ma to preslo..strasne sa mi nehce:D

pata31
autor
8. jún 2009

ani mne sa dnes nechce 😉 takze chapem 😀 ale asi vecer pri telke si kuknem anglinu, aj ked to nebude mat velky prinos 😀

teuflerin
8. jún 2009

no ja sa na to nejako podobne ako ty kuknem..hhe..ale tak co uz, sak ked mi bude den red skuskou horiet pod zadkom tak sa to naucim:D

pata31
autor
8. jún 2009

no ked to zvladas za den, tak potom na co sa ucis uz teraz 😀 😀 hehe...
no ja pomaly idem balit, tak pekny vecer ti prajem 😵

teuflerin
8. jún 2009

no dakujem aj teba moja..no tak kuknut to cem tak dva dni dopredu, ale tak ucit poriiadne budem vecer predtym sak poznas:D

deda
8. jún 2009

Ahoj pata31 ked sa ta možem spytať tak ten tienik si mala na teste,ked ti kolko meškala?a po akom čase to začalo silnieť?mne meška 4dni a včera som tam mala tienik a dnes tiež.....v piatok ideme na dovolenku do egypta ,tak si chcem byť ista,aby som vedela či si tam mam davať na seba pozor....už by som to chcela povedať aj mame ale ked som si neni ista nechcem robiť rozruch.....potešilo ma ,že aj niekto iny mal taky tienik....

michalag
8. jún 2009

deda ak je ten testik ruzovy tak skus o nejake 2-3 dni a uvidis ci silnie 😉

januliatko1985
9. jún 2009

Kraaasne dobre slnence rano vam prajem 🙂 ako sa mate a co mate dnes v plane?
ja mam volno tak idem konecne na gelove nechtiky,od svadby som nebola.....a naadherne je vonku ,este aj aj ta moja teplotka je stale hore uz siesty den na 36,9 je 🙂

zusika
9. jún 2009

ahojte...no januliatko, ty si ako pozitivne naladena 🙂 a coze volno uprostred tyzdna? sa niekto ma... 😉 tak si oddychni aj za nas pracujucich... ja idem ranajkovat ceresnovy kolac... 😀

januliatko1985
9. jún 2009

cau zusika....my mame pracovnu domu sedem dni v tyzdni,ja pracujem v obchodnom centre a tam sme otvoreni od desiatej do deviatej sedem dni v tyzdni,takze akekolvek dva dni mam volno,je to super tak uprostred tyzdna.... a mam supeeeer naladicku,asi to bude tym krasnym ranom 🙂 idem sa aj ja naranajkovat....uz treti den mi zachutila hydinova tlacenka,no mnam 😅

zusika
9. jún 2009

jani, aj moja mami tak robi..a zavidim jej...a vytoci ma vzdy otazkou uprostred tyzdna - a zajtra robis?? - a ja, ze nie kazdy pracuje tak ako ona.. je to tak naozaj super..cez tyzden si vybavis vela veci...ja nestioham vobec nic...banky su do 17.0 a to ja nemam sancu stihnut.... ani obchody a ani si nechcem kazit vikend nakupovanim...takze to potom robim narazovo... aj ked potraviny kupopvat treba... ale ked nemam cas chodit po obchodoch, neminiem.. 🙂
no a tlacenka to vooobec nie... ani nic co sa na to podoba.... ☹

januliatko1985
9. jún 2009

zusika,a ako sa citis?este nemas ranne nevolnosti?

pata31
autor
9. jún 2009

Ahojte..tak som po nt utz, babanko ok, akurat nieco s placentou spominal, ze ju mam trosku nizsie ci co...joj, ale som nehnevana, bo ani fotku nemam, nejako strasne rychle to bolo...som si aj zabudla pytat ☹

Deda, ja som si robila prvy test v ten den, ked mi mala prist mrcha...a potom aj na dalsi den...

januliatko1985
9. jún 2009

aho pati,skoda , ze nemas fotecku miminka,to je super , ze ste obaja v poriadku 🙂

reivka
9. jún 2009

ahojte babulky
pati a v den predpokladanej mrchy to bol ten neviditelny tienik? 🙂

suzi81
9. jún 2009

Dobre rano, ja som tiez poziotivne naladena. Dnes mi teplota stupla na 37,1 a mrcha zatial nikde. Vecer ma ale strasne bolelo brusko, ako keby som uz isla dostat a rano tiez a vlastne stale mam taky divny pocit, tak cakam ako to dopadne. Test sa uz bojim robit, ze zasa bude negativny, tak veru pockam az do piatku.

pata31
autor
9. jún 2009

Reivka, hej, to bol ten tienicek... 😉
Janka, hej, skoda 😒 jaj, ale som sa rano hnala...bo mi trebalo ist este do kancliku po prachy, bo som si ich tu zabudla...a som nestihala, normalne som prisla k dr spotena, rozhorucena, znicena...ale hlavne, ze je babo ok, videla som ho, malo prekrizene nozicky 😵 musim ale najst nejaku podobnu fptecku u bab, co maju rovnaky termin, aby som mm ukazala, ze asi takto vyzera 😉

januliatko1985
9. jún 2009

suzi,mne sa teplota tak isto drzi hore podla mna by som mala dostat mrchu zajtra alebo pozajtra,a tiez uz druhy den mam taky pocit ako by som uz uz mala dostat a nic,aj krize ma bolia uz druhy den 😒

suzi81
9. jún 2009

No tak to by bola sranda keby sme boli naraz v tom, kedy planujes testovat?

zusika
9. jún 2009

pati to je super ze si uz takto videla mimi... inak ja som si to u mojej Dr. zistovala a urcite neplatim za fotky (mam uz v cene rocneho poplatku - 15€) ... ale tiez si myslim, ze budem taka pomotana ze zabudnem... a to uz v 13tt vidis tolkooo?? ja som sa vcera u lekarky docitala ze utz. bude iba v 10tt 20tt a 30tt... nie je to malo? ze ak navyse, tak si priplatim.... ale snad vie co robi.....
a januliatko, nie priznaky takmer ziadne.... len tie prsia ma od nedele bolia..ale zle mi zatial (tuk, tuk, tuk) nebyva...
suzi...to ta moze brusko boliet aj ked si tehu...je to skoro rovnaky pocit....teda u mna to bolo take ze som si fakt myslela ze uz-uz pride...
inak pati, chcem sa spytat... teda u mna je to tak, ze stale citim podbrusko... take pnutie.... ale stale... aj ty to tak vnimas?? a viem, ze sa nemozem natiahnut..ako vcera v postielke...uplne som si natiahla brucho a to ako zabolelo... ☹

michalag
9. jún 2009

Ahojte 🙂
jeeej tak to krasne slnecne rano vam zavidim 😅 ..... u nas je zamracene a ja mam dnes naladu pod psa, ale to bude asi tym ze maly ma do 1:30 budil kazdu polhodinu, takze som ako mrtvola 🙄

u mna to vyzera zatial vselijako, ale uz je po ovu, takze len cakat ci nahodou tie sikulky boli naozaj sikovne

januliatko1985
9. jún 2009

suzi,asi az v piatok ,alebo cez vikend ak samozrejme ta potvora nepride 😉

januliatko1985
9. jún 2009

cau miska.....tak snad sa to jednej potvorke podarilo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre