Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

bibi24
10. jún 2009

Ahojte baby, no ja som tu, aj vas citam, len niekedy neviem co prispiet 🙂 lebo k temam deti a tehotenstvo sa este vyjadrit neviem 😀 😝
teu no a ako dopadlo vysetrenie?

bibi24
10. jún 2009

Zusi, to je uplne v pohode, ja ani nie som tehu a tehulky si obzeram vzdy 😉 To brusko a tak, strasne ma to zaujima, ze ako sa to meni, ako to vyzera 😀 Tiez mi to pride niekedy blbe, ze ci som ja cudna, alebo co...ale je to proste zvedavost, nieco, co som ja este nezazila a tak ma zaujima, lebo je to nieco ine, nove...

zusika
10. jún 2009

jej bibi, tak som rada za nie som sama.... 🙂 a ani ja nemama este co k tym temam povedat... ale vsetko to pride... ved takto sa spolu vela naucime 😉

bibi24
10. jún 2009

To je teda pravda, clovek tu pride k takym informaciam, ze az sa niekedy cudujem 😀

bibi24
10. jún 2009

Inak baby a hlavne asi Miska robim tie ovu testy dalej a uz som z toho totalny debil, lebo najprv mi to ukazovalo silnejsiu ciarku, potom slabsiu a vcera zase silnejsiu - asi najsilnejsiu. Tak ja uz neviem co si o tom mam mysliet - ci ovu bola, alebo este len bude?? aaach jaaaj ...ale tak pre istotu sa snazime kazdy den 😀

pata31
autor
10. jún 2009

Ahojte, bre ranko...tak blahozelam Dede...supeeer 😵 pekne sa nam to tu rozrasta 😵
Zusika, aj ja obzeram tehulky, to je normalne...myslim, ze vsetci ludia tak podvedome pokukuju po tehulkach, lebo je to nieco veelmi pekne 😉
joj, mne sa nejako zhorsuje alergia...travy kvitnu vo velkom a my mame nad domom obrovsku luku, takze to na mna super vplyva...som sa rano o piatej zobudila, ze ma svrbi v usiach a v hrdle...katastrofa...som skoro plakala...tie homeopatika nezaberaju az tak, ako normlane lieky 😒 a kycham jak taky kon... 😅

evulik6
10. jún 2009

dobre ranko ....

deda tak potichucku gratulujem...sranda ze ste so sestrou obe tehosky...to je super...aspon budes mat s kym kocikovat 🙂

patka ty mas taku hnusnu alergiu?
teu, drzim palce aby si mala dobre vysledky... 😉

zusika
10. jún 2009

ahoj pati, vobec nezavidim... ☹

ahoj Evik... 🙂

pata31
autor
10. jún 2009

Evulik, mam alergiu na tie kvitnuce travy ako reznacka apod...a to je trava, ktora rastie vsade...este tak do konca juna to bude riadne silne, potom to hadam prejde...ale bez normalnych liekov to zvladam horsie...nemozem ist ani na prechadzku, bo to by ma ja oci zacali svrbiet a vsetky priznaky ovela horsie... 🙄 a aj ku dr pojdem zbytocne, bo mi aj tak nemoze nic ine ako homeopatika predpisat...este jedna varianta by bola a to odist k moru...ale to je momentalne nerealne 😅

evulik6
10. jún 2009

nooo pati tak to ti veru nezavidim....moj ma tiez alergiu, ale teraz sa zatial drzi ...v aprili maji vkuse kychal, oci slzalveli, ani von s nami nemohol... hrozne tieto alergie...

ahoj zusi, ako sa mas?

evulik6
10. jún 2009

no idem od vas, pradlo povesat a pojdem von s davidkom...tak sa majte...pekny dnik zelam a nech vam to v praci ryyyychlo bezi 😉

suzi81
10. jún 2009

Ahojte, mne dnes teplota krasne stupla na 37,3 tak som cela natesena isla kupit test a ten je zial negativny ☹ moje telo sa asi zblaznilo. Vyzera to tak ze som sa asi zmylila v termine ovulacie, a preto som TO este nedostala, bud som ju teda vobec nemala, alebo bola niekedy neskor a preto mi to meska. Nadej si uz nerobim, kedze keby bola ovulka ako som si myslela, tak som dnes 16 DPO a to by uz urcite bolo nieco vidiet.

zusika
10. jún 2009

suzi, nezufaj.... este vydrz...a ak aj nie si....budes nabudude... 😉

pata31
autor
10. jún 2009

dnes nejako nestiham zase...
Suzi a si si nemerala od zaciatku cyklu? nemas grafik?
Zusika, takze prichadzaju na teba nevolnosti? ja som posledne dni citim lepsie, kyselina neni (klop,klop), ale za to som viac unavena...a mam trosku obavy kvoli tej nizsej placente, co mi hovoril dr, aj ked nic viac nepovedal, len ze by sa to malo upravit..ale segra mi povedala, ze nic tazke nedvihat, vylozit nohy hore...a co som aj citala na fore o tom, tak ani na wecku nepucit...a toto som ja prave mala, ako som vam pisala, aj ked sa to uz zlepsuje, kazde rano si davam lanove semiacka..a to psylium som si dala len raz a ma z toho natiahlo, tak zatial som si viac krat nedavala, ale budem musiet, bo rano som zase mala problem 😒 😠

reivka
10. jún 2009

ahojte, no pati nič moc, snaž sa polepšiť si to ☹

suzi81
10. jún 2009

Nie nemerala som si od zaciatku cyklu, zacala som az neskor, ale obycajne mavam ovulku tak na 19 az 21 den a presne v tomto obdobi som aj mala bolesti v podbrusku a aj to lepkave. Prikladam graf http://www.fertilityfriend.com/home/22c409

pata31
autor
10. jún 2009

Reivka, nejako sa teraz bojim...aby to bolo vsetko ok... 😕
Suzi, podla grafiku si mohla mat aj neskor ovulku, ta prva teplota je dost nizka...takze este asi musis vydrzat par dni...lebo keby bola ovulka na ten 24 den, tak si len 12dpo...takze nadej je este stale a teplotky pekne 😉

reivka
10. jún 2009

no ja neviem ale podla toho čo tu dievčatá písali o grafoch, tak si tehotná uplne jasne podla toho grafu, iba máš nízke HCG v moči, tak o par dní už uvidíš aj // lebo aj 16 dpo je málo ale tak okolo 19 dpo by si to mala vidieť

zusika
10. jún 2009

pati, neboj sa.... ja teda neviem ako je to s placentou...
ale kamaratka mala problemik s tym, ze babo bolo dost nizko..nedevela sediet dlhsie (v aute)...a od 4 mes. bola vypisana doma.... ale tym ta nechcem vyplasit...juj, vobec nie....

reivka
10. jún 2009

pati aj ja by som sa bála, hlavne po mojich skúsenostiach a ja sa budem báť už aj ísť k dr. ked si najdem // volakedy, lebo už budem mať strach čo mi povie ☹

zusika
10. jún 2009

babulky, ved sa nestresujte predcasne a dajte tym babatkam sancu prezit krasne mesiace u vas v brusku v radosti a stasti.... ja nemyslim na to, ze by sa nieco mohlo stat.... naco sa zbytocne trapit....
a hlavne ty reivka..nemozes ist do toho s tym, ze sa nieco zopakuje..... lahko sa mi to hovori..tiez sa mam teoreticky coho bat po tom co mne ten byvaly lekar nataral..ale to ja nechcem riesit, chcem sa tesit.... noooo... 😉

reivka
10. jún 2009

inak v druhej teme tu nejaka baba písala, že ma nizko placentu

reivka
10. jún 2009

ok skusim to, niekedy si tiež hovorím, že už sa mi všetko zlé minulo a musí prísť dobré

pata31
autor
10. jún 2009

dik, baby, ako ja dufam, ze bude vsetko ok, len ma trosku vystrasila ta placenta, bo som citala to forum placenta nizko...a tam tiez niektore baby boli cely cas na pn...to by som nechcela...bo by som to mala velmi komlikovane v praci, kedze pracujem sama...no ale ozaj sa nejdem stresovat, bo babanko to citi...ale urcite si budem davat vacsi pozor na seba, hlavne v zahrade nebudem nic tazsie robit...
baby, my sme hrozne stresmenky, ze? 😉

reivka
10. jún 2009

že? 😉 my sa tu spolu stresujeme aj tešíme 🙂

reivka
10. jún 2009

pati ahaa aj zusi 😉 http://www.kojenecke-obleceni.eu/

zusika
10. jún 2009

ale aspon to mame komu povedat 😉

reivka
10. jún 2009

toto dobre vyzerá v tej marhulkovej farbe ja som z tejto stranky objednavala už deťom http://www.bonus-detom.sk/product.cgi?id=10110

michalag
10. jún 2009

Ahojteeee 🙂 🙂 🙂 ,
suzi, ja si myslim ze si mala ovulku neskor a mozno medzi 24 - 26DC 😉 🤐 , teda ak ste vtedy keksikovali tak nadej je a aj teplotu mas vysoku, ale teraz by si bola len 10,11DPO a to je skoro na test 😉

reivka
10. jún 2009

a kedy sa da testovať? ja som čitala že najlepšie 19 DPO alebo 1-2 dni od vynechania mrchy máte skusenosti? (trochu divná otázka) 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre